Marzec 2018 na kanałach Cinemax i Cinemax2 – premiery, aktualizacje i pełny program emisji

Facebooktwitter

cinemax-cinemax2-about-1
Otrzymaliśmy dziś z HBO Polska materiały dotyczące pełnego programu emisji na kanałach Cinemax i Cinemax2 na marzec 2018r. Zapraszamy zainteresowane osoby do zaznajomienia się z ofertą.

W kolejnych tygodniach polecamy:

 • Eutanazjer (EUTHANIZER) – thriller przedstawiający perypetie kochającego zwierzęta weterynarza amatora, który zadziera z groźnym bandziorem. Scenariusz wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio (premiera 2 marca, Cinemax)
 • Tom of Finland (TOM OF FINLAND) – porywająca historia życia Touko Laaksonena, jednej z kluczowych postaci kultury gejowskiej XX wieku (premiera 3 marca, Cinemax2)
 • Plemiona Palos Verdes (THE TRIBES OF PALOS VERDES) – zagubiona nastolatka szuka ucieczki od domowych problemów w surfingu. Niezależne kino amerykańskie o trudach dorastania (premiera 4 marca, Cinemax)
 • Życie i nic poza nim (LIFE & NOTHING MORE) – wychowywany przez samotną matkę czarny chłopak stara się znaleźć pomysł na siebie. Obraz pokazuje kondycję młodego pokolenia Afroamerykanów w USA (premiera 4 marca, Cinemax2)
 • Danny Rose z Broadwayu (BROADWAY DANNY ROSE) – nominowana do dwóch Oscarów komedia Woody’ego Allena o zmaganiach z losem poczciwego broadwayowskiego impresario (emisja 5 marca, Cinemax2)
 • Podzielony (MAN DIVIDED (AKA. QEDA)) – skandynawski film katastroficzny z elementami science fiction o tajnym agencie, który odbywa ryzykowną podróż w czasie, aby uratować ludzkość przed zagładą (premiera 7 marca, Cinemax)
 • Beatriz na kolacji (BEATRIZ AT DINNER) – Salma Hayek jako imigrantka z Meksyku, która przypadkowo trafia na kolacje z bogaczami. Aktualny komentarz do sytuacji społeczno-politycznej w Ameryce w reżyserii Miguela Artety (premiera 11 marca, Cinemax)
 • Długi, wrześniowy weekend (LABOR DAY (2013)) – Kate Winslet jako zagubiona matka, która zostaje zmuszona do pomocy rannemu uciekinierowi z więzienia (emisja 11 marca, Cinemax2)
 • Studnia (WELL (AKA. KUT)) – mocny film akcji opowiadający o spotkaniu, które wywraca do góry nogami życie głównych bohaterów (premiera 17 marca, Cinemax2)
 • Objazd (DETOUR (2016)) – student prawa wchodzi w układ z przestępcą, który oferuje mu pomoc w pozbyciu się znienawidzonego ojczyma. Kino noir w reżyserii Christophera Smitha (premiera 18 marca, Cinemax)
 • Tess (TESS (2016)) – zdesperowana prostytutka w ciąży zrobi wszystko, żeby uciec od trudnej przeszłości. Scenariusz na motywach powieści Tracey Farren pt. Whiplash (premiera 18 marca, Cinemax2)
 • Cemetery Junction (CEMETERY JUNCTION) – trójka młodych mężczyzn szuka pomysłu na siebie na angielskiej prowincji. Uniwersalna historia o młodzieńczych marzeniach o ucieczce z małego miasteczka (emisja 19 marca, Cinemax2)
 • Nie rozmawiaj z Irene (DON’T TALK TO IRENE) – nieakceptowana przez rówieśników piętnastolatka musi odrobić dwa tygodnie prac społecznych w domu pogodnej starości. Produkcja wyróżniona dwiema nagrodami na Austin Film Festival (emisja 24 marca, Cinemax2)
 • Salut 7 (SALYUT-7) – zespół rosyjskich kosmonautów próbuje znaleźć sposób, aby uratować siebie i stację kosmiczną przed katastrofą. Scenariusz filmu został zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, które miały miejsce 1985 roku (premiera 25 marca, Cinemax)
 • Monachium (MUNICH) – widowiskowy film w reżyserii Stevena Spielberga opowiadający o członkach Mossadu, którzy muszą dorwać osoby odpowiedzialne za zabicie izraelskich sportowców na igrzyskach w Monachium (emisja 26 marca, Cinemax)
 • Podróż do Bountiful (THE TRIP TO BOUNTIFUL (1985)) – mająca problemy ze zdrowiem kobieta zrobi wszystko, żeby przed śmiercią powrócić w rodzinne strony. Nagroda Akademii dla Geraldine Page (emisja 26 marca, Cinemax2)
 • Małpa (MONKEY) – opowieść o dwóch nastoletnich siostrach, które muszą zmierzyć się z chorobą ojca i problemami w szkole. Dramat przedstawiający perypetie dwóch nastoletnich sióstr w obliczu rodzinnej tragedii (premiera 31 marca, Cinemax2)

Seriale:

 • Miasteczko Twin Peaks, odc. 1 i 2 (TWIN PEAKS EP. 01 & 02) – pierwszy sezon kultowego serialu Davida Lyncha i Marka Frosta opowiadającego o morderstwie Laury Palmer (emisja pierwszych dwóch odcinków 22 marca, kolejne w czwartki, Cinemax2)
 • Kontra: Odwet (STRIKE BACK V) – piąty sezon serialu przygodowego o agentach tajnej brytyjskiej jednostki antyterrorystycznej Sekcja 20 (kontynuacja w soboty, Cinemax)
 • Guerrilla (GUERRILLA) – opowieść nagrodzonego Oscarem Johna Ridleya o parze czarnoskórych aktywistów, którzy walczą przeciwko niesprawiedliwości i uprzedzeniom rasowym w Londynie lat siedemdziesiątych (kontynuacja w czwartki, finałowy odcinek 15 marca, Cinemax2)

Szczegółowe programy emisji kanałów Cinemax i Cinemax2 na marzec 2018r. do pobrania w formacie PDF:

Kanały Cinemax i Cinemax2 oferują wyselekcjonowane, najlepsze filmy gatunkowe dla fanów i miłośników kina – od wielkich hitów i znanych nazwisk, po zdobywające nagrody oraz uznanie krytyków filmy z całego świata. Każdy kanał posiada własną, charakterystyczną ramówkę. Oba kanały są nadawane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, bez reklam.Więcej na www.cinemax.pl


Czytaj również:

Marzec 2018 na kanałach HBO, HBO2 i HBO3 – premiery, aktualizacje i pełny program emisji

Netflix Polska: Aktualizacje oferty (20.02.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner