Netflix Polska – polskie napisy i lektor dostępne w następnych tytułach (25.05.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 1]

Polskie napisy trafiły dziś do filmu Friday / Piątek (1995) oraz Sommersby (1993) [PATRICO].

Aktualizacja: Polskie napisy dostępne również w 1. sezonie serialu Pretty Little Liars / Słodkie kłamstewka (2010) oraz w filmie The Shining / Lśnienie (1980) i Trailer Park Boys: Drunk, High and Unemployed: Live In Austin (2015) [Edek]. W serialu River (2015) lektora brakuje już tylko w 4-tym odcinku sezonu pierwszego [Edek].

KOMENTARZE:

19 myśli nt. „Netflix Polska – polskie napisy i lektor dostępne w następnych tytułach (25.05.2016)

  1. Mam dziwną sytuację. Na dwóch różnych telewizorach SAMSUNG próbowałem włączyć 3 odcinek Marco Polo. Na jednym z nich w ogóle nie mam do wyboru opcji języka polskiego. Na drugim telewizorze mam opcję języka polskiego 5.1 i stereo. Jednakże gdy uruchamiam odcinek z językiem polski (próbowałem obie opcje), to wskakuje mi odrazu dźwięk English.

  2. ciekawi mnie jak tak naprawdę kupują napisy i lektora do seriali. bo przykładowo arrow ma napisy tylko w paru odcinkach 1 sezonu a nie we wszystkich ( te napisy pojawiły sie juz dawno i nic sie nie zmiania) lektor tez dodawany wybiorczo do paru odcinkow i potem ewentualnie dodawany np marco polo. i zombie tez ma powazne braki w lektorze i nic sie nie zmienia, the orginals maja prawie cały sezon ( ale lektor jest dodawany dziswnie nie ma w odc 1 i 2 oraz 3 ostatnich reszta ma) nie wiem czy to jakiej błędy czy poprostu oni tak dziwacznie wykupuja( co by kompletnie sensu nie miało )

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...