Netflix Polska – dzisiejsze premiery (22.09.2016)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.5]

4f731b4d9b24a930b31b1408827e9bd547c92766[1]Netflix Polska powiększył dziś swoją ofertę o filmy:

Człowiek na krawędzi (2012) – polskie napisy i lektor
W hotelowym oknie stoi mężczyzna i grozi, że popełni samobójstwo — na miejsce przyjeżdża negocjatorka, która od razu zauważa, że sprawa ma drugie dno.

Polowanie na czarownice (2011) – polskie napisy i lektor
Grupa wojowników eskortuje młodą czarownicę, która — zdaniem starszyzny — ponosi winę za pustoszącą miasto czarną plagę.

Dziewiąty legion (2011) – polskie napisy i lektor
Dręczony zagadkowym zniknięciem ojca rzymski legionista Marcus Aquila wyrusza w niebezpieczną podróż, by odnaleźć zagubiony przez legion ojca proporzec ze złotym orłem.

Pozdrowienia z Paryża (2010) – polskie napisy i lektor
Pracownik amerykańskiej ambasady w Paryżu otrzymuje wyjątkowo nieobliczalnego partnera i zadanie powstrzymania ataku terrorystycznego.

Astro Boy (2009) – animowany dla dzieci – polskie napisy i dubbing
Młody robot z supermocami, Astro Boy, wyrusza w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu sensu życia. Wkrótce musi jednak wracać do domu, by ratować swoich bliskich.

Przyjęty (2006) – polskie napisy i lektor
Bartleby i jego mało ambitni znajomi zostają odrzuceni przez osiem uczelni, więc postanawiają przekonać rodziców, że przyjęto ich do szkoły, którą sami wymyślili.

Fair Game (2010) – polskie napisy i lektor
W ramach politycznej zemsty ujawniona zostaje tożsamość agentki CIA, Valerie Plame, co rujnuje jej życie, karierę i małżeństwo.

Outlander (2008) – polskie napisy i lektor
Na terytorium Norwegii rozbija się statek kosmiczny. Z katastrofy uchodzi z życiem Moorwen — potworna bestia, która zabija wszystko, co spotka na swojej drodze.

Zgodnie z planem wydawniczym na wrzesień Netflix Polska dziś globalna premiera 1. sezonu serialu Netflix Original Easy (2016), który będzie w Polsce dostępny od godz. 9. Jest dostępny z polskimi napisami i lektorem..
Ten serial z gwiazdorską obsadą ukazuje życie różnych mieszkańców Chicago, błądzących w labiryncie nowoczesnej miłości, seksu, technologii i kultury.

Anatomia strachu (2011) – polskie napisy i lektor
Do domu rodziny Millerów wpadają uzbrojeni bandyci i przetrzymują małżonków jako zakładników. Jednak wraz z upływem czasu sytuacja wymyka się spod kontroli.

Leon zawodowiec (1994) – polskie napisy i lektor
Leon jest nowojorskim płatnym zabójcą. Pewnego dnia bierze pod swoje skrzydła Matyldę — dziewczynkę, której rodzina zginęła z ręki skorumpowanego policjanta.

Parker (2013) – polskie napisy i lektor
Parker jest złodziejem, ale złodziejem, który miewa skrupuły. Oszukany przez kompanów i pozostawiony na pewną śmierć postanawia wyrównać rachunki.

12 godzin (2012) – polskie napisy i lektor
Były złodziej chce na dobre zapomnieć o przeszłości. Jednak gdy zostaje porwana jego córka, nie cofnie się przed niczym, by ją uwolnić.

Step Up 2 (2008) – polskie napisy i lektor
Wychowana w nieciekawej dzielnicy nowa uczennica szkoły artystycznej wraz z innymi wyrzutkami startuje w nielegalnych zawodach tanecznych.

Designated Survivor (2016) – serial pojawi się jednak dopiero 28.09.2016r.
Trzymający w napięciu thriller polityczny. Po ataku terrorystycznym na waszyngtońskie elity losy Ameryki znajdują się w rękach nisko postawionego sekretarza gabinetu.

KOMENTARZE:

21 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery (22.09.2016)

 1. Filmy: Pół na pół (2011) – napisy i lektor pl
  Step UP 2 (2008) – lektor i napisy pl
  Gangster (2012) – lek. i nap.
  Charlie (2012) – lek.i nap.
  12 godzin (2012) – lek. i nap.
  Leon Zawodowiec (1994) – lek. i napisy
  Pożegnanie z niewinnością (2010) – lektor i napisy

  • są u mnie przeważnie na końcu „listy”. Zwykle jak czegoś nie ma to restartuje aplikację w ustawieniach, albo w ostateczności na kilka minut zamykam i odpalam po chwili…zawsze działa. To zwykle ładuje się i pokazuje się po jakimś czasie

  • Myślę, że to możliwe, bo prawa licencyjne są na Polskę dużo tańsze niż na inne kraje gdzie Netflix jest obecny, stąd inwestując tę samą kwotę są w stanie na nasz kraj zakupić znacznie więcej tytułów. Ale dużo też zależy od nas samych, wygląda na to, że jest korelacja między liczbą abonentów w danym kraju, a wielkością katalogu, jakby im większe były wpływy z abonamentu na danym rynku, tym więcej pieniędzy przeznaczali na ten rynek na zakupy.

 2. wszystko jest możliwe 🙂
  a tak serio to zależy od tego jakie prawa uzyska netflix. Pozyskanie licencji nie jest łatwe. Wiele osób zapomina, że netflix to nie jest „telewizja”, a raczej „telewizja internetowa”, to znaczy, że nie każdy film pokazany kiedyś w klasycznej TV, a nawet w kinie Netflix może udostępnić w internecie nawet za opłatą.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...