Netflix ogłasza nowe produkcje oryginalne!

Facebooktwitter

netflix-logo
Netflix zapowiedział dzisiaj pięć nowych programów rozrywkowych, których premiera planowana jest jeszcze na ten rok.

Wiadomość tę ogłosił Brandon Riegg, wiceprezes ds. produkcji oryginalnych i przejęć Netflix, podkreślając, że liczba produkcji oryginalnych z gatunku reality TV w portfolio Netflix stale rośnie.

Na Netflix pojawią się:

  • Nowa seria The Final Table – premiera jeszcze tym roku
  • Nowa seria Death by Magic – premiera jeszcze tym roku
  • Nowa seria Sunderland Till I Die which – premiera 14 grudnia 2018 r.
  • Nowa seria Flinch – premiera jeszcze tym roku
  • Nowy program Derren Brown: Sacrifice – premiera jeszcze tym roku

 

Nowa seria The Final Table – premiera jeszcze tym roku

The Final Table to show o międzynarodowych zawodach kulinarnych, w którym uznani szefowie kuchni walczą o miejsce w światowej elicie. W rozgrywce bierze udział 12 drużyn, w których skład wchodzi po dwóch kucharzy. Ich zadaniem jest przygotowanie narodowych potraw z Meksyku, Hiszpanii, Anglii, Brazylii, Francji, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Indii i Włoch. Każdy odcinek poświęcony jest kuchni innego kraju. Uczestników ocenia jury, w którego skład wchodzą celebryci, krytycy kulinarni i i najlepszy kucharz z danego państwa. W wielkim finale wygra tylko jeden z kucharzy i to on zasiądzie pośród najlepszych szefów kuchni przy Final Table. Dołączy tym samym do dziewięciu legend kulinarnych, którymi są: Enrique Olvera (Meksyk), Andoni Aduriz (Hiszpania), Clare Smyth (Wielka Brytania), Helena Rizzo (Brazylia), Vineet Bhatia (Indie), Grant Achatz (Stany Zjednoczone), Carlo Cracco (Włochy), Yoshihiro Narisawa (Japonia) i Anne-Sophie Pic (Francja). Gospodarzem programu jest Andrew Knowlton, laureat Nagrody Fundacji im. Jamesa Bearda, dziennikarz Large i Bon Appétit.

Twórcami i producentami wykonawczymi programu są Robin Ashbrook (MasterChef, MasterChef Junior) i Yasmin Shackleton (MasterChef, MasterChef Junior). Program wyprodukowało theoldschool.

Nowa seria Death by Magic – premiera jeszcze tym roku

To najbardziej niezwykłe show o magii w historii. Brytyjski iluzjonista Drummond Money-Coutts (znany jako DMC) wyrusza na misję, której celem jest poznanie historii magików, którzy zginęli podczas próby wykonania najbardziej niebezpiecznych sztuczek. Podczas swojej wyprawy DMC szuka miejsc, w których odbyły się te tragiczne w skutkach pokazy i próbuje dowiedzieć się, dlaczego się nie powiodły. Przemierza 4 kontynenty i 8 miast, dzieląc się magią z ludźmi spotkanymi po drodze. DMC chce oddać hołd całemu środowisku, tworząc swoje własne, ulepszone wersje pokazów, za które inni magicy przypłacili życiem. W programie zobaczymy jak zostaje pokryty toną mokrego betonu, gra w rosyjską ruletkę i ucieka przed zderzeniem z pędzącym pociągiem parowym.

Program wyprodukowało A. Smith & Co (Hell’s Kitchen, American Ninja Warrior). Producentami wykonawczymi są Arthur Smith, Toby Gorman, Martin Turner i Simon Dinsell. Drummond Money-Coutts także pełnił funkcję producenta wykonawczego projektu.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner