Vectra pierwszym operatorem kablowym z ofertą Showmax

Facebooktwitter

showmax-vectraOd 1 sierpnia 2018r. Vectra, jako pierwszy krajowy operator kablowy, włącza Showmax do swojej oferty.

Abonenci zyskują atrakcyjną formę dostępu do filmów i seriali serwisu – także poza domem na urządzeniach mobilnych. To kolejny krok Vectry w oferowaniu wolności wyboru klientom, którzy coraz częściej oglądają filmy i seriale korzystając z serwisów multimedialnych.

 Dzięki umowie z Showmax abonenci Vectry otrzymują atrakcyjniejsze warunki korzystania z tego legalnego, rosnącego źródła filmów i seriali. Z katalogu Showmax, zawierającego pozycje zagraniczne, jak i polskie (w tym posiadane na wyłączność) będzie można korzystać na telewizorach Smart oraz na komputerach, konsolach do gier lub dowolnych urządzeniach mobilnych z ekranem. Na terenie całej Polski, w każdym miejscu z dostępem do internetu. Dodatkowo, możliwość pobierania i zapisywania materiałów Showmax, umożliwia ich późniejsze odtwarzanie w miejscach bez internetu i za granicą.

– Od dawna oglądanie filmów i seriali nie jest zależne wyłącznie od linearnie nadawanych programów telewizyjnych. Wraz z pojawieniem się odpowiednich urządzeń mobilnych rośnie konsumpcja treści video, które oglądamy o indywidualnie wybranych porach i w różnych miejscach. – mówi Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A. – Zmieniają się nie tylko sposoby, w jaki oglądamy filmy oraz seriale, ale i sposób zamawiania tych treści. Jestem przekonany, że dostęp do zasobów Showmax ułatwi naszym abonentom miłe spędzanie czasu wszędzie tam, gdzie będą znajdywać krótsze lub dłuższe chwile na relaks, rozrywkę i poznawanie świata – dodaje.

– Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli zaoferować Showmax nowym klientom we współpracy z tak ważnym partnerem, jak Vectra. Współpraca z dużym operatorem to naturalny krok w rozwoju Showmax. To zarazem świetna wiadomość dla wszystkich klientów, którzy od teraz mogą oglądać co chcą i kiedy chcą – mówi Maciej Sojka, Dyrektor Zarządzający serwisem Showmax. –Mając całą bibliotekę filmów, seriali i programów Showmax w ramach jednej oferty z Vectrą, użytkownicy otrzymają jeszcze pełniejszy wachlarz najlepszej rozrywki. – dodaje.

Oferta Vectry obejmuje 2 miesięczny bezpłatny dostęp do serwisu Showmax. Po tym okresie opłata wyniesie 14,90 zł miesięcznie z umową na co najmniej 12 miesięcy i 19,90 zł z umową bez zobowiązań (umożliwiającą rezygnację z dalszego korzystania z usługi w każdej chwili). Z promocji Showmax mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni abonenci Vectry. To wygodna propozycja przede wszystkim dla osób, które nie chcą podawać numeru karty kredytowej oraz płacić osobnego rachunku za usługę.


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, tytuły usunięte i nowe przeznaczone do usunięcia (01.08.2018)

Sierpień 2018 w HBO GO Polska – nowe filmy i seriale – zwiastuny, opisy i lista premier


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner