Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 8 lutego 2020

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś jeden nowy film oraz nowe sezony seriali Van Helsing i Broadchurch. Trzy filmy i serial zostały dziś  usunięte z oferty, a 9 filmów zostanie z niej usuniętych 15 lutego 2020r.

Dzisiejsze nowości

4. sezon Van Helsing (2016) | serial, sezon 1-4 | 7,81/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po trzech latach śpiączki Vanessa budzi się w świecie, którym zawładnęły wampiry. Wraz z grupą skleconą z innych ocalałych musi teraz walczyć o życie.

W rolach głównych: Kelly Overton, Jonathan Scarfe, Christopher Heyerdahl
Twórcy: Neil LaBute

 

Sezon 1.: 13 odcinków – Po trzech latach śpiączki Vanessa budzi się w świecie, którym zawładnęły wampiry. Wraz z grupą skleconą z innych ocalałych musi teraz walczyć o życie.

Sezon 2.: 13 odcinków – Zaskakujące odkrycia dotyczące przeszłości Vanessy skłaniają ją do zastanowienia się nad całym jej życiem, a walka o pokonanie potężnego Dmitriego nie słabnie.

Sezon 3.: 13 odcinków – Vanessa i Scarlett szukają czterech Starszych, których totemy mogą wskrzesić Mrocznego. Coraz groźniejsze robią się też wampiry, którym niestraszne światło słoneczne.

Sezon 4.: 13 odcinków od 8.02.2020 – Vanessa przyjmuje nową filozofię, sekrety Blak-Tek wychodzą na jaw, a Sam pracuje nad swoim nikczemnym planem: ożywieniem Mrocznego.

Gatunki: Seriale fantasy, Seriale na podstawie komiksów, Kanadyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Horrory telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe

Kategorie: Brutalny, Mroczny, Emocjonujący3. sezon Broadchurch (2013) | serial, sezon 1-3 | 8,87/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Morderstwo młodego chłopca wprowadza zamęt do małego miasteczka, co zagraża dobrze dotychczas funkcjonującej społeczności Broadchurch.

W rolach głównych: David Tennant, Olivia Colman, Andrew Buchan
Twórcy: Chris Chibnall

David Tennant, gwiazda serialu Doctor Who, tym razem w roli detektywa usiłującego rozwikłać skomplikowaną intrygę.Sezon 1.: 8 odcinków – Gdy w angielskim miasteczku zostaje zamordowany pewien chłopiec, lokalna społeczność znajduje się nagle w centrum zainteresowania mediów i policji.

Sezon 2.: 8 odcinków – Proces Joego Millera okazuje się bardziej skomplikowany, niż wydawało się detektywom. Nieoczekiwanie powraca też nierozwiązana sprawa z przeszłości.

Sezon 3.: 8 odcinków od 8.02.2020 – Ellie, Alec i Beth — zatrudniona teraz w opiece społecznej i w separacji z Markiem — pracują nad sprawą brutalnego gwałtu na imprezie urodzinowej.

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Brytyjskie seriale i programy, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjneDesperackie działania desperatek
/ Desperate Ladies Act Desperately (2018) | film | 1g22m | 16+ | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Kobieta obdarzona nadzwyczaj żywą wyobraźnią próbuje za wszelką cenę znaleźć idealnego mężczyznę w naszym skrajnie skomplikowanym świecie.

W rolach głównych: Klára Issová, Aneta Krejčíková, Matouš Ruml

Gatunki: Filmy czeskie, Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne
Kategorie: Dziwaczny, Romantyczny


Filmy i serial dziś usunięte

Albert Nobbs (2011)
film – 1g48m – można pobrać – 6,93/10 – polskie i lektor

Albert Nobbs to kobieta podająca się za mężczyznę, by utrzymać intratną posadę. Marzy, że zaoszczędzi wystarczającą ilość pieniędzy, by móc otworzyć sklepik i zatrudnić w nim bliskie osoby. [themoviedb.org]

Demolition Man / Człowiek-demolka (1993)
film – 1g54m – 6,8/10 – polskie napisy i lektor

Elitarny gliniarz John Spartan zostaje rozmrożony przez władze po dziesiątkach lat hibernacji i otrzymuje zadanie rozprawienia się z nieznającym litości mordercą.

Happy Times (2014)
film – 1g19m – można pobrać – 6,13/10 – polskie napisy

Rysownik komiksów zatrudnia tajemniczą agencję, by pomogła mu zerwać z jego nerwową dziewczyną. Zastosowane metody przejdą jego oczekiwania.

The Pyramid Code (2009)
serial – 7,53/10 – polskie napisy

Jak to możliwe, że starożytni dysponowali tak rozległą wiedzą? Zespół ekspertów odpowiada na to oraz inne pytania w tej fascynującej serii.

Filmy dostępne tylko do 14 lutego 2020r

80 Million / 80 milionów (2011)
film – 1g42m – polska produkcja

Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok. Rozpoczyna się pasjonująca rozgrywka, w którą zostają zaangażowani duchowni i… cinkciarze. Każda ze stron ma asy w rękawie. [themoviedb.org]

Aram, Aram (2015)
film – 1g19m – 5,95/10 – polskie napisy

Aram niedawno został sierotą. Opuszcza Bejrut, aby zamieszkać ze swoim dziadkiem w Los Angeles, gdzie przeżywa szok kulturowy i pada ofiarą ormiańskiego gangu.

Escape from Alcatraz / Ucieczka z Alcatraz (1979)
film – 1g51m – 7,76/10 – polskie napisy i lektor

Skazany na dożywocie Frank Morris planuje samowolne opuszczenie Alcatraz. Thriller oparty na historii jedynej udanej ucieczki z tego więzienia.

Horrible Bosses 2 / Szefowie wrogowie 2 (2014)
film – 1g48m – 6,4/10 – polskie napisy i lektor

Trójka przyjaciół ma dosyć swojej pracy i zakłada własną firmę. Gdy jednak zostają oszukani przez inwestora, postanawiają porwać jego syna.

La Coppia dei Campioni (2016)
film – 1g28m – 6,13/10 – polskie napisy

Dwóch pracowników o radykalnie różnych światopoglądach wygrywa w firmowej loterii wspólną wycieczkę na mecz piłkarski. Podróż nie układa się jednak zgodnie z planem.

Same Kind of Different as Me / Jednakowo inni (2017)
film – 1g59m – polskie napisy i lektor

Bogate małżeństwo w kryzysie zaprzyjaźnia się z bezdomnym, który zmienia ich spojrzenie na życie. Film oparty na prawdziwej historii.

Sophie Seeks 7 / Facet (nie)potrzebny od zaraz (2014)
film – 1g24m – polska produkcja

Po zerwaniu ze swoim niewiernym facetem trzydziestolatka kontaktuje się z szóstką swoich byłych, licząc na to, że któryś jednak był miłością jej życia.

The Photographer / Fotograf (2014)
film – 1g52m – polskie napisy

Milicjantka bada sprawę seryjnego mordercy, który zostawia przy ciałach ofiar kartoniki z numerami. Wygląda na to, że zbrodniarz jest powiązany z Armią Radziecką.

We’re No Animals (2015)
film – 1g34m – polskie napisy

Zblazowany hollywoodzki aktor, niezadowolony ze swoich komercyjnych filmów, przenosi się do Argentyny, gdzie bierze udział w eksperymencie socjologicznym.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 8 lutego 2020

Netflix: Locke & Key | Witamy w Key House – materiał wideo

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner