Netflix: Mamusie bez synusiów | Oficjalny zwiastun nowego filmu

Facebooktwitter


Netflix
zaprezentował oficjalny zwiastun nowego filmu Mamusie bez synusiów / Otherhood, który zadebiutuje w ofercie 2 sierpnia 2019r.

Trzy znające się od dawna przyjaciółki — Carol (Angela Bassett), Gillian (Patricia Arquette) i Helen (Felicity Huffman) — czują się zapomniane i odsunięte na boczny tor. Wyruszają więc do Nowego Jorku, aby odnowić kontakt ze swoimi dorosłymi synami i spędzić z nimi trochę czasu. Podczas podróży zauważają jednak, że nie tylko ich pociechy potrzebują zmiany. Nabierają też zupełnie innej perspektywy na swoje relacje z dziećmi, przyjaciółmi, małżonkami, a przede wszystkim — odkrywają siebie na nowo.

Gdy zmagasz się z syndromem pustego gniazda, najtrudniejsze jest to, że dorosłe dzieci stają się coraz bardziej obce. W tym roku w Dzień Matki trzy wieloletnie przyjaciółki — Carol (Angela Bassett), Gillian (Patricia Arquette) i Helen (Felicity Huffman) — czują się zapomniane i odsunięte na boczny tor. Wyruszają więc do Nowego Jorku, aby odnowić kontakt ze swoimi dorosłymi synami i spędzić z nimi trochę czasu. Podczas podróży zauważają jednak, że nie tylko ich pociechy potrzebują zmiany. Nabierają też zupełnie innego spojrzenia na swoje relacje z dziećmi, przyjaciółmi, małżonkami, a przede wszystkim — odkrywają siebie na nowo.

Film MAMUSIE BEZ SYNUSIÓW, którego reżyserką i autorką scenariusza jest Cindy Chupack (Seks w wielkim mieście), to wzruszająca, zabawna i rzetelna analiza życia matek dorosłych dzieci.

Film będzie dostępny w jakości obrazu UHD / 4K.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 9-10 lipiec 2019

Netflix: Sekretna obsesja | Oficjalny zwiastun nowego filmu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner