Serial „W niemieckim domu” debiutuje w ofercie Disney+

Facebooktwitter

Disney+ seriale

W Disney+ można już obejrzeć wszystkie odcinki serialu oryginalnego „W niemieckim domu”.

Przedstawia on historię młodej niemieckiej tłumaczki, która na skutek pracy przy drugim procesie oświęcimskim musi skonfrontować się z szokującą rodzinną prawdą. Zdjęcia do serialu powstały w Polsce, a wśród niemieckich aktorów zobaczymy również m.in. Piotra Głowackiego i Rafała Maćkowiaka.

Serial to historia tłumaczki Evy Bruhn. Młoda kobieta, która już niebawem ma się zaręczyć, zostaje poproszona o tłumaczenie z niemieckiego na polski podczas drugiego procesu oświęcimskiego. Rodzice i przyszły narzeczony próbują odwieźć ją od tego pomysłu, ale Eva podąża za swoim instynktem i przyjmuje ofertę pracy. Wkrótce odkrywa, że ma bardziej osobisty związek z procesem, niż kiedykolwiek mogła sobie wyobrazić.

Disney+ seriale
Disney+ seriale

W niemieckim domu to pięcioczęściowy niemiecki miniserial, który jest adaptacją książki Annette Hess o tym samym tytule. Autorka jest jednocześnie scenarzystką oraz showrunnerką produkcji. Za reżyserię odpowiadają Isa Prahl i Randa Chahoud. W serialu można zobaczyć wielu cenionych niemieckich aktorów, w tym Katharinę Stark, Iris Berben, Heinera Lauterbacha, Anke Engelke, Maksa von der Groebena, Aarona Altarasa. W obsadzie znajduje się także wielu polskich aktorów, w tym Piotr Głowacki oraz Rafał Maćkowiak.

Serial kręcono między innymi w Krakowie, Zabrzu i Katowicach.

Disney+ seriale

Disney+ seriale

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Nowości w ofercie HBO Max | 16 – 30 listopada | oficjalna lista premier

Netflix: “REBEL MOON część 1: Dziecko ognia” – zwiastun epickiej produkcji w reżyserii Zacka Snydera

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner