Netflix Polska: Czarne lustro – ostateczny zwiastun i data premiery

Facebooktwitter

netflix-black-mirror-bg-1
Trudno sobie wyobrazić szczęśliwą przyszłość, ale musimy próbować.

Netflix Polska udostępnił oficjalny zwiastun czwartego sezonu Czarnego lustra. Znamy też datę premiery – wszystkie odcinki będą dostępne w serwisie Netflix od 29 grudnia 2017r.

 

Nic nie dzieje się bez powodu. Data premiery czwartego sezonu też nie jest przypadkowa. Koniec roku to idealny czas na to, żeby zastanowić się jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Być może odpowiedź znajdziemy w którymś sześciu budzących niepokój odcinków serialu Czarne lustro.

W czwartym sezonie wystąpili m.in. Jesse Plemons, Rosemarie DeWitt, Jimmi Simpson, Cristin Milioti, Aldis Hodge, Maxine Peake, Andrea Riseborough, Letitia Wright i Michaela Coel. W gronie reżyserów czwartego sezonu Czarnego lustra znaleźli się m.in. Jodie Foster, Toby Haynes, John Hillcoat, Colm McCarthy, Tim Van Patten oraz David Slade.

O serialu Czarne Lustro
Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

Black Mirror /  Czarne lustro (2011) – serial, sezon 1-3 – 16+ – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.9/10

Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki.

W rolach głównych: Bryce Dallas Howard, Alice Eve, Michael Kelly
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórca: Charlie Brooker

W tym kultowym już serialu można zobaczyć takie gwiazdy, jak Bryce Dallas Howard, Kelly Macdonald i Jon Hamm.

Sezon 1: Serial ukazujący rzeczywistość ludzi, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami rozwoju cywilizacji. Implanty pamięci to dla nich codzienność.

Sezon 2: W drugim sezonie bohaterami będą m.in. osoba uzależniona od mediów społecznościowych oraz kobieta, której życie jest spektaklem na żywo.

Sezon 3: Futurystyczne opowieści o m.in. kochankach poznających się w niezwykłym raju, dokuczliwych SMS-ach i niepokojącej aplikacji społecznościowej.


Czytaj również:

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska cd. (06.12.2017)

Premiery filmowe w ofercie Netflix Polska (06.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...