Netflix Polska – dzisiejsze premiery cz. 4 (01.02.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.4]

netflix-star-trekZgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na luty 2017r. dzisiaj swoją  premierę mają:

Star Trek (2009) – film2g7m – 13+ – polskie napisy i lektor
Na ekrany powraca kultowa seria SF Geneʼa Roddenberryʼego. Poznajemy początki kariery kpt. Kirka i jego mężnej załogi statku USS Enterprise.

Star Trek II: Gniew Khana / Star Trek II: The Wrath of Khan (1982) – film – 1g53m – 7+ – polskie napisy
Kirk pomaga Spockowi w prowadzeniu szkolenia dla nowych członków Gwiezdnej Floty, ale okazuje się, że młodzi kadeci muszą stawić czoła zbiegłemu tyranowi Khanowi.

Star Trek IV: Powrót na Ziemię / Star Trek IV: The Voyage Home (1986) – film – 1g58m – 7+ – polskie napisy
XXIII wiek. Ziemi zagraża tajemnicza siła. Aby ratować ludzkość, załoga statku Enterprise przenosi się w czasie do San Francisco roku 1986.

Star Trek: The Motion Picture (1979) – film – 2g12m – 7+ – polskie napisy
Załoga statku Enterprise musi powstrzymać inwazję obcych na Ziemię. W tym pierwszym filmie pełnometrażowym z serii Star Trek zobaczymy pełną obsadę znaną z serialu.

Star Trek VIII: Pierwszy kontakt / Star Trek: First Contact (1996) – film – 1g50m – 13+ – polskie napisy i lektor
Kapitan Picard chce zemścić się na dronach Borg po tym, jak udali się oni w przeszłość Ziemi, by zapobiec pierwszemu kontaktowi Ziemian z Wolkanami.

Star Trek VII: Pokolenia / Star Trek: Generations (1994) – film – 1g58m – 13+ – polskie napisy i lektor
Kapitan Jean-Luc Picard wyrusza nowym statkiem U.S.S. Enterprise w podróż mającą na celu zbadanie tajemniczej katastrofy na obrzeżach galaktyki.

Star Trek IX: Rebelia / Star Trek: Insurrection (1998) – film – 1g43m – 13+ – polskie napisy i lektor
Kapitan Picard wraz z załogą statku Enterprise odkrywają spisek zagrażający przyszłości planety, której mieszkańcy w wyniku promieniowania przestali się starzeć.

Star Trek X: Nemesis (2002) – film – 1g56m – 13+ – polskie napisy i lektor
Romulanie zgadzają się na rozpoczęcie pokojowych negocjacji z Federacją. Załoga Enterprise wyrusza na misję dyplomatyczną, która okazuję się pułapką.

I Love You, Man / Stary, kocham cię (2009) – film1g44m – 16+ – polskie napisy i lektor
Świeżo zaręczony pan młody nie ma drużby. Zaczyna gorączkowo poszukiwać właściwego kandydata, który sprawdzi się w tej delikatnej roli.

Shooter / Strzelec (2007) – film2g5m – 16+ – polskie napisy i lektor
Strzelec wyborowy porzuca życie w odosobnieniu na prośbę kolegów, by pomóc im powstrzymać spisek na życie prezydenta. Wkrótce zostaje wrobiony i oskarżony o przestępstwo.

Sun Belt Express (2014) – film – 1g25m – 16+ – polskie napisy
Spłukany profesor dorabia, przewożąc przez granicę nielegalnych pracowników. To musi skończyć się źle — zwłaszcza że we wszystko zaplątana jest jego nastoletnia córka.

Saving Private Ryan / Szeregowiec Ryan (1998) – film – 2g49m – 16+ – polskie napisy i lektor
II wojna światowa. Doborowy oddział żołnierzy przeczesuje niemieckie terytorium w poszukiwaniu szeregowca, którego trójka braci poległa na wojnie.

Szkoła rocka / School of Rock (2003) – film – 1g49 – 13+ – polskie napisy i lektor
Niespełniony muzyk, Dewey Finn, rozpoczyna pracę w szkole jako nauczyciel czwartoklasistów. W sekrecie zaczyna uczyć dzieciaki tajników rock’n’rolla.

Śniadanie u Tiffany’ego / Breakfast at Tiffany’s (1961) – film – 1g54m – 13+ – polskie napisy i lektor
Początkujący pisarz i utrzymanek bogatej kobiety, Paul Varjak, poznaje czarującą Holly Golightly, która również żyje na koszt swoich adoratorów.

The Terminal / Terminal (2004) – film2g8m – 13+ – polskie napisy i dubbing
Viktor Navorski zostaje uwięziony na nowojorskim lotnisku, po tym jak na skutek zamachu stanu w jego rodzinnym kraju jego paszport traci ważność.

Droga Bólu / The Hurt Business (2016) – film – 1g51m – 16+ – polskie napisy
Film dokumentalny z udziałem legend i wschodzących gwiazd MMA, prezentujący historię tego brutalnego sportu oraz chwile triumfu i słabości jego zawodników.

The Submarine Kid (2015) – film – 1g50m – 16+ – polskie napisy
Żołnierz piechoty morskiej po przejściach wraca z Afganistanu i spotyka młodą kobietę z problemami. Ona wprowadza go w świat komiksu z lat 50., który bardzo go wciąga.

To wspaniałe życie (1946) – film – 2g10m – 7+ – polskie napisy
Przygnębiony George Bailey chce popełnić samobójstwo. Powstrzymuje go przed tym jego anioł stróż, który pokazuje mu, jak świat wyglądałby bez niego.

Top Gun (1986) – film1g49m – 13+ – polskie napisy i lektor
Tom Cruise w życiowej roli przystojnego pilota, ucznia elitarnej szkoły lotniczej. W tle romans, współzawodnictwo i trudne wybory życiowe.

Transformers (2007) – film2g23m – 13+ – polskie napisy i lektor
Autoboty i Decepticony walczą o kontrolę nad zasobami Ziemi. Tymczasem młody Sam Witwicky nie ma pojęcia, że to w nim jest jedyna nadzieja na przetrwanie ludzkości.

Transformers: Revenge of the Fallen / Transformers: Zemsta upadłych (2009) – film2g30m – 13+ – polskie napisy i lektor
Wraca Sam Witwicky z piękną przyjaciółką Mikaelą, a wraz z nimi twardy jak skała kpt. Lennox. Autoboty potrzebują pomocy w walce z Decepticonami.

Transformers: Dark of the Moon / Transformers 3 (2011) – film – 2g34m – 13+ – polskie napisy i lektor
Gdy Optimus Prime dowiaduje się o rozbitym statku Transformerów na Księżycu, natychmiast organizuje misję ratunkową. Pilotem był jego mentor, Sentinel Prime.

The Truman Show / Truman Show (1998) – film – 1g42m – 13+ – polskie napisy i lektor
Truman Burbank jest gwiazdą „The Truman Show”, 24-godzinnego reality show relacjonującego każdy szczegół życia bohatera — bez jego wiedzy.

W rytmie hip-hopu / Save the Last Dance (2001) – film – 1g52m – 13+ – polskie napisy i lektor
Aspirująca baletnica wprowadza się do dzielnicy zamieszkałej głównie przez Afroamerykanów. Wkrótce nawiązuje romans z kolegą z klasy, który podziela jej miłość do tańca.

Watchmen / Strażnicy (2009) – film – 1g42m – 16+ – polskie napisy i lektor
Równoległa rzeczywistość, rok 1985. Superbohaterowie, którym zakazano korzystania z ich mocy, muszą bronić się przed czyhającym na ich życie zabójcą.


Wigilijny show / Scrooged (1988) – film – 1g41m – 13+ – polskie napisy
Nieczuły producent telewizyjny poznaje prawdziwego ducha Bożego Narodzenia, chociaż niekoniecznie z własnej woli. Ekranizacja „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa.

Włoska robota/ The Italian Job (2003) – film – 1g50m – 13+ – polskie napisy i lektor
Mistrz złodziejskiego fachu przygotowuje napad rabunkowy w malowniczej Wenecji. Ktoś z jego ekipy planuje jednak zachować całą zdobycz dla siebie.

War of the Worlds (2005) / Wojna światów (2005) – film1g56m – 16+ – polskie napisy i lektor
Po inwazji kosmitów rozwiedziony robotnik portowy musi nagle stać się opiekuńczym ojcem i chronić swoje dzieci przed narastającym z każdą godziną zagrożeniem.

Wredne dziewczyny / Mean Girls (2004) – film – 1g37m – 13+ – polskie napisy i lektor
Nowa uczennica, Cady, dołącza do grupy popularnych w szkole dziewczyn. Gdy jednak zakochuje się w niej były chłopak liderki paczki, sytuacja bardzo się komplikuje.

Collateral / Zakładnik (2004) – film – 2g – 16+ – polskie napisy i lektor
Tajemniczy mężczyzna oferuje Maksowi 600 dolarów za wożenie go po mieście. Jednak gdy Maks odkrywa, że jego pasażer jest płatnym zabójcą, łatwy zarobek zaczyna mu ciążyć.

Catch Me If You Can / Złap mnie, jeśli potrafisz (2002) – film2g21m – 13+ – polskie napisy i dubbing
Oparta na faktach historia młodego fałszerza, który w latach 60., podając się za pilotów, lekarzy i profesorów, wyłudził z banków ponad 2,5 mln dolarów.

Zoolander (2001) – film1g29m – 13+ – polskie napisy i lektor
Świat mody wywraca się do góry nogami, kiedy niezbyt rozgarnięty model Derek Zoolander odkrywa zabójczą intrygę, za którą stoi magnat branży modowej.

Zulu (1964) – film – 2g18m – 16+ – polskie napisy
Brytyjscy żołnierze stacjonujący w RPA muszą bronić się przed atakiem ze strony mających przewagę liczebną Zulusów. Dramat oparty na faktach.

netflix-star-trek-nemezis netflix-star-trek-motion-picture netflix-star-trek-wrath-of-khan netflix-star-trek-pierwszy kontakt netflix-star-trek-voyahe-home netflix-star-trek-generations netflix-star-trek-insurrection netflix-stary-kocham-cie netflix-shooter netflix-sun-belt-express netflix-saving-private-ryan netflx-szkola-rocka netflix-sniadanie-u-tiffaniego netflix-terminal netflix-the-hurt-business netflix-the-submarine-kid netflix-zycie-jest-piekne-1946 netflix-top-gun netflix-transformers-zemsta-upadlych netflix-transformers netflix-transformers3 netflix-truman-show netflix-save-the-last-dance netflix-watchmen netflixp-scrooged netflix-italian-job netflix-wojna-swiatownetflix-mean-girls netflix-zakladnik netflix-zlap-mnie-jesli-potrafisz netflix-zoolander netflix-zulu

KOMENTARZE:

3 myśli nt. „Netflix Polska – dzisiejsze premiery cz. 4 (01.02.2017)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...