Netflix – Marvel: Jessica Jones – premiera drugiego sezonu w Nowym Jorku, zdjęcia

Facebooktwitter

MC_00476-1
Wczoraj w Nowym Jorku odbyła się oficjalna premiera drugiego sezonu serialu Marvel: Jessica Jones!

JESSICA JONES  wróciła z drugim sezonem w Międzynarodowy Dzień Kobiet! Wszystkie odcinki drugiego sezonu są już dostępne na Netflix!

Poniżej prezentujemy galerie zdjęć z wczorajszej premiery 2. sezonu serialu, która miała miejsce w Nowym Jorku.

O serialu Marvel: Jessica Jones:
Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave’a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Zagłębiając się w swoją przeszłość, szuka odpowiedzi na pytanie, kim tak naprawdę jest.

W serialu znów wsytąpią Krysten Ritter (Jessica Jones), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth) i Eka Darville (Malcolm Ducasse), a do znakomitej obsady dołączą m.in. Janet McTeer oraz J.R. Ramirez.

Producentami wykonawczymi Marvel: JESSICA JONES na Netflix jest showrunnerka serialu Melissa Rosenberg (“Zmierzch”, “Dexter”), Raelle Tucker (“Czysta krew”), Jim Chory (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”) oraz Jeph Loeb – szef Marvel Televison (“Marvel: Daredevil”, “Marvel: Luke Cage”, “Marvel: Iron Fist”).


Czytaj również:

Ważne tematy społeczne pod lupą HBO – marzec 2018 z filmami dokumentalnymi w HBO i HBO GO

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska cz. 2 (08.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner