Netflix: Król — Timothée Chalamet | Oficjalny teaser nowego filmu

Facebooktwitter


Netflix
opublikował dziś teaser nowego filmu Król z Timothée Chalamet w roli głównej, który zadebiutuje w ofercie jesienią 2019r.

Niech żyje!

Film „Król” będzie można obejrzeć na Netflix już jesienią. Hal (Timothée Chalamet) to krnąbrny książę, który nie chcąc obejmować w przyszłości brytyjskiego tronu, opuścił dwór i zamieszkał wśród ludu. Jednak po śmierci swojego tyranicznego ojca Hal zostaje koronowany i — już jako król Henryk V — musi rozpocząć królewskie życie, przed którym tak bardzo się wzbraniał. Na dworze odkrywa świat pałacowej polityki i pozostawionego przez ojca wojennego chaosu, a także mierzy się z emocjonalnym bagażem ze swojego minionego życia — w tym z niełatwą relacją ze swoim najbliższym przyjacielem i mentorem, starzejącym się rycerzem alkoholikiem Johnem Falstaffem (Joel Edgerton). Reżyserem filmu jest David Michôd, który wraz z Edgertonem jest również współautorem scenariusza. W obsadzie „Króla” zobaczymy m.in. Seana Harrisa, Bena Mendelsohna, Roberta Pattinsona i Lily-Rose Depp.


Król / The King (2019) | film | 2g13m | 16+ | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Gdy książę Hal obejmuje angielski tron po śmierci ojca, musi odnaleźć się w świecie pałacowych intryg oraz poradzić sobie z odziedziczoną wojną i chaosem w kraju.

W rolach głównych: Timothée Chalamet, Joel Edgerton, Robert Pattinson

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Filmy i seriale kostiumowe, Dramaty, Dramaty o tematyce wojskowej, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne

Obsada: Timothée Chalamet, Joel Edgerton, Robert Pattinson, Ben Mendelsohn, Sean Harris, Tom Glynn-Carney, Lily-Rose Depp, Thomasin Mackenzie


Czytaj również:

Wrzesień 2019 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale, zwiastuny, lista premier

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 26-27 sierpnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...