Netflix: Altered Carbon | Zapowiedź Sezonu 2 i data premiery

Facebooktwitter


Netflix Polska opublikował dziś na swoim koncie FB zapowiedź drugiego sezonu serialu Altered Carbon oraz datę jego premiery.

Czas wrzucić stare powłoki na pawlacz. Drugi sezon Altered Carbon już 27 lutego na Netflix.

https://www.facebook.com/netflixpolska/videos/787153608471825/

 

O serialu Altered Carbon

Altered Carbon, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat. Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia.


Altered Carbon (2018) | serial, sezon 1 | UHD, 4K, HDR Dolby Vision,  Dolby Atmos | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po 250 latach zamrożenia więzień dostaje nowe ciało i szansę odzyskania wolności — w tym celu musi rozwiązać sprawę zagadkowego morderstwa.

Ten serial oparty na powieści cyberpunkowej Richarda K. Morgana dostał nominację do Emmy za najlepsze efekty specjalne.Sezon 1.: 10 odcinków – Daleka przyszłość, gdzie świadomość można przenosić z ciała do ciała. Pewien buntownik zostaje przywrócony do życia, aby rozwiązać skomplikowaną sprawę morderstwa.

W rolach głównych: Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda
Twórcy: Laeta Kalogridis

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction, Seriale oparte na literaturze, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Cyberpunk
Kategorie: Zagmatwany, Brutalny, Mroczny


Polecamy również

Netflix: Gentefied | Oficjalny zwiastun nowego serialu

Netflix: To nie jest OK – nowy serial twórców „Stranger Things” i „The End of the F***ing World”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner