Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, tytuły usunięte i nowe przeznaczone do usunięcia (01.08.2018)

Facebooktwitter

netflix The 100 s5

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowe odcinki seriali:

11 odcinek 5. sezonu The 100 (2014) | serial, sezon 1-5 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

S5O11 – 11. Mroczny rok – 42min

netflix-the-100-S5E11

Clarke stara się uratować Abby, która zdradza mroczny sekret na temat bunkra. Wrogie armie zbliżają się do siebie i szykują do wielkiej bitwy o Płytką Dolinę.

Następny odcinek zadebiutuje w ofercie 8 sierpnia 2018r.


netflix Explained s1
13
odcinek 1. sezonu Explained / Wyjaśniamy (2018) | serial, sezon 1 | 13+ | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 7.2/10

Pełen ciekawostek serial współtworzony przez Vox, który odpowiada na różnorodne pytania, np. dlaczego kryptowaluty zyskały popularność i czemu diety bywają nieskuteczne.

Gatunki: Seriale i programy, Amerykańskie seriale i programy, Dokumenty, Dokumenty społeczno-kulturalne

S1O13 – 13. Tatuaż – 19 min
netflix-Explained-S1E13

Pomagały zdobyć szacunek, ukarać przestępców i oznaczyć osiągnięcia. Tatuażyści opowiadają o początkach sztuki tatuażu i towarzyszących jej rytuałach.

Modyfikacje genetyczne, giełda, muzyczne fenomeny itd. — poznaj niezwykłe zjawiska, które kształtują współczesny i przyszły świat.


Tylko do 7 sierpnia  2018r będą dostępne w ofercie Netflix Polska poniższe filmy:

Moana / Vaiana: Skarb oceanu (2016)
film dla dzieci i młodzieży – 1g47m – polskie napisy i dubbing

Córka polinezyjskiego wodza udaje się w pełną niebezpieczeństw podróż wraz z chełpliwym półbogiem, aby naprawić jego błąd i ocalić swój lud.

November Rule / Listopadowe kłamstwa (2015)
film – 1g34m – 5,65/10 – polskie napisy i lektor

Steve nie zamierza się ustatkować i dlatego każdego listopada kończy swój obecny związek. Co do swojej najnowszej eks ma jednak wątpliwości.

The Huntsman: Winter’s War / Łowca i Królowa Lodu (2016)
film – 1g53m – polskie napisy i dubbing

Potwornie zdradzona królowa Freya wykorzystuje swoje mroczne moce do walki przeciwko miłości. Powstrzymać mogą ją tylko Łowca i Sara.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner