Premiery w ofercie Netflix Polska (22.01.2018)

Facebooktwitter

netflix-Star Trek Discovery-bg-1
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na styczeń 2018r. dziś swoją premierę w ofercie mają:

12 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.4/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

S1:O12 – 12. Wybujała ambicja – 39m
netflix-star-trek-discovery-S1E12

Uwięziony w sieci plechy Stamets spotyka parę znajomych twarzy. Michael zmaga się ze swoimi emocjami po spotkaniu z Cesarzem.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.netflix-Miracles from Heaven-bg-1Miracles from Heaven / Cuda z nieba (2016) – film1g49m – 13+ – 8,13/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.0/10

Gdy u jej córki wykryto nieuleczalną chorobę, matka modliła się o cud. W odpowiedzi na jej modlitwy przytrafia się dziwny wypadek i… uzdrowienie.

W rolach głównych: Jennifer Garner, Kylie Rogers, Martin Henderson
Gatunki: Dramaty, Dramaty na podstawie literatury, Dramaty oparte na faktach
Reżyser: Patricia Riggen


Tylko do 27 stycznia 2018r. będzie dostępny w ofercie film:

netflix-Inshallah Kashmir-bg-1Inshallah, Kashmir (2012) – film1g20m – 13+ – 6/10 można pobrać – polskie napisy
IMDb: 6.8/10

Kontrowersyjny dokument badający dwie dekady rozruchów społecznych w Kaszmirze pomiędzy buntownikami, rdzennymi Hindusami i rządem Indii.

Gatunki: Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne
Reżyser: Ashvin Kumar

„Inshallah, Kashmir” zdobył w 2013 r. w Indiach nagrodę dla najlepszego krajowego filmu dokumentalnego.


Czytaj również:

HBO GO Polska – dzisiejsza premiera (21.01.2018)

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiery w ofercie Netflix Polska (22.01.2018)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner