Netflix Polska: Lily James, Armie Hammer i Kristin Scott Thomas w zwiastunie filmu „Rebeka”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.1]

Netflix filmy

Netflix prezentuje zwiastun i plakat nowego filmu Rebeka. W rolach głównych Lily James, Armie Hammer i Kristin Scott Thomas.

Film Rebeka w reżyserii Bena Wheatleya (High-Rise, Free Fire) i produkcji studia Working Title Films (Emma, Czas mroku), to hipnotyzujący i wspaniale oddany thriller psychologiczny oparty na ukochanej powieści gotyckiej Daphne du Maurier z 1938 r.

Premiera filmu już 21 października 2020r. w ofercie Netflix.

O filmie
Po burzliwym romansie z przystojnym wdowcem Maximem de Winter (Armie Hammer) w Monte Carlo, świeżo zaślubiona młoda kobieta (Lily James) przybywa do Manderly – imponującej rodzinnej posiadłości swojego nowego męża na wietrznym wybrzeżu Anglii. Naiwna i niedoświadczona wkracza w nowe życie, stojąc w cieniu Rebeki, wytwornej pierwszej żony Maxima, o której pamięć za wszelką cenę stara się utrzymać gospodyni domowa, pani Danvers (Kristin Scott Thomas).

Młoda kobieta zaraz po ślubie wprowadza się do ogromnej posiadłości męża na angielskim wybrzeżu, gdzie musi zmierzyć się z duchem tajemniczej Rebeki — pierwszej żony swojego wybranka. We współczesnej adaptacji powieści gotyckiej autorstwa Daphne du Maurier występują Armie Hammer, Lily James i Kristin Scott Thomas.

Netflix filmy

  • Reżyseria: Ben Wheatley
  • Scenariusz: Jane Goldman, Joe Shrapnel i Anna Waterhouse, na podstawie powieści Daphne du Maurier
  • Produkcja: Eric Fellner i Tim Bevan (Working Title) oraz Nira Park
  • Obsada: Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes, Ann Dowd, Sam Riley, Tom Goodman-Hill, Mark Lewis Jones, John Hollingworth, Bill Paterson

 

Polecamy również

Patria – nowy hiszpański serial HBO Europe zadebiutuje w HBO3 i HBO GO już 27 września 2020r

Netflix Polska: Park Jurajski: Obóz Kredowy – oficjalny zwiastun i plakat nowego serialu animowanego

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...