Netflix Polska – dzisiejsze premiery (22.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

4f731b4d9b24a930b31b1408827e9bd547c92766[1]Netflix Polska powiększył dziś swoją ofertę o filmy:

Człowiek na krawędzi (2012) – polskie napisy i lektor
W hotelowym oknie stoi mężczyzna i grozi, że popełni samobójstwo — na miejsce przyjeżdża negocjatorka, która od razu zauważa, że sprawa ma drugie dno.

Polowanie na czarownice (2011) – polskie napisy i lektor
Grupa wojowników eskortuje młodą czarownicę, która — zdaniem starszyzny — ponosi winę za pustoszącą miasto czarną plagę.

Dziewiąty legion (2011) – polskie napisy i lektor
Dręczony zagadkowym zniknięciem ojca rzymski legionista Marcus Aquila wyrusza w niebezpieczną podróż, by odnaleźć zagubiony przez legion ojca proporzec ze złotym orłem.

Pozdrowienia z Paryża (2010) – polskie napisy i lektor
Pracownik amerykańskiej ambasady w Paryżu otrzymuje wyjątkowo nieobliczalnego partnera i zadanie powstrzymania ataku terrorystycznego.

Astro Boy (2009) – animowany dla dzieci – polskie napisy i dubbing
Młody robot z supermocami, Astro Boy, wyrusza w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu sensu życia. Wkrótce musi jednak wracać do domu, by ratować swoich bliskich.

Przyjęty (2006) – polskie napisy i lektor
Bartleby i jego mało ambitni znajomi zostają odrzuceni przez osiem uczelni, więc postanawiają przekonać rodziców, że przyjęto ich do szkoły, którą sami wymyślili.

Fair Game (2010) – polskie napisy i lektor
W ramach politycznej zemsty ujawniona zostaje tożsamość agentki CIA, Valerie Plame, co rujnuje jej życie, karierę i małżeństwo.

Outlander (2008) – polskie napisy i lektor
Na terytorium Norwegii rozbija się statek kosmiczny. Z katastrofy uchodzi z życiem Moorwen — potworna bestia, która zabija wszystko, co spotka na swojej drodze.

Zgodnie z planem wydawniczym na wrzesień Netflix Polska dziś globalna premiera 1. sezonu serialu Netflix Original Easy (2016), który będzie w Polsce dostępny od godz. 9. Jest dostępny z polskimi napisami i lektorem..
Ten serial z gwiazdorską obsadą ukazuje życie różnych mieszkańców Chicago, błądzących w labiryncie nowoczesnej miłości, seksu, technologii i kultury.

Anatomia strachu (2011) – polskie napisy i lektor
Do domu rodziny Millerów wpadają uzbrojeni bandyci i przetrzymują małżonków jako zakładników. Jednak wraz z upływem czasu sytuacja wymyka się spod kontroli.

Leon zawodowiec (1994) – polskie napisy i lektor
Leon jest nowojorskim płatnym zabójcą. Pewnego dnia bierze pod swoje skrzydła Matyldę — dziewczynkę, której rodzina zginęła z ręki skorumpowanego policjanta.

Parker (2013) – polskie napisy i lektor
Parker jest złodziejem, ale złodziejem, który miewa skrupuły. Oszukany przez kompanów i pozostawiony na pewną śmierć postanawia wyrównać rachunki.

12 godzin (2012) – polskie napisy i lektor
Były złodziej chce na dobre zapomnieć o przeszłości. Jednak gdy zostaje porwana jego córka, nie cofnie się przed niczym, by ją uwolnić.

Step Up 2 (2008) – polskie napisy i lektor
Wychowana w nieciekawej dzielnicy nowa uczennica szkoły artystycznej wraz z innymi wyrzutkami startuje w nielegalnych zawodach tanecznych.

Designated Survivor (2016) – serial pojawi się jednak dopiero 28.09.2016r.
Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

KOMENTARZE:

21 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (22.09.2016)

 1. Filmy: Pół na pół (2011) – napisy i lektor pl
  Step UP 2 (2008) – lektor i napisy pl
  Gangster (2012) – lek. i nap.
  Charlie (2012) – lek.i nap.
  12 godzin (2012) – lek. i nap.
  Leon Zawodowiec (1994) – lek. i napisy
  Pożegnanie z niewinnością (2010) – lektor i napisy

  • są u mnie przeważnie na końcu „listy”. Zwykle jak czegoś nie ma to restartuje aplikację w ustawieniach, albo w ostateczności na kilka minut zamykam i odpalam po chwili…zawsze działa. To zwykle ładuje się i pokazuje się po jakimś czasie

 2. Mam pytanie.Czy kiedyś liczba przetłumaczonych tytułów w polskim Netflixie wzrośnie np do ponad 2000 czy to raczej niemożliwe

  • Myślę, że to możliwe, bo prawa licencyjne są na Polskę dużo tańsze niż na inne kraje gdzie Netflix jest obecny, stąd inwestując tę samą kwotę są w stanie na nasz kraj zakupić znacznie więcej tytułów. Ale dużo też zależy od nas samych, wygląda na to, że jest korelacja między liczbą abonentów w danym kraju, a wielkością katalogu, jakby im większe były wpływy z abonamentu na danym rynku, tym więcej pieniędzy przeznaczali na ten rynek na zakupy.

 3. wszystko jest możliwe 🙂
  a tak serio to zależy od tego jakie prawa uzyska netflix. Pozyskanie licencji nie jest łatwe. Wiele osób zapomina, że netflix to nie jest „telewizja”, a raczej „telewizja internetowa”, to znaczy, że nie każdy film pokazany kiedyś w klasycznej TV, a nawet w kinie Netflix może udostępnić w internecie nawet za opłatą.

 4. 3 filmy z ciekawości zobaczę. Na tle oferty z maja,czerwca, lipca i sierpnia – razem wziętych, wrzesień to dobra odmiana.

 5. Wiadomo dlaczego pierwszy odcinek Designated Survivor zostanie dodany dopiero za tydzień? Nie żebym narzekał, bo choć czekam na ten serial, nie wiedziałem, że będzie w Netfliksie. 😛

  • zależy od umowy z nadawcą w Stanach – możliwe, że mają w umowie „tydzień po premierze w USA”, może być też „dzień po premierze w USA” – premiera była 21.09.2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...