Netflix: Już nie żyjesz – zwiastun nowego serialu

Facebooktwitter

netflix Dead to Me
Christina Applegate i Linda Cardellini  wystąpią w nowym serialu oryginlanym Netflix Już nie żyjesz, który zadebiutuje w ofercie 3 maja 2019r.

Cierpienie już znalazło towarzystwo.

O serialu 

Jen (Christina Applegate) to cyniczna wdowa, która próbuje pogodzić się z nagłą śmiercią swojego męża. Z kolei Judy (Linda Cardellini), która także niedawno przeżyła tragiczną stratę, jest urodzoną optymistką i wolnym duchem. Kiedy kobiety spotykają się na zajęciach grupy wsparcia. mimo zupełnie różnych osobowości, zostają przyjaciółkami. Podstawą ich relacji jest wspólna miłość do wina, ciastek i seriali. Judy przez cały czas desperacko próbuje ochronić Jen przed zaskakującą tajemnicą, która mogłaby całkowicie odmienić jej życie.

Netflix Dead To Me

Netflix Dead To Me

Już nie żyjesz to wciągająca czarna komedia, która przybliża widzom prawdziwie bolesne i zaskakująco zabawne aspekty żaloby, straty i wybaczania.

Netflix Już nie żyjesz

Netflix Dead To Me

Twórczynią i producentką wykonawczą serialu jest Liz Feldman (Dwie spłukane dziewczyny, One Big Happy). Występują: Christina Applegate (Jen), Linda Cardellini (Judy), James Marsden (Steve), Ed Asner (Abe) oraz Brandon Scott (Nick). Jessica Elbaum (Gloria Sanchez Prods.), Christie Smith i Christina Applegate pełnią funkcję producentów wykonawczych wraz z Adamem McKay i Willem Ferrellem z Gloria Sanchez Productions.

Netflix Już nie żyjesz

Już nie żyjesz to produkcja CBS Television Studios dla Netflix.


Dead to Me / Już nie żyjesz | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Pełen czarnego humoru serial o potężnej przyjaźni łączącej wiecznie zestresowaną wdowę i pięknoducha z przerażającą tajemnicą na koncie.

Gatunki: Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Błyskotliwe, Wzruszające


Czytaj również:

Netflix: Oficjalny zwiastun [HD] nowego filmu „Bezwzględny”

Premiery w ofercie Netflix Polska (03.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner