Netflix Polska – za trzy dni premiera pierwszego sezonu serialu satyrycznego „Lady Dynamite” (2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 0]

netflix-FIN03_LadyDynamite_1Sht_LA-miniZgodnie z planem wydawniczym Netflixa 20 maja 2016r. swoją globalną premierę będzie miał serial satyryczny Lady Dynamite (2016).

Dostępne będzie 12 odcinków w jakości UHD/4K. Liczymy na polskie napisy.

Komik estradowy Maria Bamford zaprezentuje mockumentary czyli „… specyficzny gatunek filmowy, w który korzysta z technik filmu dokumentalnego, ale opowiada fikcyjną historię. Oznacza to, że często towarzyszy nam głos zza kadru dostarczający informacji o miejscu i czasie wydarzeń, możemy posłuchać wywiadów z bohaterami, zaś praca kamery bardzo przypomina tę, którą znamy z dokumentów. …”.

KOMENTARZE:

9 myśli nt. „Netflix Polska – za trzy dni premiera pierwszego sezonu serialu satyrycznego „Lady Dynamite” (2016)

      • Wystarczy rzut oka na oceny (gwiazdki) dla tej satyryczno-standapowej kategorii, w której rzekomo ktoś gustuje, abym mógł ci odpisać, że bardzo dużo osób myśli podobnie jak ja, czyli badziewie postrzega jak badziewie.

      • zawsze znajdzie się ktoś komu to sie spodoba – nie mierz innych swoją miarą

  1. Dzisiaj z rano sprawdziłem na uNoGS statystykę i według niej od wczoraj na netflixie przybyły 3 pozycje z polską wersją językową – jeden serial i dwa filmy. Jak ktoś ma czas to niech sprawdzi jakie ja niestety muszę w pracy zasuwać ….

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...