VideoWars by ScreenLovers, czyli konferencja o wideo i telewizji w 5-gwiazdkowym stylu!

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

konferencja 828x315 tło3
Jak fenomen serialowy przekłada się na biznes tradycyjnych nadawców w Polsce? Czy Netflix i Showmax już odcisnęły piętno na rynku VOD i płatnych operatorów? Jak adblocki i ekspansja płatnych treści odgradzają reklamodawcom dostęp do najcenniejszych publiczności? Przy jakich typach treści wideo najlepiej się reklamować?

Odpowiedzi m.in. na te pytania będziemy szukać podczas VideoWars by ScreenLovers, całodniowej konferencji poświęconej wideo i telewizji.

ScreenLovers, specjalistyczny blog analizujący rynek multiscreen i główny organizator wydarzenia, już po raz drugi poddaje gorące rynkowe kwestie pod dyskusję najlepszych fachowców z branży mediowo-reklamowej.

Na scenie spotkają się m.in. przedstawiciele Youtube i Facebooka – gigantów z rynku reklamy sięgających coraz śmielej po telewizyjne budżety. MEC opowie o tym jak połączył dane telemetryczne z informacjami o zakupach i czy widz „Na Wspólnej” jest aby na pewno bardziej premium niż widz „M jak miłość”. SW Research pochyli się nad internautami, którzy założyli adblocka i wyrzucili telewizory: czy są już straceni dla reklamodawców? ZPR Media przeanalizuje fiasko MUX-8: czy nowe kanały naziemne mają jeszcze szansę na sukces? Nielsen z kolei weźmie na warsztat panele RPD, czyli dane pozyskiwane od operatorów płatnej telewizji. Czy wyrosną na alternatywę wobec telemetrii? Na VideoWars by ScreenLovers spotkacie także Mediafarm, który zapyta top marketerów o to jak radzą sobie w czasach kurczących się publiczności telewizyjnych show i rosnącej grupy konsumentów płacących za to, by odgrodzić się od reklam.

To wszystko i wiele innych kluczowych dla przyszłości rynku wideo wątków już 15 listopada w Kinie Iluzjon podczas konferencji ScreenLovers – zapraszamy!

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: http://videowars.screenlovers.pl/

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...