Netflix Polska – dzisiejsze premiery (14.10.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.5]

13-2011_BlackCeremony_A-2825_013_ltrR-1Zgodnie z planem wydawniczym na październik Netflix Polska dzisiaj swoją premierę mają:

Haters Back Off!  / Spadajcie hejterzy! (2016) – serial, sezon 1 – polskie napisy i lektor
Opowieść o dziwacznym życiu rodzinnym pewnej siebie, acz niezbyt utalentowanej Mirandy Sings, która postanawia podbić świat za pomocą filmików internetowych.

Serial „Spadajcie, hejterzy!”, oparty na pomyśle Colleen Ballinger, opowiada o życiu dziwacznej rodziny Mirandy Sings. Miranda jest wyjątkowo pewna siebie, a zarazem zupełnie pozbawiona talentu. Marzy o gwiazdorskiej karierze i pnie się w górę dzięki przekonaniu, że jej przeznaczeniem jest bycie sławną. Musi tylko przekonać do tego innych. W roli Mirandy Sings zobaczymy Colleen Ballinger. W jej przemądrzałego i nierozgarniętego wujka Jima wcielił się Steve Little (znany z komedii „Mogło być gorzej”), zaś w mamę Mirandy, Bethany — Angela Kinsey („Biuro”). Sąsiada i najlepszego przyjaciela Mirandy, Patricka, zagrał Erik Stocklin.”

Sky Ladder: The Art Of Cai Guo-Qiang / Drabina do nieba (2016) – dokument – polskie napisy i lektor
W tym oszałamiającym dokumencie Cai Guo-Qiang, chiński artysta znany ze spektakularnych pokazów pirotechnicznych, tworzy swój najbardziej ambitny projekt.

Project Mc² (2015) – serial, sezon 3 – polskie napisy i dubbing
Nastoletnia agentka McKeyla łączy siły z trzema bystrymi dziewczynami, aby stworzyć grupę agentek specjalnych, która walczy ze złem, wykorzystując naukę i technologię.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...