Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 23-24 stycznia 2020

Facebooktwitter


Oferta
Netflix Polska powiększyła się dziś o trzy nowe seriale, trzy nowe filmy oraz o nowe sezony seriali Chilling Adventures of Sabrina i The Ranch. Wczoraj zadebiutował w ofercie także nowy odcinek 4. sezonu Riverdale oraz dwa nowe  filmy, w tym jedna polska produkcja. Dwa filmy zostały dziś usunięte z oferty, a kolejne 4 tytuły zostały przeznaczone do usunięcia.

Dzisiejsze nowości

3. część Chilling Adventures of Sabrina (2018) | serial, część 1-3 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi, próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

Nowa adaptacja kultowego serialu autorstwa Roberta Aguirre-Sacasa („Riverdale”) z udziałem Kiernan Shipki („Mad Men”).

 

Część 1: 11 odcinków – Półwiedźma Sabrina próbuje łączyć życie przeciętnej śmiertelnej nastolatki z przynależnością do Kościoła Nocy, z którym łączy ją rodzinna tradycja.

Część 2: 9 odcinków od 05.04.2019 – W nowym mrożącym krew w żyłach rozdziale Sabrina pogrąża się w mrocznym i niebezpiecznym świecie nastoletnich czarów.

Część 3.: 10 odcinków od 24.01.2020 – Miłość i lojalność zostają wystawione na ciężką próbę, gdy Sabrina próbuje z pomocą swoich przyjaciół z Greendale odnaleźć się w nowej złowieszczej rzeczywistości.

W rolach głównych: Kiernan Shipka, Ross Lynch, Miranda Otto

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Mrożący krew w żyłach, Straszny, Mroczny

Niech żyje królowa.8., finałowa część The Ranch (2016) | serial, cześć 1-8 | 16+ | 8,71/10 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Kariera zawodowego sportowca nie poszła po myśli Colta. Teraz pomaga ojcu i bratu utrzymać ranczo, próbując odnaleźć swoje miejsce w rodzinie.

W rolach głównych: Ashton Kutcher, Sam Elliott, Debra Winger
Twórcy: Don Reo, Jim Patterson

W tej farmerskiej komedii występują Ashton Kutcher i nominowany do Złotego Globu Sam Elliott.

 

Część 1: Była gwiazda sportu powraca na rodzinne ranczo w Kolorado i odkrywa, że wiele się zmieniło, odkąd opuścił on rodzinne strony w pogoni za marzeniami.

Część 2: Nastał czas przemyśleń — Bennettowie zastanawiają się nad przyszłością rancza i rolą kobiet w swoim życiu.

Część 3: Colt zmaga się z wyzwaniami, jakie stawia mu jego życie miłosne, a Beau i Maggie starają się odnaleźć w swoim zawiłym związku.

Część 4: Nowe przedsięwzięcia biznesowe, znajomości i wyzwania sprawiają, że Bennettowie nie mają chwili wytchnienia, a wszystko to grozi to konfliktem z kobietami w ich życiu.

Część 5: Zachowanie chłopaków doprowadza Beau do granic wytrzymałości. Colt musi sobie radzić z konsekwencjami zmian w jego związku z Abby.

Część 6: Colt próbuje poradzić sobie z kierowaniem ranczem, jednocześnie szykując się na powitanie potomka. Ale to nie ostatni nowy gość w rodzinie Bennettów.

Część 7: Colt próbuje się pogodzić z Abby, a Beau i Joanne stawiają czoła wyzwaniom podeszłego wieku. Tymczasem Mary i Luke pakują się w kłopoty.

Część 8: Tuż przed Gwiazdką Colt, Beau i reszta rodziny wznoszą pożegnalny toast. Serial o ich rodzinie dobiega końca.

 

Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy

Obsada: Ashton Kutcher, Sam Elliott, Debra Winger, Elisha Cuthbert, Dax Shepard, Megyn Price, Kathy Baker, Kelli Goss, Danny Masterson, Wilmer Valderrama


A Sun (2019)
film – 2g36m – polskie napisy

Pewna rodzina próbuje poradzić sobie z konsekwencjami uwięzienia ich młodszego syna i późniejszą tragedią.

UHD, 4K

W rolach głównych: Wu Chien-ho, Chen Yi-wen, Samantha Ko

Gatunki: Tajwańskie filmy, Chińskie filmy, Dramaty, Kino niezależne
Kategorie: Oszczędny w środkach, Mroczny, Wzruszający

Bastille Day / Dzień Bastylii (2016)
film – 1g31m – polskie napisy i lektor

Za sprawą niefortunnego zbiegu okoliczności sprytny kieszonkowiec wpada w niezłe kłopoty, przez co musi pomóc agentowi CIA wytropić w Paryżu grupę terrorystów.

W rolach głównych: Idris Elba, Richard Madden, Charlotte Le Bon

Gatunki: Filmy brytyjskie, Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Filmy o napadach

Jimmy’s Hall / Klub Jimmy’ego (2014)
film – 1g49m – można pobrać – 7,74/10 – polskie napisy i lektor

Rewolucjonista powraca z wygnania do rodzinnej Irlandii, gdzie reaktywuje klub młodzieżowy. Jego radykalne poglądy niepokoją jednak lokalną społeczność.

W rolach głównych: Barry Ward, Francis Magee, Aileen Henry

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Filmy irlandzkie, Dramaty, Dramaty polityczne, Dramaty społeczne, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne
Kategorie: Inspirujący

Rise of Empires: Ottoman / Rozkwit imperiów: Osmanowie (2020)
serial – 0/10 – polskie napisy i lektor

Sułtan osmański Mehmed II rusza z potężną ofensywą na stolicę Bizancjum, Konstantynopol, wyznaczając w ten sposób bieg historii na kolejne stulecia.

Sezon 1.: 6 odcinków od 24.01.2020 – Sułtan osmański Mehmed II rusza z potężną ofensywą na stolicę Bizancjum, Konstantynopol, wyznaczając w ten sposób bieg historii w kolejnych wiekach.

W rolach głównych: Charles Dance, Cem Yiğit Üzümoğlu, Tommaso Basili

Gatunki: Filmy dokumentalne o tematyce wojskowej, Filmy dokumentalne o tematyce historycznej, Amerykańskie seriale i programy, Dokumentalne

the goop lab with Gwyneth Paltrow / Gwyneth Paltrow i życie w stylu goop (2020)
serial – polskie napisy i lektor

Wiedzeni ciekawością Gwyneth Paltrow i pracownicy portalu goop przyglądają się psychodelikom, leczeniu energią i innym nietypowym tematom ze świata wellness.

UHD, 4K

Sezon 1.: 6 odcinków od 24.01.2020 – Wiedzeni ciekawością Gwyneth Paltrow i pracownicy portalu goop przyglądają się psychodelikom, leczeniu energią i innym nietypowym tematom ze świata wellness.

W rolach głównych: Gwyneth Paltrow, Elise Loehnen

Gatunki: Reality TV, programy rozrywkowe i talk-show, Styl życia, Reality TV, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Prowokacyjny, Dziwaczny

You Cannot Hide / Nie zdołasz się ukryć (2020)
serial – polskie napisy

Uciekając przed meksykańską przeszłością męża, pielęgniarka i jej córka trafiają do Hiszpanii, gdzie przyjmują nowe tożsamości. Ale w Madrycie też nie będą bezpieczne.

UHD, 4K

Sezon 1.: 10 odcinków od 24.01.2010 – Uciekając przed meksykańską przeszłością męża, pielęgniarka i jej córka trafiają do Hiszpanii, gdzie przyjmują nowe tożsamości. Ale w Madrycie też nie będą bezpieczne.

W rolach głównych: Blanca Soto, Eduardo Noriega, Iván Sánchez
Twórcy: Marcos Santana

Gatunki: Meksykańskie programy i seriale, Latynoamerykańskie seriale i programy, Seriale w konwencji thrillera, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Trzymający w napięciu


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner