Netflix Polska – dzisiejsze premiery (27.12.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

netflix-chasing-cameronZgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na grudzień dzisiaj swoją premierę ma:

Chasing Cameron / Co słychać u Camerona (2016) – serial, sezon 1 – UHD/4K – 13+ – polskie napisy
Poznajcie od kulis życie gwiazdy Internetu, Camerona Dallasa, który wdrapuje się na kolejny szczebel kariery podczas międzynarodowego tournée.

W rolach głównych: Cameron Dallas, Aaron Carpenter, Taylor Caniff.

Cameron Dallas otrzymał nagrodę Teen Choice Award, pojawił się na okładce Teen Vogue i wystąpił w filmie „The Outfield”.

Aktualizacja: Do oferty trafił też zapowiadany:netflix-ajin-S2

Ajin (2016) – serial, sezon 2 – 16+ – 6,93 / 10 Ocena użytkowników Netflixa – polskie napisy
Nastolatek odkrywa, że jest Ajinem i ucieka, zanim rząd ma szansę przeprowadzić na nim eksperymenty. Inni Ajinowie chcą walczyć — musi wybrać, po czyjej stronie stanąć.

W rolach głównych: Mamoru Miyano, Yoshimasa Hosoya, Jun Fukuyama.

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (27.12.2016)

  1. Ajin globalnie się pojawił z sezon 2, ale bez polskiego audio. Kiedyś było audio PL do sezonu 1, ale zniknęło jakiś czas temu. Myślałem, że wróci lektor wraz z pojawieniem się sezonu 2, ale jak widać Netflix chyba nie wróci do lektora (dubbingu) do tego serialu.

    • Jest taki sub Reddit Netflixbyproxy i tam ktoś ma temat i testuję usługę dostępu do biblioteki USA. Temat to ‚Looking for testers’ Tam masz łatwą do skonfigurowania instrukcję kilka kroków zaledwie. Wszystko za darmo jak na razie i działa super. Tylko pamiętaj, że ustawienia działają we wszystkich przeglądarkach. Jak chcesz wrócić, po prostu zmieniasz tą opisaną opcję na domyślną. Najlepiej używać tego tylko wtedy jak się używa USA Netflixa, a tak to mieć wyłączone.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...