Netflix Polska – dzisiejsze premiery (28.12.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

netflix-spijtBez wcześniejszej zapowiedzi na Netflix Polska dziś premierę ma:

Spijt (2013) – film – 1g29m – 13+ – polskie napisy
Nękany przez bandę łobuzów chłopiec z nadwagą zdobywa sojuszników i zaczyna się bronić. Pytanie brzmi, czy to wystarczy?

Aktualizacja: Do oferty trafił dziś również:

Dziewczyna na dnie morza (2011) – film – 1g31m – 13+ – polskie napisy i lektor
W 1947 r. Hans Hass zatrudnia Lotte Baierl jako sekretarkę, ale jej pragnienie dołączenia do podwodnej ekipy szefa wkrótce doprowadza do pełnej namiętności rywalizacji.

netflix-dziewczyna-na-dnie-morza

KOMENTARZE:

19 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (28.12.2016)

  1. właśnie anulowałem subskrybcję. Ściągnęli mi opłatę za bm. i korzystam jeszcze do 27.01.2016.
    Ta sprawa z filmami to przesada, a byłem naprawdę gorącym zwolennikiem Netflixa.
    Od tej pory już nie będę przedłużać z „miesiąca na miesiąc”, a jedynie w razie potrzeby i jeśli sytuacja wyraźnie się poprawi.

    • Ja mam podobnie, kończę Better Call Soul i spadam z końcem stycznia. Wrócę oczywiście jak oferta filmowa się poprawi. Ja też jestem zwolenniczką netflixa ale nie samymi serialami człowiek żyje 🙂

  2. Tez anulowalem subscription bylem od samego poczatku i goraco im nadal kibicuje! Jak dla mnie musza sie bardziej postarac zebym odnowil subskrypcje, na razie musza sie zadowolic odemnie marnymi 516zł. Hmm czy za ta kwote moglbym zobaczyc ciekawsze pozycje z wypozyczalni iTunes???

    • same netflix orginals . nie mam nic przeciwko chociaż przydałaby sie jakaś ciekawa rekompensata za paramount, a na razie filmy netfliksa poza beast of no natio to dno, aby sie wyrobili z filmami to może jakies 2 lata minimum, i bez dna typu cameron, spadajcie hejterzy i pełniejsza chata

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...