Netflix ogłasza datę premiery filmu „Anihilacja” oraz prezentuje jego oficjalny zwiastun, plakat i kadry z filmu

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-anihilacja-poster-bottom
Netflix właśnie ogłosił, że film Anihilacja z Natalie Portman w roli głównej będzie dostępny w serwisie już 12 marca 2018r.

O filmie Anihilacja
Lena, biolożka i była żołnierka, próbuje rozwikłać tajemnicę zaginięcia swojego męża i wyrusza na misję w głąb Strefy X – nieprzyjaznego i tajemniczego obszaru rozciągającego się wzdłuż amerykańskiego wybrzeża. Na miejscu członkinie ekspedycji odkrywają przedziwne krajobrazy i spotykają zmutowane stworzenia, coraz głębiej wkraczając w piękny i niebezpieczny świat, który zagraża ich życiu i wpływa na ich umysły.

Za scenariusz i reżyserię filmu odpowiada wizjoner Alex Garland (Ex Machina, 28 dni później). Anihilacja powstała na podstawie bestsellerowej trylogii Jeffa VenderMeera „Southern Reach”. W filmie występują: Natalie Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez oraz Tuva Novotny.


W tym thrillerze science fiction w reżyserii twórcy „Ex Machiny” pewna naukowiec ryzykuje życiem, aby zbadać miejsce nie z tej ziemi. W roli głównej Natalie Portman.

Annihilation_Vertical-MAIN_PRE_POL-1-1

Kadry z filmu.

 

Kilka zdjęć z planu filmowego.


Annihilation / Anihilacja (2018) – film – 1g55m – 16+ – polskie napisy i lektor

Biolożka Lena, której mąż zaginął w trakcie sekretnej misji, dołącza do ekspedycji zmierzającej do tajemniczego regionu odizolowanego od świata przez amerykański rząd.

W rolach głównych: Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Gina Rodriguez
Gatunki: Horrory, Filmy science fiction i fantasy
Twórca: Jeff VanderMeer
Reżyser: Alex Garland


Czytaj również:

Netflix Polska: Outsider – zwiastun nowego filmu Netflix – Jared Leto wnika do przestępczego świata Yakuzy – film w jakości UHD/4K

Nowy serial Netflixa „Zagubieni w kosmosie” – data premiery, zapowiedź i pierwsze kadry


 

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix ogłasza datę premiery filmu „Anihilacja” oraz prezentuje jego oficjalny zwiastun, plakat i kadry z filmu

    • Netflix Originals = produkcję, które powstały na zlecenie Netflixa lub produkcje w przypadku których Netflix ma wykupione wyłączne prawa do dystrybucji na danym terenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...