Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (16.10.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Star Trek Discovery-bg-1
[AKTUALIZACJA]
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2017r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy odcinek serialu:

5 odcinek 1. sezonu Star Trek: Discovery (2017) – serial, sezon 1 – 13+ – HDR/Dolby Vision – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.3/10

Po stuleciu spokoju wybucha wojna między Federacją a Imperium Klingońskim. W centrum sporu stoi zhańbiony oficer Gwiezdnej Floty.

W rolach głównych: Sonequa Martin-Green,Doug Jones,Shazad Latif
Gatunki: Seriale i programy,Seriale akcji i przygodowe,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bryan Fuller,Alex Kurtzman

Do grona scenarzystów i producentów „Discovery” należy Rod Roddenberry, syn twórcy „Star Treka”, Gene’a Roddenberry’ego.

Star Trek, jedna z najbardziej kultowych serii w historii telewizji powraca na małe ekrany 50 lat od premiery. W serialu zobaczymy przygody załogi okrętu Gwiezdnej Floty, która wyrusza na misje w poszukiwaniu nowych światów i nieznanych form życia. Oficer Floty musi nauczyć się, że zanim w pełni zrozumie się obcych, trzeba zrozumieć samego siebie. W serialu pojawi się nowy statek, nowi bohaterowie i nowe misje, ale wizja przyszłości pełnej nadziei, która inspirowała pokolenia marzycieli, pozostanie bez zmian. Producentem serialu Star Trek: Discovery jest CBS Television Studios we współpracy z Secret Hideout Alexa Kurtzmana, studiem Living Dead Guy Productions Bryana Fullera oraz Roddenberry Entertainment. Producentami wykonawczymi są Alex Kurtzman, Bryan Fuller, Heather Kadin, Gretchen J. Berg & Aaron Harberts, Akiva Goldsman, Rod Roddenberry i Trevor Roth.

S1:O5 – 5. Choose Your Pain – 47m
netflix-star-trek-discovery-S1E5

Lorca zostaje porwany przez Klingonów i uwięziony w ekscentrycznym towarzystwie. Discovery rusza na ratunek, choć Michael ma co do tej misji pewne wątpliwości.

Nowy odcinek serialu będzie dostępny w ofercie co poniedziałek.


Na krańcu przestrzeni Federacji załoga statku odnajduje tajemniczy obiekt. Odtąd Flota Gwiezdna już nigdy nie będzie taka sama.


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (15.10.2017)

Filmowe premiery w ofercie Netflix Polska (15.10.2017)


Aktualizacja: Film „Kung Fury” (2015) będzie dostępny w ofercie Netflix Polska tylko do dnia 21 października 2017r. i po tym terminie zostanie z niej usunięty.

netflix-Kung Fury-bg-1Kung Fury (2015) – film30m – 16+ – 6,34/10 – można pobrać – polskie napisy
IMDb: 8.1/10 

Policjant z Miami zostaje obdarzony nadludzką siłą i cofa się w czasie, aby pokonać Adolfa Hitlera i innych nazistów w szalonej walce we wschodnim stylu.

W rolach głównych: David Sandberg, Jorma Taccone, Steven Chew
Gatunki: Akcja i przygoda, Komedie akcji, Filmy z superbohaterami i bohaterami komiksów,Kryminalne filmy akcji i przygodowe, Filmy o sztukach walki, Komedie, Zwariowane komedie, Mroczne komedie, Filmy satyryczne, Filmy kryminalne, Komedie kryminalne, Kino niezależne,Niezależne filmy akcji i przygodowe, Komedie niezależne
Reżyser: David Sandberg

 

KOMENTARZE:

Jedna myśl nt. „Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (16.10.2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...