Netflix: Oficjalny zwiastun [HD] serialu The Kominsky Method

Facebooktwitter

netflix The Kominsky Method S1Netflix Polska opublikował dziś oficjalny zwiastun [HD] serialu The Kominsky Method, którego globalna premiera zaplanowana jest na 16 listopada 2018r.

 

Sandy (Michael Douglas) i Norman (Alan Arkin) nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Z dumą i poczuciem humoru stawiają czoło codzienności i problemom z prostatą. Ich wieloletnia przyjaźń jest dowodem na to, że stara przyjaźń nie rdzewieje.

O The Kominsky Method
To jeszcze nie koniec kariery niegdyś znanego aktora Sandy’ego Kominsky’ego i jego długoletniego agenta Normana Newlandera. W rolach głównych zobaczymy laureatów Oscara Michaela Douglasa (Kominsky) oraz Alana Arkina (Newlander), wcielających się w dwóch przyjaciół zręcznie omijajacych kłody, które nieubłaganie rzuca im pod nogi życie w Los Angeles, mieście młodości i urody. Ten komediowy, ale i pełen wzruszeń 8-odcinkowy serial stworzył ośmiokrotnie nominowany do nagrody Emmy Chuck Lorre.

Autorami scenariusza do serialu The Kominsky Method są  Al Higgins, David Javerbaum oraz Chuck Lorre, który wyreżyserował także pierwszy odcinek. Producentami wykonawczymi są Lorre, Higgins i Michael Douglas, a producentem – firma Chuck Lorre Productions, Inc. we współpracy z Warner Bros. Television.


The Kominsky Method (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Chuck Lorre prezentuje nowy serial komediowy — na ekranie Alan Arkin oraz Michael Douglas w roli byłego gwiazdora i ubóstwianego w Hollywood nauczyciela aktorstwa.

W rolach głównych: Michael Douglas, Alan Arkin
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Zabawne, Sprośne, Błyskotliwe

The Kominsky Method (zwiastun) – polski lektor
Problemy rodzinne, szwankujące zdrowie i bolesne straty. Ostatni rozdział życia nie jest łatwy, ale tych dwóch przyjaciół stara się cieszyć tym, co im pozostało.


Czytaj również:

Showmax: Nowy sezon kultowego serialu Ucho Prezesa już 15 listopada 2018r.

Premiera trzeciego sezonu serialu HBO Detektyw już 14 stycznia 2019r. w HBO i HBO GO – mamy zwiastun i zdjęcia

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner