Netflix Polska – dzisiejsze premiery (13.12.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

Bez wcześniejszej zapowiedzi Netlix Polska dodał dzisiaj do oferty:

Tokyo Trial (2017) – serial, 4 odcinki dostępny z polskimi napisami.


Ucichły ostatnie strzały II Wojny Światowej. 11 alianckich sędziów musi teraz osądzić japońskich zbrodniarzy wojennych w budzącym ogromne emocje międzynarodowym procesie.

Meridian (2016) – 2 prezentacje w różnej jakośći 4K z HDR oraz HD (SDR), dostępny z polskim lektorem

Los Angeles, rok 1947. Bez śladu znika 4 mężczyzn, w tym funkcjonariusz policji. Ślady prowadzą szefa policji do jaskini, gdzie czeka na niego koszmarne odkrycie.

Przywrócono również serial The Fall / Upadek (2014) 2 sezony
– tym razem nie posiada polskiego tłumaczenia.

Aktualizacja:

Dodano do oferty film Sairat (2016) – polskie napisy

Dwójka studentów – córka bogacza i syn rybaka – zakochuje się w sobie. Mezalians wywołuje falę przemocy w ich rodzinnej wiosce.

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (13.12.2016)

      • Podobno jest problem z licencją na polską wersję i przez przypadek usunęli cały tytuł. Na razie nie wiadomo kiedy polska wersja wróci, ale Netflix nad tym pracuje. Tyle się dowiedziałem dziś nieoficjalnie.

  1. Ale może starsze sezony nie są na wyłącznosc stad obecnosc w HBO i Netflixie. Tłumaczenie tu nie ma chyba nic do rzeczy, Licencja to film i tłumaczenie, nie można kupić licencji na nasz kraj ale w oryginale, przynajmniej zawsze tak było (kiedyś nawet w C+ wersja oryginalna musiała byc razem z napisami polskimi)

    • A nawet gdyby HBO miała prawa na wyłącznosc, nie tłumaczy to tego bajzlu i faktu ze ten serial był równoczesnie z HBO już od jakiegoś czasu. Nie wiedzieli, że stracili licencję ? HBO się do nich zwróciło o usunięcie serialu bo mają prawo wyłączności ? Brzmi to mało profesjonalnie. Ale może prawdziwie.
      Z innymi serialami też tak może być ? To jak tu zaczynać oglądać starszy serial od pierwszego sezonu skoro nie wiadomo kiedy go usuną.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...