Netflix ogłasza drugi sezon serialu „Sexify”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.9]

Netflix seriale

Netflix potwierdził dzisiaj, że rozpoczęły się prace nad drugim sezonem polskiego serialu Sexify

Wiosną tego roku widzowie na całym świecie pokochali polską produkcję Sexify i śledzili losy Natalii, Pauliny i Moniki. Serial trafił na listę Top 10 w 83 krajach i zajął pierwsze miejsce w dwudziestu z nich, między innymi we Włoszech, Indiach, Egipcie i Dominikanie.

W nowym sezonie poznamy dalsze losy głównych bohaterek, które mimo przegranej w konkursie, nie mają zamiaru się poddawać i kontynuują pracę nad apką. Mają wszystko, czego potrzebują do jej stworzenia – świetny pomysł Natalii, pasję Pauliny i pieniądze Moniki. A przynajmniej tak im się wydaje…

Do swoich ról powrócą  Aleksandra Skraba, Sandra Drzymalska i Maria Sobocińska.

Netflix seriale

Twórcami drugiego sezonu będą ponownie Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski,  a producentami kreatywnymi Agata Gerc i Jan Kwieciński z AKSON STUDIO.

Drugi sezon Sexify będzie na pewno zaskakujący. Wiedząc to, nie możemy się już doczekać momentu, w którym bohaterki zabiorą widzów w kolejny etap swojej ekscytującej podróży – mówi Agata Gerc,  producentka serialu.

Pokochaliśmy bohaterki Sexify oraz ich przygody i w trakcie tworzenia serialu marzyło się nam, aby pokochali je również widzowie. Sezon drugi jest dowodem na to, że tak się stało i strasznie jestem z tego powodu szczęśliwy – dodaje Jan Kwieciński,  producent serialu.

Twórcy Sexify Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski z dużą dozą humoru uchwycili ważne dla młodych ludzi problemy, a widzowie na całym świecie docenili z jaką otwartością serial mówi o seksualności, odkrywaniu  swoich potrzeb i zdobywaniu pewności siebie. Razem z zespołem AKSON STUDIO oraz utalentowanymi twórcami udało się nam stworzyć dzieło uniwersalne, które trafiło do serc widzów na całym świecie — powiedziała Anna Nagler, dyrektor ds. lokalnych seriali oryginalnych w Netflix.

Pierwszy sezon Sexify miał swoją premierę 28 kwietnia 2021 r. i jest dostępny na całym świecie, tylko na Netflix.

Nowy sezon będzie liczył 8 odcinków, premiera w serwisie Netflix zaplanowana jest na 2022 rok.


Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Sexify / Sexify | Aby stworzyć aplikację, która zrewolucjonizuje życie erotyczne i da im wygraną w konkursie, trzy przyjaciółki muszą najpierw nabrać nieco doświadczenia w tej dziedzinie.
Sexify


Informacje o pierwszym sezonie Sexify

Natalia – ambitna studentka informatyki, marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną i koleżanką z akademika – Moniką. Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. Sexify to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

O Akson Studio

Założone w 1992 roku Akson Studio jest jednym z czołowych domów produkcyjnych w Polsce. Współpracowało z takimi wyjątkowymi twórcami jak Andrzej Wajda, Jan Komasa, Jerzy Skolimowski i wielu innych. Przez prawie 30 lat Akson Studio z sukcesem wyprodukowało blisko 100 filmów i seriali, pośród których znalazły się takie dzieła jak nominowany do Oscara Katyń (reż. Andrzej Wajda), zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na Berlinale Tatarak (reż. Andrzej Wajda), czy jedna z największych produkcji w historii polskiej kinematografii Miasto 44 (reż. Jan Komasa). Pośród ostatnich dokonań Akson Studio znalazły się filmy wybitnych młodych twórców jak wielokrotnie nagrodzony w Polsce i za granicą Atak paniki (reż. Paweł Maślona) czy Jak najdalej stąd (reż. Piotr Domalewski). Współpraca z Netflix zaowocowała takimi tytułami jak W lesie dziś nie zaśnie nikt (reż. Bartosz M. Kowalski) oraz Sexify (Piotr Domalewski & Kalina Alabrudzińska).

Informacje o serwisie Netflix

Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 208 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Netflix: Pierwszy w historii WITCHERCON dobiegł końca

Netflix: WIEDŹMIN – data premiery 2. sezonu serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...