Serial HBO “Euforia” wraca z drugim sezonem. Pierwszy odcinek jest już dostępny w ofercie HBO GO, emisja w HBO dziś wieczorem

Facebooktwitter

hbo go seriale

Wyróżniony trzema nagrodami Primetime Emmy® serial HBO Euforia wraca z drugim, ośmioodcinkowym sezonem. Pierwszy odcinek serialu już od dzisiaj dostępny jest w HBO GO.

W drugim sezonie stworzonego przez Sama Levinsona serialu Euforia, pośród wielu przeplatających się osobistych historii w mieście East Highland, 17-letnia Rue (w tej roli ponownie Zendaya, wyróżniona za swoją kreację w poprzednim sezonie nagrodą Emmy) musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie.

hbo go seriale

hbo go seriale

W drugim sezonie Euforii ponownie wystąpią: Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid oraz Austin Abrams.

hbo go seriale

hbo go seriale

hbo go seriale

Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnią Ravi Nandan, Kevin Turen, Will Greenfield, Drake, Adel “Future” Nur, Zendaya, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem oraz Daphna Levin. Producentem jest Kenneth Yu, a współproducentami są Ashley Levinson, Harrison Kreiss oraz Julio Perez. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

EUFORIA | zwiastun 2 sezonu

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Euforia jest już dostępny w HBO GO. Emisja tego odcinka w HBO zaplanowana została na dzisiaj na godz. 20:10. Kolejne odcinki swoje premiery będą mieć w HBO i HBO GO co tydzień, w poniedziałki. Sezon liczyć będzie 8 odcinków.


 

Polecamy również

Styczeń 2022 w HBO GO – nowe filmy i seriale – lista premier

❄ Styczniowe premiery na Netflix – oficjalna lista filmów i seriali ❄

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner