Netflix: Nowy zwiastun filmu “Bird Box / Nie otwieraj oczu”

Facebooktwitter

netflix Bird Box
Netflix
udostępnił kolejny zwiastun filmu “Bird Box / Nie otwieraj oczu”, który zadebiutuje w ofercie 21 grudnia 2018r.

O filmie

Tajemnicza siła dziesiątkuje ludzkość. W tym świecie nic nie jest pewne oprócz tego, że każdy, kto to zobaczy, zginie. Malorie, walcząc o przetrwanie dla siebie i dwójki swoich dzieci, rzuca wyzwanie temu, co nieznane, pragnąc odnaleźć miłość i nadzieję. Po latach życia w ukryciu postanawia przenieść się do miejsca, w którym ona i jej bliscy będą bezpieczni. Jednak aby wydostać się z sideł mrocznej siły, uciekinierzy muszą przetrwać dwudniową wyprawę po niebezpiecznej rzece — w dodatku z zasłoniętymi oczami. Nowy trzymający w napięciu thriller Nie otwieraj oczu wyreżyserowała zdobywczyni Oscara Susanne Bier. W roli głównej występuje nagrodzona Oscarem Sandra Bullock. Do gwiazdorskiej obsady dołączyli także Trevante Rhodes, Sarah Paulson oraz John Malkovich.

Nie otwieraj oczu (zwiastun)
Tajemnicza siła doprowadziła wielu ludzi do targnięcia się na własne życie. Teraz Malorie z małymi dziećmi musi ruszyć w straszliwą podróż. W roli głównej Sandra Bullock.


Bird Box / Nie otwieraj oczu (2018) | film | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

jeszcze brak polskiego opisu

Five years after a wave of mass suicides decimates the population, a woman and her two children embark on a desperate, dangerous quest for sanctuary.

W rolach głównych: Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich
Gatunki: Dramaty, Dramaty na podstawie literatury, Thrillery, Thrillery psychologiczne, Thrillery science fiction, Filmy science fiction i fantasy
Kategorie: Wzruszające, Straszne, Trzymające w napięciu, Mrożące krew w żyłach, Przerażające
Obsada: Sandra Bullock, Trevante Rhodes, John Malkovich, Sarah Paulson, BD Wong, Danielle Macdonald, Jacki Weaver, LilRel Howery, Rosa Salazar
Reżyser: Susanne Bier


Czytaj również:

Showmax Polska kończy działalność z końcem stycznia 2019

Oferta Netflix Polska na styczeń 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali, materiały wideo

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner