Netflix w czerwcu 2016 – planowane premiery

Facebooktwitter

netflix-Hibana_Spark2 czerwca 2016: Globalna premiera pierwszego sezonu serialu Hibana: Spark.

Serial będzie liczył 10 odcinków i będzie dostępny w jakości UHD/4K.

3 czerwca 2016: netflix-BoBurnham_27x40_1Sheet_RGB.Auto-midPremiera globalna występu komediowego Bo Burnham: Make Happy.

Dzień Ojca już 23 czerwca dla tych, którzy chcą go spędzić w domu w dobrej atmosferze, Netflix przygotował specjalną okazję do wspólnego oglądania wieczór komediowy z Bo Burnhamem i Petem Johanssonem.

Bo Burnham daje widzom prawdziwy koktajl komedii typu standup, muzyki i teatru w swoich rozśmieszających do łez występach. Mimo młodego wieku, zdążył wyprodukować serial dla MTV i w nim wystąpić, wydać tomik poezji, jak również zjednać fanów swojego show na całym świecie.

netflix-voltron-VLT_FINAL.Auto-mid10 czerwca 2016: Globalna premiera pierwszego sezonu serialu dla dzieci Voltron: Legendary Defender – remake serii „Voltron”. Netflix wspólnie z Dreamworks przywracają kultowy serial z lat 80-tych.

Będzie dostępne 13 odcinków. Serial ma być dostępny w Polsce, choć jeszcze nie widać u nas jego opisu na Netflixie Polska.

Serial nie będzie dostępny w Afryce, Azji, Europie Wschodniej, Japonii, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Bliskim Wschodzie oraz w Rosjii.

17 czerwca 2016: netflix-orange-is-new-black-OITNB_S4_BUNKS_US.Auto-midGlobalna premiera poza Afryką i Turcją 4. sezonu serialu Orange Is the New Black (2013).

Serial jest dostępny w jakości UHD/4K.

Szczęśliwa trzydziestokilkulatka wiedzie spokojne życie w Nowym Jorku z narzeczonym. Do czasu aż jej była dziewczyna Alex oskarża ją w procesie w związku z praniem brudnych pieniędzy za przemyt narkotyków. Piper zostaje skazana na 15 miesięcy więzienia, ale to nie koniec jej problemów. W celi obok wkrótce spotyka samą Alex…

Serial oparty jest na wspomnieniach Piper Kerman, której alter ego to serialowa Piper. Grana przez Taylor Schilling dziewczyna z dobrego domu, jest przedstawicielką wyższej klasy średniej, patrząca na świat przez różowe okulary. Szybko zderza się jednak z brutalnymi realiami podziały na tle rasowym, seksualnym czy społecznym w Stanach Zjednoczonych są szczególnie wyraźne, gdy skoncentrowane są w małej, więziennej przestrzeni. Wiele konfliktów ma także drugie dno bolesne przeżycia bohaterek sprzed pobytu w zakładzie karnym dodatkowo rzutują na więzienne konfrontacje, sprawiając, że nic nie jest takie, na jakie wygląda.

https://youtu.be/c6O9rfoz0f8

24 czerwca 2016: Globalna premiera komediodramatu The Fundamentals of Caring (2016). W filmie występują Paul Rudd, Craig Roberts, Selena Gomez, Jennifer Ehle, Megan Ferguson i Frederick Weller.

Niezależny film z udziałem Paula Rudda i Seleny Gomez. Mający za sobą bolesne przeżycia pisarz na przedwczesnej emeryturze Ben Benjamin (Rudd) zostaje opiekunem
niepełnosprawnego chłopca. Namawia go na wyruszenie w podróż po najdziwniejszych
zabytkach w Ameryce. Po drodze zabierają ze sobą dwie tajemnicze autostopowiczki:
uciekinierkę (Selena Gomez) oraz kobietę w zaawansowanej ciąży (Megan Ferguson).

26 czerwca 2016: Premiera w Polsce 3. sezonu serialu Vikings / Wikingowie (2013), o czym już wcześniej informowaliśmy.

Wyprawa wikingów odkrywa nowy świat, o którym dowiedziała się w drugim sezonie serialu. Podczas gdy Ragnar próbuje odnaleźć się w roli króla, jego syn Bjorn, była żona Lagertha (obecnie Jarl Ingstad), księżniczka Aslaug oraz brat Rollo mierzą się z trudnościami, jakie
przynoszą im miłość, przywództwo i życie osobiste. Ragnar musi bardzo uważać na króla
Ecberta, mądrego i bezlitosnego władcę Wessex, który pomimo obietnicy długiej przyjaźni może zagrozić jego pokojowym planom. W nieskończonej wojnie między religiami, Floki nabiera jeszcze większych podejrzeń w stosunku do Athelstana, rozdartego między chrześcijańskim bogiem a bóstwami północy.

 

Zobacz także: Netflix w czerwcu 2016 – planowane premiery – uzupełnienie

W kwestii dostępności polskich wersji językowych dla powyższych tytułów uzyskaliśmy od Netflixa tylko informację: “Celem jest dostępność napisów we wszystkich dostępnych w Netflix produkcjach – jeśli ich zabraknie, będą dodawane na bieżąco.“.

KOMENTARZE:

10 komentarzy do “Netflix w czerwcu 2016 – planowane premiery

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner