Netflix Polska – dzisiejsze premiery cz. 3 (01.02.2017)

Facebooktwitter

netflix-godfather3Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2017r. dzisiaj swoją premierę mają też:

Jaja w tropikach / Tropic Thunder (2008) – film – 1g46m – 16+ – polskie napisy i lektor
Garstka aktorów niespodziewanie musi stawić czoła prawdziwej wojnie w azjatyckiej dżungli. Parodia filmów akcji w reżyserii i z udziałem Bena Stillera.

Jak stracić chłopaka w 10 dni / How to Lose a Guy in 10 Days (2003) – film – 1g55m – 13+ – polskie napisy i lektor
Kobieciarz Benjamin zakłada się z kolegami o to, że w 10 dni rozkocha w sobie dowolną kobietę. Trafia jednak na dziennikarkę, która ma wobec niego własny plan.

Kandydat / The Manchurian Candidate (2004) – film – 2g9m – 13+ – polskie napisy i lektor
Dwóch amerykańskich żołnierzy zostaje poddanych praniu mózgu podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej. Kilka lat później jeden z nich kandyduje na wiceprezydenta USA.

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń / Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events (2004) – film – 1g48m – 7+ – polskie napisy i dubbing
Trójka dzieci osieroconych w wyniku tragicznego wypadku trafia pod opiekę nikczemnego hrabiego Olafa, któremu zależy jedynie na przechwyceniu ich.

Lift Me Up (2015) – film – 1g48m – 7+ – polskie napisy
Po stracie matki nastolatka nieoczekiwanie odnajduje sposób na porozumienie się ze swoim ojczymem — dzięki zamiłowaniu do baletu i historiom z jego przeszłości.

Lockup: Women Behind Bars: Collection 1 (2013) – serial, sezon 1 – 13+ – polskie napisy
Serial o amerykańskich więzieniach, który opowiada też o losach kobiet skazanych za różne przestępstwa i trudnościach, z jakimi muszą się one mierzyć.

Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) – film – 2g13m – 16+ – polskie napisy i lektor
Super-agent Ethan Hunt z elitarnym zespołem podejmuje kolejną, śmiertelnie niebezpieczną misję, chcąc dowieść swej niewinności po oskarżeniach o zamach bombowy na Kreml.

Mission: Impossible III (2006) – film – 2g5m – 16+ – polskie napisy i lektor
Superszpieg Ethan Hunt wraca do służby, by ratować młodego agenta. Wygląda jednak na to, że jego przełożeni wcale nie mają czystych zamiarów.

Niemoralna propozycja / Indecent Proposal (1993) – film – 1g56m – 16+ – polskie napisy i lektor
Pewien miliarder proponuje Dianie milion dolarów za jedną wspólną noc. Jej mąż zmaga się z problemami finansowymi. Jaką decyzję podejmie kobieta?

The Godfather / Ojciec Chrzestny (1972) – film – 2g57m – 16+ – polskie napisy i lektor
Po nieudanym zamachu na życie głowy nowojorskiej rodzinny mafijnej najmłodszy syn Dona Corleone wkracza do akcji, by rozprawić się z niedoszłymi zamachowcami.

The Godfather: Part II / Ojciec Chrzestny II (1974) – film3g22m – 16+ – polskie napisy i lektor
Druga część trylogii, w której poznajemy historię rodziny Corleone, śledząc losy Dona Vito od opuszczenia Sycylii po przejęcie władzy w nowojorskiej mafii.

Ojciec Chrzestny III / The Godfather: Part III (1990) – film – 2g50m – 16+ – polskie napisy i lektor
W ostatniej części kultowej trylogii siwowłosy już Michael chce zalegalizować swoje interesy. Jego zbrodnicza przeszłość nie daje jednak tak łatwo o sobie zapomnieć.

Ostra jazda / Road Trip (2000) – film – 1g34m – 16+ – polskie napisy
Josh wraz z kolegami z uczelni ruszają w podróż przez Stany Zjednoczone, aby przechwycić nagranie, którego zawartość może zniszczyć jego związek z Tiffany.

Paris Is Burning (1990) – film – 1g16m – 13+ – polskie napisy
Ten nagrodzony na Festiwalu Filmowym w Sundance dokument jest osobistym obrazem zażartej walki podczas konkursów z udziałem drag queens w Harlemie lat 80. XX wieku.

Pełzaki: Gdzie jest bobas? / The Rugrats Movie (1998) – film animowany – 1g20m – 7+ – polskie napisy i lektor
Gdy na świat przychodzi Dil Pickles, jego starszy brat Tommy wraz z przyjaciółmi uznają, że dziecko to zbyt duży kłopot. Postanawiają więc zwrócić go do szpitala.

Piątek trzynastego / Friday the 13th (2009) – film – 1g37m – 16+ – polskie napisy i lektor
Grupa nastolatków ściąga na siebie gniew Jasona Voorheesa — zamaskowanego psychopatycznego mordercy. Remake klasycznego horroru z lat 80.

Piątek trzynastego VII: Nowa krew / Friday the 13th: Part 7: The New Blood (1988) – film – 1g28m – 16+ – polskie napisy
Jason powraca do życia. Tym razem z dna jeziora przywołuje go obdarzona zdolnościami telekinezy nastolatka, której ojciec zginął w tajemniczych okolicznościach.

Piękny umysł / A Beautiful Mind (2001) – film – 2g13m – 16+ – polskie napisy
Ten nagrodzony kilkoma Oskarami dramat biograficzny opowiada o życiu Johna Forbesa Nasha Jr. — genialnego naukowca zmagającego się z chorobą psychiczną.

Podejrzani / The Usual Suspects (1995) – film – 1g46m – 16+ – polskie napisy
Pięciu oszustów, którzy przypadkowo poznają się podczas policyjnego okazania, decyduje się wspólnie dokonać napadu rabunkowego.

Poznaj moich rodziców / Meet the Parents (2000) – film – 1g48 – 13+ – polskie napisy i lektor
Greg Focker chce poślubić swoją dziewczynę. Zanim jej się oświadczy, musi jednak zdobyć przychylność jej ojca — pozbawionego poczucia humoru byłego agenta CIA.

Poznaj naszą rodzinkę / Meet the Fockers (2004) – film – 1g55m – 13+ – polskie napisy
Świeżo zaręczeni Greg i Pam zabierają sztywną rodzinkę Pam w podróż wzdłuż wschodniego wybrzeża, której zwieńczeniem ma być spotkanie z ekscentrycznymi rodzicami Grega.

Poznaj mojego tatę / Little Fockers (2010) – film – 1g38 – 13+ – polskie napisy i lektor
Greg Focker ponownie ma na pieńku ze swoim teściem. Wyczyny jego hałaśliwych dzieciaków wcale nie pomagają w załagodzeniu konfliktu.

Rango (2011) – film animowany – 1g49m – 7+ – polskie napisy i dubbing
Udomowiony kameleon Rango zostaje sam wśród piasków pustyni. Udając twardego gościa, zajmuje stanowisko szeryfa przygranicznego miasteczka, w którym rządzi przemoc.

Raport mniejszości / Minority Report (2002) – film – 2h25m – 16+ – polskie napisy
Rok 2054. Technologia umożliwia karanie sprawców, zanim ci popełnią przestępstwo. Oskarżony o przyszłe morderstwo John Anderton musi udowodnić swoją niewinność.

Rzymskie wakacje (1953) – film – 1g58 – 7+ – polskie napisy i lektor
Udręczona ciągłym nadzorem księżniczka wymyka się opiekunom i postanawia zakosztować wolności. Pod swoje skrzydła bierze ją szukający sensacji dziennikarz.

Sex Story (2011) – film – 1g48m – 16+ – polskie napisy i lektor
Emma i Adam lubią czasem przekraczać granicę zwykłej przyjaźni, ale ich relacja jest luźna… do czasu, gdy pojawiają się te paskudne, natrętne szkodniki zwane uczuciami.

Shaft (2000) – film – 1g39m – 16+ – polskie napisy i lektor
Walter Wade Jr. zostaje aresztowany za morderstwo, ale po wpłaceniu kaucji ucieka do Szwajcarii. Dwa lata później powraca do Nowego Jorku.

Spokojnie, to tylko awaria… / Airplane II: The Sequel (1982) – film – 1g24m – 13+ – polskie napisy
Prześmiewcza komedia, w której strachliwy pilot Ted musi uratować życie pasażerów pierwszego komercyjnego lotu w kosmos oraz odzyskać uczucie swojej byłej dziewczyny.

The SpongeBob SquarePants Movie / SpongeBob Kanciastoporty (2004) – film animowany dla dzieci1h27m – 7+ – polskie napisy i lektor
SpongeBob i Patryk ruszają na ratunek panu Krabsowi, niesłusznie oskarżonemu o kradzież korony króla Neptuna. Zapowiada się szalona przygoda!

netflix-spongebob netflix-spokojnie-to-tylko-awaria netflix-shaft netflix-sex-story netflix-rzymskie-wakacje netflix-minority-report netflix-poznaj-mojego-1 netflix-poznaj-mojego-2 netflix-poznaj-mojego-3 netflix-podejrzani netflix-piekny-umysl netflix-piatek-trzynastego7 netflix-piatek-trzynastego netflix-pelzaki-bobas netflix-paris-is-burning netflix-road-trip netflix-godfather2 netflix-godfather netflix-lockup-women-behind-the-bars netflix-mi3 netflix-mi4 netflix-lift-me-up netflix-jak-stracic-chlopaka-w-10-dni netflix-lemony-2004 netflix-kandydat netflix-jaja-w-tropikach

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner