Pokémon i Netflix zapowiadają premierę filmu „Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja”

Facebooktwitter


Netflix
i The Pokémon Company International ogłosili kilka dni temu, że najnowszy film animowany na podstawie uwielbianej przez widzów franczyzy Pokémon będzie miał swoją premierę w serwisie Netflix na całym świecie poza Japonią i Koreą.

Premiera najnowszego animowanego komputerowo filmu z serii Pokémon odbędzie się wyłącznie w serwisie Netflix w międzynarodowy Dzień Pokemonów, 27 lutego 2020 r.

Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja” wprowadza do serii Pokémon nowy styl animacji komputerowej, a jego fabuła czerpie inspirację z jednej z najpopularniejszych historii w ramach tej franczyzy.

Emily Arons, starsza wiceprezes ds. działalności międzynarodowej w The Pokémon Company International: „Globalny zasięg oraz eksperckie podejście serwisu Netflix czynią z tej firmy idealnego partnera, z którym chcemy przedstawić tę niepowtarzalną historię dzieciakom i fanom z całego świata. Netflix to idealna platforma dla wyjątkowego wydarzenia, jakim dla wspólnoty fanów na całym świecie będzie globalna premiera animowanego filmu z serii Pokémon w międzynarodowy Dzień Pokemonów”.

Streszczenie fabuły

Gdy naukowcy odkrywają i wykorzystują skamielinę mitycznego Pokémona Mew, uwalniają stworzenie, które przeciwstawia się prawom natury: legendarnego Pokémona Mewtwo, którego przeznaczeniem jest siać zniszczenie. Poznawszy niechlubną historię swojego pochodzenia, Mewtwo odrzuca swoich ludzkich twórców i wyrusza w świat w poszukiwaniu zemsty. Ash, Pikachu i ich przyjaciele wkrótce poznają jego gniew, a przyszłość świata Pokémonów wisi na włosku! Czy nasi bohaterowie zdołają pokonać potężnego przeciwnika… i czy sam Mewtwo odnajdzie nowy sens życia?


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 23-24 stycznia 2020

Netflix: Jego ostatnie życzenie | Oficjalny zwiastun nowego filmu z Anne Hathaway i Benem Affleckiem

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner