Netflix: BRIGHT – sequel filmu potwierdzony

Facebooktwitter

netflix-bright-bg1-1Netflix potwierdził, że powstanie sequel filmu Bright. Na ekranie znów zobaczymy Willa Smitha i Joela Edgertona, a za reżyserię odpowiadać będzie David Ayer.

  • Bright  jest dostępny w serwisie Netflix od 22 grudnia 2017 r.
  • Bright  pobił rekord oglądalności serwisu Netflix w pierwszym tygodniu po premierze. Jest to też jedna z najpopularniejszych produkcji oryginalnych platformy. 
  • Bright  jest filmem numer 1. we wszystkich (ponad 190) krajach, w których dostępny jest Netflix. Zgromadził on do tej pory więcej widzów na całym świecie niż w Stanach Zjednoczonych. 

O filmie Bright
Akcja tego wartkiego thrillera w reżyserii Davida Ayera (reżysera „Legionu samobójców” i „Bogów ulicy” oraz scenarzysty „Dnia próby”) toczy się w alternatywnej teraźniejszości, w której od zarania dziejów ludzie, orki, elfy i wróżki żyją obok siebie. Dwoje policjantów pochodzących z zupełnie różnych środowisk — człowiek Ward (Will Smith) i ork Jakoby (Joel Edgerton) — wyrusza na rutynowy nocny patrol, który zmieni znaną im rzeczywistość. Wspólnie muszą przezwyciężyć osobiste różnice i stawić czoła hordom wrogów, aby ochronić młodą elfijkę i pewien zapomniany przedmiot, który w niewłaściwych rękach może sprowadzić na cały świat zniszczenie.

Bright (2017) – film – 1g57m – UHD/4K/HDR/Dolby Vision/Dolby Atmos – 16+ – polskie napisy i lektor

W targanym konfliktami międzyrasowymi Los Angeles dwóch gliniarzy (człowiek i ork) natrafia na potężny magiczny artefakt. Problem w tym, że każdy chce go mieć.

W rolach głównych: Will Smith, Joel Edgerton, Noomi Rapace
Gatunki: Akcja i przygoda, Thrillery akcji, Hity kina akcji i przygody, Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy kryminalne, Filmy science fiction i fantasy, Hity kinowe w konwencji science fiction i fantasy, Filmy akcji science fiction i fantasy, Filmy fantasy
Reżyser: David Ayer

Will Smith i Joel Edgerton w dynamicznym filmie fantasy Davida Ayera, reżysera „Legionu samobójców”.


Czytaj również:

Netflix Polska prezentuje serię „Mojego następnego gościa nie trzeba nikomu przedstawiać – zaprasza David Letterman” (2017) – data premiery, zdjęcia i zapowiedź

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (05.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix: BRIGHT – sequel filmu potwierdzony

  • 08.01.2018 o 20:08
    Bezpośredni odnośnik

    Oby następna produkcja poszła im lepiej. Tak kiepskich dialogów i wątłego scenariusza dawno nie miałem okazji zobaczyć. Taka bogata koncepcja i tak niewiele do pokazania. Niby buddy movie, ale wszystko o kilka pięter za nisko…

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner