Netflix ogłasza drugi sezon serialu “Sexify”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix potwierdził dzisiaj, że rozpoczęły się prace nad drugim sezonem polskiego serialu Sexify

Wiosną tego roku widzowie na całym świecie pokochali polską produkcję Sexify i śledzili losy Natalii, Pauliny i Moniki. Serial trafił na listę Top 10 w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w dwudziestu z nich, między innymi we Włoszech, Indiach, Egipcie i Dominikanie.

W nowym sezonie poznamy dalsze losy głównych bohaterek, które mimo przegranej w konkursie, nie mają zamiaru się poddawać i kontynuują pracę nad apką. Mają wszystko, czego potrzebują do jej stworzenia – świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje…

Do swoich ról powrócą  Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska.

Netflix seriale

Twórcami drugiego sezonu będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski,  a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO.

Drugi sezon Sexify będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży – mówi Agata Gerc,  producentka serialu.

Pokochaliśmy bohaterki Sexify oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – dodaje Jan Kwieciński,  producent serialu.

Twórcy Sexify Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu  swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem AKSON STUDIO oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie — powiedziała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

Pierwszy sezon Sexify miał swoją premierę 28 kwietnia 2021 r. i jest dostępny na całym świecie, tylko na Netflix.

Nowy sezon będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok.


Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Sexify / Sexify | Aby stworzyć aplikację, która zrewolucjonizuje życie erotyczne i da im wygraną w konkursie, trzy przyjaciółki muszą najpierw nabrać nieco doświadczenia w tej dziedzinie.
Sexify


Informacje o pierwszym sezonie Sexify

Natalia – ambitna studentka informatyki, marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika – Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. Sexify to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

O Akson Studio

Założone w 1992 roku Akson Studio jest jednym z czołowych domów produkcyjnych w Polsce. Współpracowało z takimi wyjątkowymi twórcami jak Andrzej Wajda, Jan Komasa, Jerzy Skolimowski i wielu innych. Przez prawie 30 lat Akson Studio z sukcesem wyprodukowało blisko 100 filmów i seriali, pośród których znalazły się takie dzieła jak nominowany do Oscara Katyń (reż. Andrzej Wajda), zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na Berlinale Tatarak (reż. Andrzej Wajda), czy jedna z największych produkcji w historii polskiej kinematografii Miasto 44 (reż. Jan Komasa). Pośród ostatnich dokonań Akson Studio znalazły się filmy wybitnych młodych twórców jak wielokrotnie nagrodzony w Polsce i za granicą Atak paniki (reż. Paweł Maślona) czy Jak najdalej stąd (reż. Piotr Domalewski). Współpraca z Netflix zaowocowała takimi tytułami jak W lesie dziś nie zaśnie nikt (reż. Bartosz M. Kowalski) oraz Sexify (Piotr Domalewski & Kalina Alabrudzińska).

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 208 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Netflix: Pierwszy w historii WITCHERCON dobiegł końca

Netflix: WIEDŹMIN – data premiery 2. sezonu serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner