Netflix Polska: Czarne lustro – plakat i zwiastun odcinka “Arkangel”

Facebooktwitter

netflix-black-mirror-bg-1
Netflix udostępnił oficjalny plakat i zwiastun jednego z sześciu odcinków nowego sezonu serialu Czarne lustro – Arkangel.

 

“Arkangel” 

Obsada: Rosemarie Dewitt (La La Land, Mad Men), Brenna Harding (Tu będzie mój dom), Owen Teague (Bloodline)
Reżyseria: Jodie Foster
Scenariusz: Charlie Brooker

Premiera czwartego sezonu serialu Czarne lustro już niedługo, tylko w serwisie Netflix.

O serialu Czarne Lustro
Czarne lustro to antologia nawiązująca do zbiorowego niepokoju, jaki odczuwamy względem współczesnego świata. Każdy odcinek opowiada inną wyrazistą i trzymającą w napięciu historię poruszającą temat współczesnej technoparanoi. Mimochodem technologia zmieniła wszystkie aspekty naszego życia. W każdym domu, na każdym biurku i w każdej dłoni można zobaczyć ekran plazmowy, monitor lub smartfon — czarne lustro odbijające codzienność XXI wieku. Za scenariusz i reżyserię serialu odpowiada Charlie Brooker, zaś jego producentami wykonawczymi są Charlie Brooker i Annabel Jones.

s-560-815

Black Mirror /  Czarne lustro (2011) – serial, sezon 1-3 – 16+ – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.9/10

Ta antologia science fiction obejmuje wizje bliskiej przyszłości, w której mroczna strona ludzkiej natury wypacza największe technologiczne wynalazki.

W rolach głównych: Bryce Dallas Howard, Alice Eve, Michael Kelly
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórca: Charlie Brooker

W tym kultowym już serialu można zobaczyć takie gwiazdy, jak Bryce Dallas Howard, Kelly Macdonald i Jon Hamm.

Sezon 1: Serial ukazujący rzeczywistość ludzi, którzy muszą zmierzyć się z konsekwencjami rozwoju cywilizacji. Implanty pamięci to dla nich codzienność.

Sezon 2: W drugim sezonie bohaterami będą m.in. osoba uzależniona od mediów społecznościowych oraz kobieta, której życie jest spektaklem na żywo.

Sezon 3: Futurystyczne opowieści o m.in. kochankach poznających się w niezwykłym raju, dokuczliwych SMS-ach i niepokojącej aplikacji społecznościowej.


Czytaj również:

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (25.11.2017)

Premiery w ofercie Netflix Polska (25.11.2017)


 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix Polska: Czarne lustro – plakat i zwiastun odcinka “Arkangel”

  • 25.11.2017 o 19:52
    Bezpośredni odnośnik

    Jest tu ktoś kto obejrzał koncert Barbry Streisand? Promuje się wszędzie plastikowe byty muzyczne a ten dokument-koncert pokazuje, że ludzie kochają i potrzebują takiej muzycznej wrażliwości jaką daje Barbra… Polecam wieczór z Barbarą i kieliszkiem wina. Coś pięknego.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner