Netflix ogłasza rozpoczęcie produkcji 2. i 3. części filmu “365 dni”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix: Laura i Massimo powracają, a ich ponowne spotkanie jest dużo bardziej gorące i namiętne niż kiedykolwiek wcześniej.

Ich nowy początek komplikują więzy rodzinne Massimo oraz tajemniczy mężczyzna, który pojawia się w życiu Laury i za wszelką cenę chce zdobyć jej serce i zaufanie.

Filmy, będące kontynuacją popularnej na całym świecie produkcji 365 dni, zostaną  luźno oparte na książkowej trylogii (Ten dzień i Kolejne 365 dni) Blanki Lipińskiej, która współpracowała przy tworzeniu scenariusza autorstwa Mojcy Tirs.

Tytuł 365 dni znalazł się na liście Top10 Netflix w ponad 90 krajach i zajął czwarte miejsce wśród najczęściej wyszukiwanych filmów w Google na całym świecie w 2020 roku.

W obsadzie kolejnych części filmu 365 dni ponownie pojawią się Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka, a także Magdalena Lamparska i Otar Saralidze.

Do obsady dołączy Simone Susinna, który wcieli się w nową postać, Nacho.

Łukasz Kłuskiewicz, w Netflix odpowiedzialny za pozyskiwanie lokalnych treści w Europie Środkowo-Wschodniej – 365 dni był jednym z najpopularniejszych filmów wśród naszych widzów w 2020 roku. Ściśle współpracujemy z Blanką Lipińską, autorką książkowej trylogii 365 dni i scenarzystką filmu, aby kontynuować historię Laury i Massimo na ekranie. Ich wspólna podróż pełna jest zwrotów akcji, a postacie wciąż się rozwijają i coraz więcej się o sobie dowiadują.

Blanka Lipińska, autorka serii powieści 365 dniTo dla mnie zaszczyt i ogromna radość, że kolejne dwie części trylogii 365 dni – Ten dzień oraz Kolejne 365 dni – stały się inspiracją dla filmowych scenariuszy, które zostaną zekranizowane przez Netflix. Jestem bardzo  podekscytowana, że fani moich książek na całym świecie będą mogli śledzić dalsze losy Laury i Massimo, oraz poznać ich w nowych, świeżych i zaskakujących sytuacjach.

  • Reżyseria: Barbara Białowąs i Tomasz Mandes
  • Producenci: Ewa Lewandowska i Tomasz Mandes (Ekipa), Maciej Kawulski (Open Mind One)
  • Scenariusz: Mojca Tirs, Blanka Lipińska, Tomasz Mandes
  • Obsada: Anna-Maria Sieklucka (Laura), Michele Morrone (Massimo), Simone Susinna (Nacho), Magdalena Lamparska (Olga), Otar Saralidze (Domenico)

Produkcja filmu rozpocznie się w tym miesiącu w Polsce i we Włoszech, a premiera na Netflix jest zaplanowana na 2022 rok. 

Polecamy również

Zbrodnia stulecia – nowy film dokumentalny o kryzysie opioidowym debiutuje w ofercie HBO GO. Emisja na antenie HBO w czerwcu

Netflix: Zapowiedź Stranger Things 4

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner