Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (17.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4]

W dniu dzisiejszym na Netflix Polska polskiego lektora otrzymały tytuły:

Aktualizacja: Polski lektor dostępny w całym, 1. sezonie serialu Star Trek: The Next Generation / Star Trek: Następne pokolenie (1987).

KOMENTARZE:

20 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze aktualizacje (17.09.2016)

 1. Power Rangers zamiast dubbingu ma lektora? No nieźle XD Tak jak naprawdę wszystko mi jedno czy jest lektor czy dubbing, tak są produkcje gdzie ten dubbing powinien się pojawić i Power Rangers, właśnie ten dubbing powinno mieć… Eh Netflix…

  • mogę się mylić, ale jak za dzieciaka oglądałem power rangers w telewizji, to wydaje mi się, że też miał lektora…

   • Może i w telewizji miał, ale to nic nie znaczy. Jest to chyba najbardziej młodzieżowy serial jaki istnieje, więc dubbing musi być.

   • Lektora miały trzy sezony, trzy miały lektoro-dubbing na trzy głosy, dwóch nie emitowano wcale, pozostałe (do Megaforce włącznie) 11 sezonów miało dubbing. Także ten.

  • Nie wczuwaj się. „Julius Jr.” to kreskówka dla 5-6 latków. Nikt ci nie odbiera komfortu oglądania filmów z lektorem. Heh

   • A jaki to komfort? Oglądanie czegokolwiek z lektorem za wyjątkiem dokumentów to udręka, nie komfort.

   • A jaki to komfort oglądanie czegokolwiek z kiepskim dubbbingiem ? Polski dubbing jest jedynie dobry w bajkach. W filmach toż to porażka na maksa.

   • Jak to się ma do faktu, na liście „nowe pozycje z lektorem” znalazł się dubbing, zupełnie tak, jakby dubbing był tylko wariantem lektora?

  • Ooooo tak mi was żal dubbingowcy na szczęście Netflix ma wasze zdanie w dupie tak samo jak ja i 99% nflixa … możecie sobie poskomleć i tyle … Janek pozdro super robotę odwalacie

 2. Lektora miały serie od MMPR do Lost Galaxy, Dubbing od Time Force do MegaForce. Sezony Wild Force i Lighspeed Rescue nie puszczono w Polsce.
  Teraz Wild Force z napisami, więc zaczynam oglądać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...