Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (13.12.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.6]

W dniu dzisiejszym polskie napisy trafiły do:

Coś tu się kroi (2014) 1 sezon (12 odcinków)

Coś tu się kroi” to program, który odkrywa osobowości i zdolności kulinarne uczestników, otwierając przed nimi wiele nowych możliwości, od poznania nowych ludzi, poprzez przeżycie wspaniałej przygody, aż po znalezienie nowej miłości.

Projektanci na start (2013) 1 sezon (12 odcinków)

„Projektanci na start” to pierwszy polski program o projektantach mody. Utalentowani projektanci aspirujący do bycia na czele wielkiego świata fashion będą tworzyć kreacje pod okiem ekspertów z branży.

Star Trek: The Animated Series (1973) 2 sezony

Kolorowa kreskówka z głosami użyczonymi przez obsadę oryginalnego serialu „Star Trek”, w której statek kosmiczny Enterprise przemierza nowe nieznane obszary.

 

KOMENTARZE:

14 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (13.12.2016)

  1. Nie wie ktoś dlaczego w niektórych serialach i filmach np. Sherlock zniknął polski lektor w 2 i 3 sezonie? Jeszcze miesiąc temu był a teraz tylko polskie napisy. W tym Star Trek: The Animated Series w szczegółach niby polskie napisy a już podczas oglądania można wybrać tylko po angielsku.

  2. Wiecie co,przestaje mnie to bawić od pewnego czasu same wrzutki bez sensu ,jak coś dobrego (serial) to jak w tv ,dokumentalne ,brak aktualizacji coś nie tak…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...