Netflix Polska: Lista filmów i seriali dostępnych w ofercie oraz aktualny cennik

Poniżej prezentujemy listę wszystkich filmów i seriali dostępnych w ofercie Netflix Polska, z uwzględnieniem:
 • polskiej wersji językowej: napisy, lektor oraz dubbing
 • jakości obrazu: UHD/4K, HDR oraz Dolby Vision
 • jakości dźwięku: Dolby Atmos

 • Netflix wystartował w Polsce 6 stycznia 2016r. proponując swoim klientom trzy wersje abonamentu miesięcznego: BASIC za 7,99€ (SD, 1 urządzenie), STANDARD za 9,99€ (HD, 2 urządzenia) i PREMIUM za 11,99€ (Ultra HD, 4 urządzenia) oraz miesięczny darmowy okres próbny na testy wybranego pakietu.

  Obecny cennik pakietów: Podstawowy za 34,00 zł. (SD, 1 urządzenie), Standard za 43,00 zł (HD, 2 urządzenia) i Premium za 52,00 zł (Ultra HD, 4 urządzenia).

  Wszelkie uwagi lub zapytania prosimy zgłaszać przez formularz kontaktowy.

  Podaj szukany tytuł lub rok produkcji (min. 3 znaki):
  Znaleziono: 96 tytuł/y/ów | Pokazano: 40 tytuł/y/ów
  Wszystkie: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K HDR Dolby Vision Dolby Atmos Dla dzieci z NLC Trailery Testy Filmy TOP Seriale TOP TOP
  Po polsku: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K napisy lektor dubbing NOWE Filmy TOP Seriale TOP TOP   Polskie produkcje
   dla dzieci: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K napisy lektor dubbing NOWE Filmy TOP Seriale TOP TOP
  Do spolonizowania: Tytuły Filmy Seriale
  Znikające polskie wersje językowe: Tytuły Filmy Seriale
  Ostatnio dodane: Dziś 3 dni 7 dni 14 dni 30 dni Wszystkie
  USUNIĘTE Do usunięcia

  Wyszukiwanie: Filmy dla dzieci po polsku wg najpopularniejszych wśród klientów Netflixa ->   [pl]


  How to Train Your Dragon / Jak Wytresować Smoka (2010)
  Film dla dzieci 1g38m 8,71 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: How to Train Your Dragon / Jak Wytresować Smoka | Opis Netflix: Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki Cressidy Cowell „Jak wytresować smoka", której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Rise of the Guardians / Strażnicy marzeń (2012)
  Film dla dzieci 1g37m 8,41 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Rise of the Guardians / Strażnicy marzeń | Opis Netflix: Jack Mróz - urwisowaty chłopak władający chłodem, zostaje zwerbowany przez swojego stwórcę do drużyny Strażników, która troszczy się o dobro dzieci na całym świecie. Kiedy siły zła zagrożą pięknu snów najmłodszych i ich bezpieczeństwu wraz z Zębową Wróżką, Piaskowym Dziadkiem, Zającem Wielkanocnym i drużyną Świętego Mikołaja ruszy do walki o wiarę w symbole świąt i uszczęśliwiających wierzeń. Będzie to dla chłopca lekcja dojrzałości odpowiadająca na najważniejsze pytania.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monster High: Frights, Camera, Action! / Monster High: Strach, kamera, akcja! (2014)
  Film dla dzieci 1g13m 8,2 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monster High: Frights, Camera, Action! / Monster High: Strach, kamera, akcja! | Opis Netflix: Draculaura ma zostać wampirzą królową w Transylwanii. Kiedy jednak okazuje się, że ją oszukano, ponownie rozpoczynają się poszukiwania prawdziwej następczyni tronu.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monster High 13 Wishes / Monster High: 13 życzeń (2013)
  Film dla dzieci 1g13m 8,09 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monster High 13 Wishes / Monster High: 13 życzeń | Opis Netflix: W Straszyceum zaczyna się kolejny rok szkolny. Howleen, młodsza siostra Clawdeen Wolf, postanawia zostać najfutrzastyczniejszą dziewczyną w szkole.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monster High: Ghouls Rule / Monster High: Upiorki rządzą (2012)
  Film dla dzieci 1g11m 8,03 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monster High: Ghouls Rule / Monster High: Upiorki rządzą | Opis Netflix: Frankie Stein dowiaduje się, że kiedyś potwory i normalsi wspólnie spędzali Halloween. Razem z przyjaciółmi przygotowuje więc dla obu grup przerażająco dobrą zabawę.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Kung Fu Panda 2 (2011)
  Film dla dzieci 1g30m 8,01 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Kung Fu Panda 2 | Opis Netflix: .. Marzenia Po w końcu się spełniły – w najbardziej nieoczekiwany sposób przeszedł drogę od sprzedawcy makaronu do mistrza sztuk walki. Teraz może w pełni cieszyć się zasłużoną pozycją Smoczego Wojownika, chroniąc okolicę wraz ze swymi przyjaciółmi i mistrzami kung fu: Tygrysicą, Małpą, Modliszką, Żmiją i Żurawiem. Nowe, cudowne życie Po jest jednak zagrożone wraz z pojawieniem się wszechmocnego Lorda Shena, pawia, który knuje, żeby za sprawą sekretnej, niemożliwej do pokonania broni dokonać podboju Chin i na zawsze zniszczyć sztukę kung fu. W dodatku dla Smoczego Wojownika w pewnym momencie staje się jasne, że Pan Ping, właściciel restauracji, nie jest jego biologicznym ojcem. W obliczu takiego wyzwania Po musi przyjrzeć się swojej przeszłości i poznać prawdę na temat swojego, owianego do tej pory mgłą tajemnicy, pochodzenia. Podążając tym tropem Po poznaje prawdę o sobie samym. Dzięki tej wiedzy będzie mógł uwolnić drzemią
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Megamind / Megamocny (2010)
  Film dla dzieci 1g35m 8 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Megamind / Megamocny | Opis Netflix: Twórcy "Shreka", "Madagaskaru" i "Kung Fu Panda" przedstawiają nowego bohatera – diabolicznego Ooberminda, który od ponad 20 lat usiłuje podbić Ziemię, za każdym razem jednak, jego plany krzyżuje zamaskowany super-bohater Metro Man. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Oobermind podczas jednej ze swoich akcji przypadkowo zabija Metro Mana. Nie mając już do pokonania żadnego wroga, zniechęcony geniusz zła postanawia stworzyć sobie nowego super-przeciwnika - większego, lepszego i silniejszego niż ten jakim kiedykolwiek był Metro Man. Kiedy jednak rywal Ooberminda zaczyna prowadzić własną wojnę, której celem jest zniszczenie świata, ten musi zdecydować: Czy potrafi pokonać własny (teraz) diaboliczny twór? Czy najinteligentniejszy człowiek świata jest w stanie podjąć błyskotliwą decyzję? A może Geniusz Zła przejdzie na drugą stronę i stanie się Bohaterem własnej historii?
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Dragons: Dawn of the Dragon Racers / Świt Jeźdźców Smoków (2014)
  Film dla dzieci 26m 7,98 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dragons: Dawn of the Dragon Racers / Świt Jeźdźców Smoków | Opis Netflix: Przygoda z „Jak wytresować smoka” trwa. Poszukiwanie zaginionych owiec zamienia się w zaciekłą i dynamiczną rywalizację.
  Polski/e: napisy
  Więcej informacji  The Polar Express / Ekspres polarny (2004)
  Film dla dzieci 1g39m 7,95 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Polar Express / Ekspres polarny | Opis Netflix: Historia 8-letniego chłopca, który zaczyna tracić wiarę w istnienie Świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze - odzyska wiarę w Mikołaja.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012)
  Film dla dzieci 1g33m 7,95 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Madagascar 3: Europe's Most Wanted | Opis Netflix: Uwielbiane przez cale rodziny zwierzaki powrócą z nowymi przygodami. „Madagaskar 2” bił w 2009 roku w Polsce rekordy popularności (ponad 700 tys sprzedanych biletów w ciągu pierwszych 4 dni, a łącznie 2 240 000 widzów). W trzeciej części lew Alex i jego przyjaciele wciąż próbują wrócić do Nowego Jorku. Tym razem sprawy komplikują się, gdyż do przebycia jest cała Europa. Jak niezauważenie pokonać cały kontynent? Oczywiście w przebraniu trupy cyrkowej!
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Hercules / Herkules (1997)
  Film dla dzieci 1g32m 7,94 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Hercules / Herkules | Opis Netflix: Adam Wiedzie zwykłe życie w niezwykłym wszechświecie. Eden pochodzi ze świata równoległego. Czy siła ich miłości pokona wszelkie prawa fizyki?
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji Wygasa: 04.04.2018
  Kung Fu Panda (2008)
  Film dla dzieci 1g31m 7,83 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Kung Fu Panda | Opis Netflix: W Dolinie Spokoju, w Chinach żyje pewien ciamajdowaty panda o imieniu Po. Jest on wielkim fanem kung-fu, niestety rodzinna tradycja związana jest z niewielką restauracją, w której serwuje się kluski. Pewnego dnia, w pobliskiej świątyni, odbywa się wielka ceremonia, stary mistrz Oogway ma wybrać spośród piątki adeptów – Małpy, Modliszki, Żmii, Żurawia i Tygrysicy – tego, który pozna tajemnicę Smoczego Zwoju. Los okazał się jednak niezwykle przewrotny, Smoczym Wojownikiem zostaje właśnie Po, którego od teraz ma szkolić zgorzkniały mistrz Shifu. W tym samym czasie, z więzienia, ucieka groźny złoczyńca i były uczeń mistrza Shifu, Tai Lung, który wiele lat wcześniej nieomal przyczynił się do zniszczenia Doliny Spokoju.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Way of the Ninja / Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Tajemnice ninja (2011)
  Film dla dzieci 22m 7,77 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Way of the Ninja / Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Tajemnice ninja | Opis Netflix: Kai od dziecka chciał zostać kowalem jak jego ojciec. Ale to było zanim szkielety spustoszyły mu wioskę i porwały jego siostrę.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  My Little Pony Equestria Girls: Rainbow Rocks (2014)
  Film dla dzieci 1g13m 7,77 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: My Little Pony Equestria Girls: Rainbow Rocks | Opis Netflix: Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy planują wystąpić ze swym nowym zespołem na festiwalu muzycznym w Canterlot High.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Lego Movie / LEGO PRZYGODA (2014)
  Film dla dzieci 1g40m 7,76 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Lego Movie / LEGO PRZYGODA | Opis Netflix: Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Shrek Forever After / Shrek Forever (2010)
  Film dla dzieci 1g33m 7,74 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shrek Forever After / Shrek Forever | Opis Netflix: Czym zajmują się ogry, kiedy już rozprawią się ze straszliwym smokiem, poślubią piękną królewnę i ocalą królestwo teścia? Shrek został pantoflarzem. Małorolni nie uciekają już przed nim z krzykiem. Dziś proszą, żeby podpisał im się na widłach. Tęskniąc za czasami, kiedy "żył jak na ogra przystało", Shrek nieopatrznie zawiera pakt z podstępnym Rumplesnickim i ląduje w rządzonej przez niego, spaczonej, alternatywnej wersji Zasiedmiogórogrodu. Tu na ogry się poluje, a Shrek i Fiona nigdy się nie spotkali. Czy Shrekowi uda się odwrócić zaklęcie, uratować przyjaciół i odzyskać ukochaną?
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Hotel Transylvania 2 / Hotel Transylwania 2 (2015)
  Film dla dzieci 1g29m 7,71 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Hotel Transylvania 2 / Hotel Transylwania 2 | Opis Netflix: Po ślubie Mavis z Jonathanem na świat przybywa mały Dennis. Dracula za wszelką cenę stara się udowodnić, że jego wnuk jest wampirem i musi zostać w Transylwanii.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji Wygasa: 21.01.2019
  Shrek 2 (2004)
  Film dla dzieci 1g32m 7,71 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shrek 2 | Opis Netflix: Shrek i Fiona postanawiają odwiedzić rodziców księżniczki, którzy nie wiedzą jednak, że poślubiła ona ogra i sama zmieniła się w ogrzycę.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Puss in Boots / Kot w butach (2011)
  Film dla dzieci 1g30m 7,68 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Puss in Boots / Kot w butach | Opis Netflix: Przygody uwielbianego przez wszystkich kota… przyjaciela Shreka… Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kociłapka. Zanim jednak Kot w Butach poznał zielonego ogra, był już znanym w okolicy zawadiaką. Znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku!
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Madagascar / Madagaskar (2005)
  Film dla dzieci 1g25m 7,66 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Madagascar / Madagaskar | Opis Netflix: Film opowiada o paczce zgranych przyjaciół: lwie - Alexie, zebrze - Marty'm, hipopotamicy - Glorii i żyrafie - Melmanie. Ich przygody rozpoczynają się za sprawą Marty'ego, który postanawia wydostać się z ogrodu i odnaleźć ową mityczną dla niego "Dzicz". Sam uciekając z ogrodu pociąga za sobą przyjaciół, którzy chcąc go ratować, wpadają razem w niezłe tarapaty. W rezultacie władze Ogrodu Zoologicznego postanawiając wysłać uciekinierów z powrotem do ich naturalnego środowiska - Afryki. Po drodze nasi bohaterowie wypadają ze statku i dryfując wszyscy odnajdują się u brzegów egzotycznej wyspy... Tu poznają społeczeństwo śmiesznych lemurów pod wodzą zakręconego króla. Wszystko jednak komplikuje fakt, że Alex wcale nie jest zachwycony rozpoczęciem życia z dala od wygód zoo i dodatkowo budzą się w nim prawdziwe instynkty drapieżcy...
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Madagascar: Escape 2 Africa / Madagaskar 2 (2008)
  Film dla dzieci 1g29m 7,65 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Madagascar: Escape 2 Africa / Madagaskar 2 | Opis Netflix: Lew Alex, Zebra Marty, Żyrafa Melman, Hipopotamica Gloria, Król Julian, Maurice, Pingwiny i Szympansy wyrzucone na odległy brzeg Madagaskaru snują nowy szalony plan. W obliczu niesprzyjających okoliczności losu, mieszkańcy Manhattanu uknuli plan tak szalony, że może okazać się całkiem skuteczny. Z wojskową precyzją Pingwiny dokonały naprawy starego rozbitego samolotu - tak przynajmniej może się wydawać na pierwszy rzut oka. Niedługo po starcie linii lotniczych Pingwin, z dość zaskakującą załogą na pokładzie, samolot zdołał się utrzymać w powietrzu na tyle długo, żeby przenieść naszych bohaterów do najdzikszego miejsca na ziemi - bezkresnych równin Afryki. W tym właśnie nieplanowanym ‘docelowym porcie lotniczym' członkowie naszej wyrosłej w cieplarnianych warunkach nowojorskiego zoo załogi natrafiają po raz pierwszy na swoich dzikich współbraci...
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: King of Shadows / Ninjago - mistrzowie spinjitzu (2011)
  Film dla dzieci 22m 7,54 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: King of Shadows / Ninjago - mistrzowie spinjitzu | Opis Netflix: Czterej młodzi mistrzowie Spinjitzu zjednoczyli się, by pokonać lorda Garmadona. Ale najpierw muszą odzyskać ukrytą Złotą Broń.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monsters vs. Aliens / Potwory Kontra Obcy (2009)
  Film dla dzieci 1g34m 7,51 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monsters vs. Aliens / Potwory Kontra Obcy | Opis Netflix: Znakomita animacja 3D dla wszystkich. Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która podczas swojego wymarzonego ślubu zostaje uderzona przez... meteor, co powoduje że rośnie do niewiarygodnych rozmiarów 49 stóp. Susan trafia do tajnej rządowej placówki, w której spotyka inne dziwne stwory odkryte na przestrzeni lat. Gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, rząd USA, nie widząc innego rozwiązania, wysyła grupę dziwolągów do walki z najeźdźcą.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Kung Fu Panda: Holiday / Kung Fu Panda. Święta, święta i Po (2010)
  Film dla dzieci 26m 7,49 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Kung Fu Panda: Holiday / Kung Fu Panda. Święta, święta i Po | Opis Netflix: .. Zbliżają się ulubione święta pandy Po. Okazuje się, że Po zostaje zaproszony na ceremonię w Jadeitowym pałacu i ma pełnić rolę gospodarza. Panda musi się naprawdę postarać by zadowolić mistrza Shifu. Jednak jego ojciec również pokłada w nim wielkie nadzieje i martwi się, że Po coraz bardziej się od niego oddala. Po będzie musiał wybrać. ..
  Polski/e: napisy
  Więcej informacji
  Over the Hedge / Skok przez płot (2006)
  Film dla dzieci 1g23m 7,49 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Over the Hedge / Skok przez płot | Opis Netflix: Przyszła wiosna. Verne i jego leśni przyjaciele obudzili się po długiej, zimowej drzemce i jakież było ich zaskoczenie, kiedy odkryli, że w samym środku ich kiedyś naturalnego środowiska wyrósł wysoki, zielony żywopłot, a w ich życiu pojawił się RJ, wygadany szop pracz, który twierdzi, że świat za żywopłotem zamieszkiwany przez dziwaczne istoty zwane ludźmi, które zamiast jeść, aby żyć, żyją po to, żeby jeść, jest "przepustką do lepszego życia". Zgodnie z powiedzeniem, że śmieci jednego człowieka są skarbem drugiego - w tym przypadku zwierzęcia - manipulujący otoczeniem, RJ posiada własne powody, aby przekonać przyjaciół z lasu, że nie mają się czego obawiać i mogą skorzystać na obecności nowych, pobłażliwych sąsiadów. Ostatecznie, RJ i Verne wraz z futrzanymi towarzyszami uczą się wykorzystywać ten dziwny, nowy świat zwanym przedmieściem i żyć w jego sąsiedztwie.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Rango (2011)
  Film dla dzieci 1g47m 7,41 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Rango | Opis Netflix: Udomowiony kameleon Rango zostaje sam wśród piasków pustyni. Udając twardego gościa, zajmuje stanowisko szeryfa przygranicznego miasteczka, w którym rządzi przemoc.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji Wygasa: 30.06.2018
  Wallace and Gromit: The Curse of the Were-Rabbit / Wallace i Gromit: Klątwa królika (2005)
  Film dla dzieci 1g24m 7,41 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Wallace and Gromit: The Curse of the Were-Rabbit / Wallace i Gromit: Klątwa królika | Opis Netflix: Miłośnik sera i krakersów Wallace (Peter Sallis) i jego wierny pies Gromit - uwielbiana przez widzów para z nagrodzonych Oskarem animowanych filmów studia Aardaman z serii "Wallace & Gromit" wystąpili w pełnometrażowej komedii w reżyserii Nicka Parka i Steve'a Boxa. Wraz ze zbliżającym się dorocznym konkursem warzywnym, wśród sąsiadów Wallace'a i Gromita nastaje "warzywna mania", a pomysłowy duet ma szansę zbić majątek na swoim najnowszym wynalazku - urządzeniu w humanitarny sposób pozbywającym się szkodników (w tym przypadku królików) usiłujących zaatakować cenne ogrody. Kiedy tajemnicza, buszująca wśród warzyw bestia zaczyna terroryzować okolicę, atakując grządki i niszcząc wszystko na swojej drodze, gospodyni konkursu, Lady Tottington (Helena Bonham-Carter) angażuje Wallace'a i Gromita, aby ci przy użyciu swojego wynalazku unieszkodliwili stwora
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Shrek the Third / Shrek Trzeci (2007)
  Film dla dzieci 1g33m 7,32 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shrek the Third / Shrek Trzeci | Opis Netflix: Historii zielonego ogra ciąg dalszy. Ojciec Fiony zaakceptował ostatecznie swojego zięcia, zdecydował nawet, że Shrek i Fiona mają pełnić obowiązki panującej pary królewskiej. Oboje nie czują jednak się w tej roli najlepiej, a Shrek z miłą chęcią wróciłby na swoje bagno. Król postanawia więc, że jeśli odnajdą następcę tronu, który obejmie rządy i godnie ich zastąpi, będą mogli opuścić królestwo i żyć własnym życiem. Odpowiednim kandydatem na króla jest siostrzeniec królowej Lilian, książę Artie. Shrek wyrusza, razem ze swoimi wiernymi druhami: Osiołkiem i Kotem w butach, w daleką podróż, aby odnaleźć i przekonać zbuntowanego Artiego, że powinien zasiąść na tronie. Tymczasem, podczas nieobecności Shreka w królestwie, Książę z bajki przeprowadza zamach stanu. Fiona organizuje ruch oporu, który ma przeciwstawić się uzurpatorowi do czasu, aż Shrek, Osiołek, Kot w butach i przyszły król Artur powrócą z podróży.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Flushed Away / Wpuszczony w kanał (2006)
  Film dla dzieci 1g24m 7,3 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Flushed Away / Wpuszczony w kanał | Opis Netflix: Głównym bohaterem filmu, którego akcja rozgrywa się pod ulicami Londynu, jest Roddy (Hugh Jackman) rozpieszczona mysz domowa, mieszkająca w apartamencie w Kensington. Kiedy, jednak zamieszkujący w kanałach ściekowych szczur Sid (Shane Richie) wyłania nagle się ze zlewu i decyduje, że właśnie nadeszła jego kolej na cieszenie się luksusem. Roddy zamierza pozbyć się szkodnika. Plan Roddy?ego spala jednak na panewce, bo to właśnie on staje się tym, który zostaje spuszczony z wodą do podziemnego, pełnego zgiełku świata. Tam, Roddy odkrywa pulsującą metropolię, w której spotyka Ritę (Kate Winslet), bystrą szczurzycę. Roddy ma zamiar wrócić do domu, jednak na jego drodze staje nikczemna żaba-Al Ropuch (Ian McKellen). Al Ropuch wysyła swoich dwóch nieszczęsnych popleczników - szczury: Szpenka (Andy Serkis) i Chloriana (Bill Nighy), a także kuzyna ? De Żabę (Jean Reno) ? aby dopilnowali, by Roddy i Rita zostali... zamrożeni.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Happy Feet Two / Tupot małych stóp 2 (2011)
  Film dla dzieci 1g39m 7,25 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Happy Feet Two / Tupot małych stóp 2 | Opis Netflix: Stepujący pingwin Mambo powraca w kolejnym animowanym musicalu. Tym razem to jego syn Eryk będzie starał się odnaleźć swój rytm.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Swan Princess / Księżniczka łabędzi (1994)
  Film dla dzieci 1g29m 7,22 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Swan Princess / Księżniczka łabędzi | Opis Netflix: Ten film animowany na podstawie „Jeziora łabędziego” opowiada historię Odette, uroczej dziewczynki zamienionej przez złego czarownika w pełnego wdzięku łabędzia.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Water Horse / Koń wodny: Legenda głębin (2007)
  Film dla dzieci 1g51m 7,17 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Water Horse / Koń wodny: Legenda głębin | Opis Netflix: Ze znalezionego przez niego jaja wykluwa się coś niezwykłego. Ale jak długo uda się temu chłopcu ukrywać tak wielki sekret przed mamą i władzami Szkocji?
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Happy Feet / Tupot małych stóp (2006)
  Film dla dzieci 1g48m 7,15 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Happy Feet / Tupot małych stóp | Opis Netflix: Choć większości pingwinów się to udaje, młody Mambo śpiewem nie zdobędzie partnerki. Ma za to inny niezwykły talent — tańczy jak mało kto!
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The BFG / BFG: Bardzo Fajny Gigant (2016)
  Film dla dzieci 1g57m 7,14 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The BFG / BFG: Bardzo Fajny Gigant | Opis Netflix: Sierotka spotyka fajnego giganta, który nie tylko rezygnuje ze zjedzenia jej, ale chroni ją przed naprawdę groźnymi olbrzymami.
  Polski/e: dubbing
  Więcej informacji
  Monster House / Straszny dom (2006)
  Film dla dzieci 1g30m 7,1 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monster House / Straszny dom | Opis Netflix: Trójka przyjaciół odkrywa prawdę o strasznym i opuszczonym domu z sąsiedztwa, który ma własną osobowość i zdaje się pożerać ludzi.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Bee Movie / Film O Pszczołach (2007)
  Film dla dzieci 1g31m 7,06 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Bee Movie / Film O Pszczołach | Opis Netflix: Pszczoła Barry po ukończeniu szkoły nie może się zdecydować na rodzaj pracy, którą będzie wykonywał. Pewnego dnia zaprzyjaźnia się z kwiaciarką Vanessą i poznaje dzięki niej świat ludzi, gdzie miód jest zabierany pszczołom.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Zathura / Zathura - Kosmiczna przygoda (2005)
  Film dla dzieci 1g41m 7,05 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Zathura / Zathura - Kosmiczna przygoda | Opis Netflix: Tajemnicza gra zmienia dom dwóch braci w statek kosmiczny — chłopcy muszą dotrzeć na planetę Zathura lub na zawsze utkną w bezkresach galaktyki.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Shark Tale / Rybki z ferajny (2004)
  Film dla dzieci 1g30m 6,92 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shark Tale / Rybki z ferajny | Opis Netflix: Animowana opowieść o niezwykłej przyjaźni małej rybki z dużymi aspiracjami i żarłacza białego, który skrywa zaskakujący sekret.
  Polski/e: napisy
  Więcej informacji
  Stuart Little 2 / Stuart Malutki 2 (2002)
  Film dla dzieci 1g17m 6,81 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Stuart Little 2 / Stuart Malutki 2 | Opis Netflix: Sequel przeboju z 1999 roku o zabawnych przygodach uroczej miejskiej myszy, Stuarta, i jego ludzkiego brata, George’a.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Beat Bugs: New Year's Eve Countdown / Beat Bugs: Odliczanie do Nowego Roku (2016)
  Film dla dzieci 2m 6,13 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Beat Bugs: New Year's Eve Countdown / Beat Bugs: Odliczanie do Nowego Roku | Opis Netflix: Przyjaciele ciężko pracowali, przygotowując ogród na imprezę sylwestrową. Już niedługo zacznie się zabawa!
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji Wygasa: 06.01.2019
  Strona: 1 z 3       Następna >

  facebook