Netflix udostępnia zwiastun i zdjęcia z programu dla dzieci “Gofcia i Mochi”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix Polska prezentuje zwiastun i zdjęcia z programu dla dzieci Gofcia i Mochi z udziałem Michelle Obamy, który zadebiutuje w ofercie 16 marca 2021r.

Michelle Obama o programie:

Jestem bardzo podekscytowana, że mogłam dołączyć do tego zabawnego, chwytającego za serce i magicznego programu – i nie mówię tego tylko z powodu latającego wózka na zakupy, który jest jednym z bohaterów. Żałuję, że nie było takiego programu, kiedy moje córki były małe. Zapewne jest to rozrywka, która spodoba się całej rodzinie, ale także da rodzicom pewność, że ich dzieci dowiedzą się czegoś wartościowego.

Ten projekt jest pod wieloma względami poszerzeniem moich działań na rzecz wspierania zdrowia dzieci, które podejmowałam jako Pierwsza Dama. Wiemy, że wszyscy kochają dobre jedzenie i ciekawe historie. I właśnie to zapewniają nasi niezwykli i żądni przygód bohaterowie, niezależnie od tego, czy odkrywają możliwości wykorzystania ziemniaków, świat kiszonek, czy sztukę sprzątania rozbitego jajka. Cieszę się, że Gofcia i Mochi angażują się również w projekty poza programem, współpracując z organizacją Partnership for a Healthier America, aby wspólnie pomóc dzieciom wdrożyć w życie zdrowe nawyki, a także umożliwić potrzebującym rodzinom dostęp do świeżych produktów spożywczych, które można wykorzystać do wspólnego gotowania w domu. Bez względu na to, co robią Gofcia i Mochi, zawsze świetnie się bawię, śmiejąc się i odkrywając świat jedzenia oraz gotowania wraz z bohaterami. Jestem przekonana, że Wam i Waszym dzieciom również spodoba się ten format.

Netflix seriale

Opis programu Gofcia i Mochi

Dwójka przyjaciół – pacynki Gofcia i Mochi – stara się zarazić swoją miłością do świeżego jedzenia wszystkie odwiedzane przez siebie kuchnie, restauracje, targi, gospodarstwa i domy.

Gofcia i Mochi | Oficjalny zwiastun

O produkcji:

Pewnego razu, głęboko w Krainie Mrożonego Jedzenia, żyła dwójka przyjaciół o imionach Gofcia i Mochi, których połączyło wspólne marzenie: zostać szefami kuchni! Jedyny problem? Wszystko, co gotowali, było zrobione z lodu. Kiedy ci dwaj kompani od dobrego smaku zostają zatrudnieni jako najświeżsi pracownicy dziwacznego supermarketu, są gotowi na kulinarną przygodę życia. Z pomocą nowych przyjaznych twarzy, takich jak właścicielka supermarketu – pani Obama, i magicznego latającego wózka na zakupy, jako ich przewodnika, Gofcia i Mochi wyruszają na globalną misję poszukiwania składników, podróżując do kuchni, restauracji, gospodarstw rolnych i domów na całym świecie. Razem gotują potrawy z prostych  składników u boku znanych szefów kuchni, domowych kucharzy, dzieci i celebrytów. Niezależnie od tego, czy zbierają ziemniaki w peruwiańskich Andach, próbują przypraw we Włoszech, czy robią miso w Japonii, ci ciekawscy odkrywcy nie ustępują w poszukiwaniu wyjątkowych smaków i przekonują się, że każdy posiłek to szansa na poznanie nowych przyjaciół. Gofcia i Mochi to ekscytujące zaproszenie dla dzieci i dorosłych do wspólnego gotowania i poznawania kultur z całego świata.

Netflix seriale

Netflix seriale

  • Format: Serial live-action
  • Odcinki: 10 x 20 minut
  • Showrunnerzy: Erika Thormahlen i Jeremy Konner
  • Producenci wykonawczy: Erika Thormahlen, Jeremy Konner, Tonia Davis, Priya Swaminathan, Barack i Michelle Obama
  • Produkcja: Higher Ground Productions
  • Z udziałem: Michelle Obama

 

Polecamy również

Superman i Lois – nowy serial o bohaterach DC zadebiutuje w ofercie HBO GO już w lutym

Netflix prezentuje Miłosny Układ i walentynkowe triki – dla każdego coś romantycznego

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner