Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska, film usunięty (24.08.2018)

Facebooktwitter

netflix The Innocents s1

[ AKTUALIZACJE ] Zgodnie z naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018r. i planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2018r. dziś swoją premierę mają nowe filmy i seriale:

The Innocents (2018) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Nastoletni kochankowie-uciekinierzy, June i Harry, trafiają do niebezpiecznego i niezrozumiałego świata, gdy June odkrywa swoje tajemnicze zdolności.

W rolach głównych: Sorcha Groundsell, Percelle Ascott, Guy Pearce
Obsada: Sorcha Groundsell, Percelle Ascott, Guy Pearce, Sam Hazeldine, Nadine Marshall, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Laura Birn, Ingunn Beate Øyen, Arthur Hughes, Trond Fausa, Lise Risom Olsen, Philip Wright
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale romantyczne, Programy i seriale dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Intelektualne, Romantyczne, Oszczędne w środkach
Twórcy: Hania Elkington, Simon Duric

Guy Pearce („Memento”), Sorcha Groundsell i Percelle Ascott w historii o miłości z elementami nadprzyrodzonymi.

 

Nastoletnia June ucieka z domu ze swoim chłopakiem, ale gdy okazuje się, że ma bardzo rzadkie, niezwykłe zdolności, jej życie wywraca się do góry nogami.

Gdy zmiennokształtna Elena zdaje sobie sprawę, że jej córka odziedziczyła niezwykłą moc, stara się ją ostrzec przed ryzykiem wiążącym się z tym „darem”.

June i Harry uciekli razem, żeby przeżyć romantyczną przygodę. Ale szokujące odkrycie wystawia ich rozkwitającą miłość na trudną próbę.

Młodzi kochankowie rozpoczynają odyseję, która wywraca ich świat do góry nogami. Sekrety, gorące uczucia i groźne tajemnicze siły to nie najlepsze połączenie.


netflix Ghul s1
GHOUL / Ghul (2018)
| serial, sezon 1 | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Do wojskowego ośrodka trafia więzień, który bardzo dziwnie się zachowuje. Wkrótce poszukiwanie prawdy zmieni się w walkę o przeżycie.

W rolach głównych: Radhika Apte, Manav Kaul, Ratnabali Bhattacharjee
Gatunki: Seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne
Kategorie: Mroczne, Straszne
Reżyser: Patrick Graham

Główne role w tym przerażającym serialu grają Radhika Apte („Sacred Games”) i Manav Kaul („Tumhari Sulu”).

 

Nida Rahim (Radhika Apte) ma przesłuchać więźnia przetrzymywanego w wojskowym ośrodku. Okazuje się, że niektórzy osadzeni mają niewiele wspólnego z ludźmi.

 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner