Netflix: Oficjalny zwiastun nowego filmu “Upalne święta”

Facebooktwitter


Netflix
udostępnił wczoraj oficjalny zwiastun nowego filmu Upalne święta, który zadebiutuje w ofercie 1 listopada 2019r. W rolach głównych Rob Lowe i Kristin Davis.

Aby poprawić sobie humor po wyjeździe syna do college’u mieszkająca na Manhattanie Kate Conrad (Kristin Davis) rezerwuje „drugi miesiąc miodowy” ze swoim mężem. Jednak ten, zamiast podziękowań, funduje żonie rozstanie. Porzucona Kate wybiera się więc samotnie do Afryki na safari. Podczas podróży po Zambii pomaga przewodnikowi (Rob Lowe jako Derek Holliston) uratować osieroconego słonika. Wspólnie przywracają go do zdrowia w miejscowym rezerwacie dla słoni, a Kate przedłuża swój pobyt na okres Świąt Bożego Narodzenia. Na horyzoncie widać nową miłość, więc Kate musi zdecydować: wrócić do domu czy pozwolić, aby ta przygoda okazała się przygodą jej życia?


Upalne święta / Holiday in the Wild (2019) | film | 1g25m | 13+ | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Elegancka mieszkanka Nowego Jorku, którą opuścił mąż, udaje się samotnie na safari do Afryki i odnajduje w życiu nowy cel. W rolach głównych Kristin Davis i Rob Lowe.

Kristin Davis i Rob Lowe występują w tej inspirującej opowieści o podróżach i odkrywaniu siebie – z odrobiną wakacyjnego romansu.

 

Gatunki: Filmy familijne i dla dzieci, Dramaty, Dramaty romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Pogodne, Romantyczne


Czytaj również:

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 17 października 2019

Netflix prezentuje zwiastun 6. sezonu serialu „BoJack Horseman”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner