Netflix Polska – dzisiejsza premiera (08.02.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.8]

netflix-happy-timesZgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2017r. dzisiaj swoją premierę ma:

Happy Times (2014) – film – 1g19m – 16+ – polskie napisy
Rysownik komiksów zatrudnia tajemniczą agencję, by pomogła mu zerwać z jego nerwową dziewczyną. Zastosowane metody przejdą jego oczekiwania.

KOMENTARZE:

11 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsza premiera (08.02.2017)

  • tyle że to w tym artykule nie ma nic o ujednoliceniu katalogu, a o to początkowo chodziło 🙁 wynika tylko z tego że np bedac na wczasach w Hiszpanii będziesz mógł oglądać polski katalog, czyli na tą chwile kompletnie bez sensu.Oby to jeszcze zmienili na ujednolicenie katalogu to wtedy miałoby jakiś sens.

   offtop swoją drogą ciekawi mnie czy dostaniemy do naszego katalogu np sons of anarchy, bo niby stona miała byc już jesienia spolszczona jak i w przypadku kilku innych bardzo fajnych tytułów ale do teraz cisza, dali american crime story ale przydało by się więcej serialowych hitów z USA, dodawanie audio leży zwłaszcza w serialach (przez ostanie 4 miesiace tylko star treki i drop dead diva dostały lektora ) pod tym względem jest spory zastój albo nawet regres

   • Nigdzie nie napisałem, że artykuł dotyczy całkowitego zniesienia geoblokady. Sporo użytkowników Netflixa narzeka na dostępność polskiej zawartości serwisu poza granicami naszego kraju. Co jest bez sensu?

   • Bez sensu jest to,że cała idea zniesienia geoblokowania miała doprowadzić do ujednolicenia katalogu na Europę, czyli de facto zwiększenia zawartości katalogu, takie były początkowe założenia, w kolejnych artykułach pisano o tym iż władnie taki katalog będzie ujednolicony ale 20 % treści miało być lokalnych. Teraz wychodzi na to że o żadnych poważniejszych zmianach nie ma mowy bo jedyne co to będziemy mogli z obecnym katalogiem podróżować za granice .Tak więc szansa że dostaniemy ciekawe pozycje filmowo/serialowe właśnie upadła , a o tym jak wygłada nasz katalog pisano wielokrotnie i nie ma sensu do tego wracać

 1. Co nie zmienia faktu ze polski Netflix to wstyd na całą Europę a może i świat jeśli chodzi o ilość tytułów

 2. Dzisiejsze informacje od Netfliksa!
  – Ulepszone rekomendacje
  – Buddy Thunderstruck 10.3
  – Bill Nye Saves The World 21.4
  – Girlboss 21.4
  – Dear White People 28.4
  – Anne 12.5
  – OITNB 9.6
  – Będzie The OA Part II

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...