Netflix Polska – dzisiejsza premiera (17.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

f83f245010006d1d62bdfbb4956af808040bf5e4[1]Niezapowiedziana wcześniej dzisiejsza premiera na Netflix Polska to film Meridian (2016), który jest dostępny z polskim lektorem.

Film jest dostępny w UHD w technologii obrazu Dolby Vision i dźwiękiem Dolby Atmos

KOMENTARZE:

12 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsza premiera (17.09.2016)

 1. według unogs polskie audio trafiło do 4 nowych na pewno do cucoo, pozostałe to chyba serie dla dzieci ogólnie na ta chwile polskie audio powinno mieć 141- 142 seriale ( animacja i seriale aktorskie) unogs podaje ze 145 ale the good wife, reign i bakugan na razie nie są u nas dostępne

  • drobna poprawka z Cucoo na razie polskie audio jest niby tylko w Izraelu, ale skoro serial jest u nas dostępny to mam nadzieję że to tylko kwestia czasu aż pojawi sie u nas

 2. Doganiamy powoli ilość tytułów po arabsku.Arabskich tytułów jest w tej chwili tylko trochę więcej niż polskich.I dlaczego w Izraelu przy niektórych tytułach widnieje polskie audio ew napisy? Rozumiem polskie tłumaczenia np w Czechach i na Słowacji ale Izrael?

  • W Izraelu jest kilka milionów Żydów pochodzenia polskiego i można przypuszczać, że duża ich liczba zna nasz język, bo tam się nawet dzieci uczy naszego języka przez wzgląd na tradycję.

   • guzik prawda. kierujac sie takim mysleniem to polski jezyk (chociaz napisy) powinny byc przede wszystkim w UK, Irlandii, Holandii i Niemczech, a nie w Izraelu i Rumunii (Czechy i Slowacje jakos tam moge zrozumiec).

   • Sprawdziłem i obraz jest dolby vision na TV LG, co do dzwięku nie potwierdze…

   • LG E6V – co do dźwięku również nie potwierdzę, ale z pewnością nie chodzi w DV. I nie jest to problem mojego TV, bo inne tytuły (Marco Polo, Daredevil i inne) działają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...