Netflix anuluje serial „Sense8” (2015) – nie będzie już 3. sezonu

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.2]

netflix-sense8-s2-bg-1-1„Po 23 epizodach, 16 miastach i 13 krajach historia Sense8 dobiegła końca”, stwierdziła w oświadczeniu Cindy Holland, Netflix VP ds. oryginalnej treści.

Stało, się. Wcześniejsze plotki, iż serial „Sense8” (2015) podzieli los niedawno anulowanego serialu “The Get Down” (2016) zostały oficjalnie potwierdzone. Serial “The Get Down” (2016) został anulowany przez Netflixa dosłownie tydzień temu.

Pierwszym odcinkiem 2. sezonu „Sense8” (2015) został 2-godzinny świąteczny odcinek specjalny, który zadebiutował w ofercie 23 grudnia 2016r. Premiera reszty odcinków 2. sezonu miała miejsce mniej niż miesiąc temu – 5 maja 2017r.

Sense8 (2015) – serial, sezon 1-2 –  UHD/4K8,51/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Nowy serial twórców Matrixa oraz Babilon 5 przedstawia losy ośmiorga osób, które żyją nawzajem swoim życiem — telepatycznie.

W rolach głównych: Tuppence Middleton, Brian J. Smith, Doona Bae
Twórcy: Lilly Wachowski, Lana Wachowski, J. Michael Straczynski

„Sense8” to owoc kreatywnego geniuszu Lany Wachowski, Granta Hilla („Matrix”, „Atlas chmur”) i J. Michaela Straczynskiego („Oszukana” w reżyserii Clinta Eastwooda, „World War Z”). Serial opowiada o losach ośmiorga rozsianych po całym świecie bohaterów, którzy doświadczają potężnej wizji i wkrótce stają się ze sobą w niezwykły sposób połączeni. Dzięki temu widzą się i rozmawiają ze sobą tak jakby przebywali w tym samym miejscu, a oprócz tego znają swoje najskrytsze tajemnice. Sensaci nie tylko muszą się oswoić z nową zdolnością i przyzwyczaić do pozostałych członków gromady, ale również dowiedzieć się, dlaczego ich życie jest w niebezpieczeństwie. W sezonie 2 mroczne siły w dalszym ciągu śledzą ośmioro powiązanych ze sobą bohaterów. Sensaci poznają kolejne tajemnice OOB — tajnej organizacji szukającej gromady oraz innych podobnych osób — i muszą stanąć do walki z tymi, którzy chcą ich dopaść i zabić.

To nie gra. To wojna. W najnowszym zwiastunie drugiego sezonu widzimy, jak ósemka odkrywa istnienie innych Sensatów i ich gromad. Czy nauczą się żyć obok siebie, czy ich koegzystencja będzie tylko źródłem konfliktów?

Źródło informacji: http://deadline.com/2017/06/sense8-canceled-netflix-2-seasons-1202105872/

KOMENTARZE:

9 myśli nt. „Netflix anuluje serial „Sense8” (2015) – nie będzie już 3. sezonu

  1. Szkoda, liczyłem na 3 sezon ale oh well. Niech pieniądze zaoszczędzone na anulowaniu sense8 zainwestują lepiej w wiedzmina.

  2. Nigdy nie mogłem zrozumieć zachwytów tym serialem. Z wielkim bólem obejrzałem pierwszy odcinek – był zwyczajnie nudny. Miałem wrażenie, że chcieli narobić szum wokół serialu swoją „postępowością”, zamiast skupić się na ważniejszych rzeczach.

    • mialem to samo.. dalem szanse drugiemu trzeciemu..ale odpadlem nudy mega.. a wstep zapowiadal sie obiecujaco..

      dodatkowo z samego NF widze ze SM ich zje do konca roku…jak z mlodzikami start maja dobry, ale szybko koncza niestety w wrzesniu moze ruszy platforma z Apple wiec bedzie pozamiatane z NF w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...