Netflix i Mattel przywracają na ekrany serial animowany “He-Man i Władcy Wszechświata” w zupełnie nowej odsłonie

Facebooktwitter


Netflix
i Mattel Television produkują oryginalny serial animowany „He-Man i Władcy Wszechświata”. 

Ten animowany komputerowo serial będzie nową odsłoną klasycznej opowieści o Władcach Wszechświata, z zupełnie nową fabułą i znanymi postaciami przedstawionymi z nowej perspektywy.

Jest to już druga współpraca serwisu Netflix i firmy Mattel Television, pierwszą był serial anime 2D „Masters of the Universe: Revelation” stworzony przez Kevina Smitha

Streszczenie fabuły serialu He-Man i Władcy Wszechświata

Na planecie Eternia młody, zagubiony książę odkrywa moce Posępnego Czerepu, dzięki którym zmienia się w He-Mana, Władcę Wszechświata! Klasyczne potyczki He-Mana ze złowieszczym Szkieletorem zostają wyniesione na nowy poziom: zarówno nasz bohater, jak i jego nemezis zbierają nowe potężne drużyny. Nowe pokolenie herosów jest gotowe do walki o przyszłość nas wszystkich. Kto zostanie WŁADCĄ WSZECHŚWIATA?

Serial jest produkowany przez Mattel Television, a producentami wykonawczymi są Adam Bonnett („Następcy”), Christopher Keenan („Liga Sprawiedliwości”, „Batman przyszłości”) i Rob David („Masters of the Universe: Revelation”, „Wojownicze Żółwie Ninja”). Serial został przygotowany dla telewizji przez Roba Davida.

W produkcji będą uczestniczyć również zdobywca nagrody Emmy i rysownik Jeff Matsuda („The Batman”, „Wojownicze Żółwie Ninja”) oraz Susan Corbin („Voltron”).

Scenarzystą będzie Bryan Q Miller („Arrow”, „Tajemnice Smallville”, „Jeździec bez głowy”).

Animacja zostanie zrealizowana przez House of Cool i CGCG („Łowcy trolli: Opowieści z Arkadii”).

„»Władcy Wszechświata« to jedna z serii wszech czasów, z ponad 30-letnią historią i żarliwą bazą fanów. Cały zespół z firmy Mattel z entuzjazmem podchodzi do zadania przybliżenia świata He-Mana nowemu pokoleniu razem z utalentowanym zespołem Netflix, przedstawiając znane postaci w sposób, który przemówi do dzisiejszych dzieci i rodzin, ale również spodoba się fanom, którzy dorastali z tą serią”. — Fred Soulie, pierwszy wiceprezes ds. dystrybucji treści i rozwoju biznesowego w Mattel.

Reboot klasycznej serii „Władcy Wszechświata” realizowany przez firmę Mattel (NASDAQ: MAT) obejmuje również serię komiksów wydanych przez DC Comics (już w sprzedaży), nowe wersje zabawek z lat 80. (trafią na sklepowe półki jesienią 2020 roku) oraz film fabularny.


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 21 grudnia 2019

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 20-21 grudnia 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner