Netflix Polska: Lista filmów i seriali dostępnych w ofercie oraz aktualny cennik

Poniżej prezentujemy listę wszystkich filmów i seriali dostępnych w ofercie Netflix Polska, z uwzględnieniem:

 • polskiej wersji językowej: napisy, lektor oraz dubbing
 • jakości obrazu: UHD/4K, HDR oraz Dolby Vision
 • jakości dźwięku: Dolby Atmos
 • Netflix wystartował w Polsce 6 stycznia 2016r. proponując swoim klientom trzy wersje abonamentu miesięcznego: BASIC za 7,99€ (SD, 1 urządzenie), STANDARD za 9,99€ (HD, 2 urządzenia) i PREMIUM za 11,99€ (Ultra HD, 4 urządzenia) oraz miesięczny darmowy okres próbny na testy wybranego pakietu.

  Obecny cennik pakietów: Podstawowy za 34,00 zł. (SD, 1 urządzenie), Standard za 43,00 zł (HD, 2 urządzenia) i Premium za 52,00 zł (Ultra HD, 4 urządzenia).

  Wszelkie uwagi lub zapytania prosimy zgłaszać przez formularz kontaktowy.

  Podaj szukany tytuł lub rok produkcji (min. 3 znaki):
  Znaleziono: 98 tytuł/y/ów | Pokazano: 40 tytuł/y/ów
  Wszystkie: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K HDR Dolby Vision Dolby Atmos Dla dzieci z NLC Trailery Testy Filmy TOP Seriale TOP TOP
  Po polsku: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K napisy lektor dubbing NOWE Filmy TOP Seriale TOP TOP   Polskie produkcje
   dla dzieci: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K napisy lektor dubbing NOWE Filmy TOP Seriale TOP TOP
  Do spolonizowania: Tytuły Filmy Seriale
  Znikające polskie wersje językowe: Tytuły Filmy Seriale
  Ostatnio dodane: Dziś 3 dni 7 dni 14 dni 30 dni Wszystkie
  USUNIĘTE Do usunięcia

  Wyszukiwanie: Filmy dla dzieci po polsku wg najpopularniejszych wśród klientów Netflixa ->   [pl]


  How to Train Your Dragon / Jak Wytresować Smoka (2010)
  Film dla dzieci 1g38m 8,71 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: How to Train Your Dragon / Jak Wytresować Smoka | Producenci "Shreka", „Madagaskaru" i „Kung Fu Pandy" przedstawiają film na podstawie książki Cressidy Cowell „Jak wytresować smoka", której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem filmu jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Finding Nemo / Gdzie jest Nemo? (2003)
  Film dla dzieci 1g41m 8,61 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Finding Nemo / Gdzie jest Nemo? | Zdobywca Oscara za najlepszy film animowany. Dzielny Marlin razem z Dory przemierzają podwodny świat w poszukiwaniu Nemo, zaginionego syna Marlina.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Rise of the Guardians / Strażnicy marzeń (2012)
  Film dla dzieci 1g37m 8,41 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Rise of the Guardians / Strażnicy marzeń | Jack Mróz - urwisowaty chłopak władający chłodem, zostaje zwerbowany przez swojego stwórcę do drużyny Strażników, która troszczy się o dobro dzieci na całym świecie. Kiedy siły zła zagrożą pięknu snów najmłodszych i ich bezpieczeństwu wraz z Zębową Wróżką, Piaskowym Dziadkiem, Zającem Wielkanocnym i drużyną Świętego Mikołaja ruszy do walki o wiarę w symbole świąt i uszczęśliwiających wierzeń. Będzie to dla chłopca lekcja dojrzałości odpowiadająca na najważniejsze pytania.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Shrek (2001)
  Film dla dzieci 1g30m 8,26 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shrek | Shrek jest zielonym stworzonkiem, które nie lubi hałasu, zamieszania i niespodziewanych gości. Jakie było jego zdziwienie, kiedy do jego zacisza zawitało mnóstwo postaci z sąsiedniego królestwa bajki. Zostali wygnani ze swojego królestwa przez złego Lorda Farquaada i nie będą mogli powrócić do domów, dopóki ktoś nie uratuje narzeczonej Lorda- księżniczki Fiony z łap straszliwego smoka. Shrek wyrusza w niebezpieczną drogę na ratunek Fionie.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monster High: Frights, Camera, Action! / Monster High: Strach, kamera, akcja! (2014)
  Film dla dzieci 1g13m 8,2 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monster High: Frights, Camera, Action! / Monster High: Strach, kamera, akcja! | Draculaura ma zostać wampirzą królową w Transylwanii. Kiedy jednak okazuje się, że ją oszukano, ponownie rozpoczynają się poszukiwania prawdziwej następczyni tronu.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monster High 13 Wishes / Monster High: 13 życzeń (2013)
  Film dla dzieci 1g13m 8,09 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monster High 13 Wishes / Monster High: 13 życzeń | W Straszyceum zaczyna się kolejny rok szkolny. Howleen, młodsza siostra Clawdeen Wolf, postanawia zostać najfutrzastyczniejszą dziewczyną w szkole.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monster High: Ghouls Rule / Monster High: Upiorki rządzą (2012)
  Film dla dzieci 1g11m 8,03 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monster High: Ghouls Rule / Monster High: Upiorki rządzą | Frankie Stein dowiaduje się, że kiedyś potwory i normalsi wspólnie spędzali Halloween. Razem z przyjaciółmi przygotowuje więc dla obu grup przerażająco dobrą zabawę.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Kung Fu Panda 2 (2011)
  Film dla dzieci 1g30m 8,01 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Kung Fu Panda 2 | .. Marzenia Po w końcu się spełniły – w najbardziej nieoczekiwany sposób przeszedł drogę od sprzedawcy makaronu do mistrza sztuk walki. Teraz może w pełni cieszyć się zasłużoną pozycją Smoczego Wojownika, chroniąc okolicę wraz ze swymi przyjaciółmi i mistrzami kung fu: Tygrysicą, Małpą, Modliszką, Żmiją i Żurawiem. Nowe, cudowne życie Po jest jednak zagrożone wraz z pojawieniem się wszechmocnego Lorda Shena, pawia, który knuje, żeby za sprawą sekretnej, niemożliwej do pokonania broni dokonać podboju Chin i na zawsze zniszczyć sztukę kung fu. W dodatku dla Smoczego Wojownika w pewnym momencie staje się jasne, że Pan Ping, właściciel restauracji, nie jest jego biologicznym ojcem. W obliczu takiego wyzwania Po musi przyjrzeć się swojej przeszłości i poznać prawdę na temat swojego, owianego do tej pory mgłą tajemnicy, pochodzenia. Podążając tym tropem Po poznaje prawdę o sobie samym. Dzięki tej wiedzy będzie mógł uwolnić drzemią
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji  Dr. Seuss' The Lorax / Lorax (2012)
  Film dla dzieci 8 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dr. Seuss' The Lorax / Lorax | W tej adaptacji klasycznej bajki Dr. Seussa mieszkający w lesie Lorax musi powstrzymać krótkowzrocznego Once-lera przed zniszczeniem przyrody dla zysku.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Megamind / Megamocny (2010)
  Film dla dzieci 1g35m 8 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Megamind / Megamocny | Twórcy "Shreka", "Madagaskaru" i "Kung Fu Panda" przedstawiają nowego bohatera – diabolicznego Ooberminda, który od ponad 20 lat usiłuje podbić Ziemię, za każdym razem jednak, jego plany krzyżuje zamaskowany super-bohater Metro Man. Wszystko zmienia się w dniu, kiedy Oobermind podczas jednej ze swoich akcji przypadkowo zabija Metro Mana. Nie mając już do pokonania żadnego wroga, zniechęcony geniusz zła postanawia stworzyć sobie nowego super-przeciwnika - większego, lepszego i silniejszego niż ten jakim kiedykolwiek był Metro Man. Kiedy jednak rywal Ooberminda zaczyna prowadzić własną wojnę, której celem jest zniszczenie świata, ten musi zdecydować: Czy potrafi pokonać własny (teraz) diaboliczny twór? Czy najinteligentniejszy człowiek świata jest w stanie podjąć błyskotliwą decyzję? A może Geniusz Zła przejdzie na drugą stronę i stanie się Bohaterem własnej historii?
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Dragons: Dawn of the Dragon Racers / Świt Jeźdźców Smoków (2014)
  Film dla dzieci 26m 7,98 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dragons: Dawn of the Dragon Racers / Świt Jeźdźców Smoków | Przygoda z „Jak wytresować smoka” trwa. Poszukiwanie zaginionych owiec zamienia się w zaciekłą i dynamiczną rywalizację.
  Polski/e: napisy
  Więcej informacji
  Ratatouille / Ratatuj (2007)
  Film dla dzieci 1g52m 7,97 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Ratatouille / Ratatuj | Remy ma wyrafinowany zmysł smaku, a jego idolem jest światowej sławy kucharz. Jednak kulinarne zapędy szczurka nie są dobrze widziane przez jego ojca.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Polar Express / Ekspres polarny (2004)
  Film dla dzieci 1g39m 7,95 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Polar Express / Ekspres polarny | Historia 8-letniego chłopca, który zaczyna tracić wiarę w istnienie Świętego Mikołaja. W Wigilię Bożego Narodzenia zostaje obudzony przez nadjeżdżający pociąg. Osobliwy pan Konduktor zaprasza chłopca w niezwykłą podróż na sam Biegun Północny. Podczas podróży poznaje on trójkę nowych przyjaciół, z którymi przeżyje wiele niezwykłych przygód i, co najważniejsze - odzyska wiarę w Mikołaja.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012)
  Film dla dzieci 1g33m 7,95 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Madagascar 3: Europe's Most Wanted | Uwielbiane przez cale rodziny zwierzaki powrócą z nowymi przygodami. „Madagaskar 2” bił w 2009 roku w Polsce rekordy popularności (ponad 700 tys sprzedanych biletów w ciągu pierwszych 4 dni, a łącznie 2 240 000 widzów). W trzeciej części lew Alex i jego przyjaciele wciąż próbują wrócić do Nowego Jorku. Tym razem sprawy komplikują się, gdyż do przebycia jest cała Europa. Jak niezauważenie pokonać cały kontynent? Oczywiście w przebraniu trupy cyrkowej!
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Hercules / Herkules (1997)
  Film dla dzieci 1g32m 7,94 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Hercules / Herkules | Adam Wiedzie zwykłe życie w niezwykłym wszechświecie. Eden pochodzi ze świata równoległego. Czy siła ich miłości pokona wszelkie prawa fizyki?
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji Wygasa: 04.04.2018
  Joseph: King of Dreams / Józef - władca snów (2000)
  Film dla dzieci 1g14m 7,93 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Joseph: King of Dreams / Józef - władca snów | Wzruszająca opowieść o chłopcu, którego odmienność i niezwykły dar powodują rozłam w rodzinie. Józef, ulubieniec ojca, posiada zdolność przewidywania przyszłości poprzez swoje sny. Jego młodsi bracia, zazdrośni o miłość ojca, knują przeciw niemu i wkrótce skromny, młody człowiek znajduje się w starożytnym Egipcie oddzielony od rodziny i swoich korzeni. Gdy zostaje niewolnikiem dobrotliwego, lecz potężnego generała, zdobywa zaufanie swojego pana tylko po to, aby wkrótce za sprawą nieporozumienia trafić do więzienia. Tam w najmroczniejszym momencie swego życia zaczyna wierzyć w siebie i swoje możliwości. Gdy Faraon dowiaduje się o niezwykłych umiejętnościach Józefa, wzywa go, by zinterpretował sny władcy i tym samym uratował naród. Józef staje się potężny, znajduje szczęście i miłość. Lecz gdy los raz jeszcze łączy go z braćmi Józef musi się sam przekonać czy ma w sobie dość siły i czy potrafi wybaczyć wyrządzone mu krzywdy.
  Polski/e: napisylektor
  Więcej informacji
  Kung Fu Panda (2008)
  Film dla dzieci 1g31m 7,83 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Kung Fu Panda | W Dolinie Spokoju, w Chinach żyje pewien ciamajdowaty panda o imieniu Po. Jest on wielkim fanem kung-fu, niestety rodzinna tradycja związana jest z niewielką restauracją, w której serwuje się kluski. Pewnego dnia, w pobliskiej świątyni, odbywa się wielka ceremonia, stary mistrz Oogway ma wybrać spośród piątki adeptów – Małpy, Modliszki, Żmii, Żurawia i Tygrysicy – tego, który pozna tajemnicę Smoczego Zwoju. Los okazał się jednak niezwykle przewrotny, Smoczym Wojownikiem zostaje właśnie Po, którego od teraz ma szkolić zgorzkniały mistrz Shifu. W tym samym czasie, z więzienia, ucieka groźny złoczyńca i były uczeń mistrza Shifu, Tai Lung, który wiele lat wcześniej nieomal przyczynił się do zniszczenia Doliny Spokoju.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Road to El Dorado / Droga do Eldorado (2000)
  Film dla dzieci 1g29m 7,78 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Road to El Dorado / Droga do Eldorado | W ręce dwóch drobnych rzezimieszków wpada mapa, wytyczająca drogę do El Dorado - legendarnego Miasta Złota. Tulio i Miguel wierzą, że dzięki niej zsykają sławę i bogactwo, nie zdają sobie sprawy jak trudne czeka ich zadanie. Przyjdzie im pokonać wiele niebezpieczeństw, a ich przyjaźń zostanie wystawiona na wiele próbę. Czy będą one warte legendarnych skarbów El Dorado?
  Polski/e: dubbing
  Więcej informacji
  LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Way of the Ninja / Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Tajemnice ninja (2011)
  Film dla dzieci 22m 7,77 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: Way of the Ninja / Ninjago - mistrzowie spinjitzu: Tajemnice ninja | Kai od dziecka chciał zostać kowalem jak jego ojciec. Ale to było zanim szkielety spustoszyły mu wioskę i porwały jego siostrę.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  My Little Pony Equestria Girls: Rainbow Rocks (2014)
  Film dla dzieci 1g13m 7,77 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: My Little Pony Equestria Girls: Rainbow Rocks | Rainbow Dash, Applejack, Pinkie Pie, Rarity i Fluttershy planują wystąpić ze swym nowym zespołem na festiwalu muzycznym w Canterlot High.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Shrek Forever After / Shrek Forever (2010)
  Film dla dzieci 1g33m 7,74 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shrek Forever After / Shrek Forever | Czym zajmują się ogry, kiedy już rozprawią się ze straszliwym smokiem, poślubią piękną królewnę i ocalą królestwo teścia? Shrek został pantoflarzem. Małorolni nie uciekają już przed nim z krzykiem. Dziś proszą, żeby podpisał im się na widłach. Tęskniąc za czasami, kiedy "żył jak na ogra przystało", Shrek nieopatrznie zawiera pakt z podstępnym Rumplesnickim i ląduje w rządzonej przez niego, spaczonej, alternatywnej wersji Zasiedmiogórogrodu. Tu na ogry się poluje, a Shrek i Fiona nigdy się nie spotkali. Czy Shrekowi uda się odwrócić zaklęcie, uratować przyjaciół i odzyskać ukochaną?
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Prince of Egypt / Książę Egiptu (1998)
  Film dla dzieci 1g38m 7,73 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Prince of Egypt / Książę Egiptu | Film animowany podejmujący tematykę biblijną. Historia dwu młodych ludzi, którzy wychowywali się razem, przekonani o tym, że są braćmi. Stopniowo ich drogi się rozchodzą: jeden zostaje faraonem (głos Ralpha Fiennesa), drugi - przywódcą Żydów w Egipcie (głos Vala Kilmera).
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Hotel Transylvania 2 / Hotel Transylwania 2 (2015)
  Film dla dzieci 1g29m 7,71 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Hotel Transylvania 2 / Hotel Transylwania 2 | Po ślubie Mavis z Jonathanem na świat przybywa mały Dennis. Dracula za wszelką cenę stara się udowodnić, że jego wnuk jest wampirem i musi zostać w Transylwanii.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Shrek 2 (2004)
  Film dla dzieci 1g32m 7,71 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shrek 2 | Shrek i Fiona postanawiają odwiedzić rodziców księżniczki, którzy nie wiedzą jednak, że poślubiła ona ogra i sama zmieniła się w ogrzycę.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Puss in Boots / Kot w butach (2011)
  Film dla dzieci 1g30m 7,68 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Puss in Boots / Kot w butach | Przygody uwielbianego przez wszystkich kota… przyjaciela Shreka… Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kociłapka. Zanim jednak Kot w Butach poznał zielonego ogra, był już znanym w okolicy zawadiaką. Znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku!
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Madagascar / Madagaskar (2005)
  Film dla dzieci 1g25m 7,66 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Madagascar / Madagaskar | Film opowiada o paczce zgranych przyjaciół: lwie - Alexie, zebrze - Marty'm, hipopotamicy - Glorii i żyrafie - Melmanie. Ich przygody rozpoczynają się za sprawą Marty'ego, który postanawia wydostać się z ogrodu i odnaleźć ową mityczną dla niego "Dzicz". Sam uciekając z ogrodu pociąga za sobą przyjaciół, którzy chcąc go ratować, wpadają razem w niezłe tarapaty. W rezultacie władze Ogrodu Zoologicznego postanawiając wysłać uciekinierów z powrotem do ich naturalnego środowiska - Afryki. Po drodze nasi bohaterowie wypadają ze statku i dryfując wszyscy odnajdują się u brzegów egzotycznej wyspy... Tu poznają społeczeństwo śmiesznych lemurów pod wodzą zakręconego króla. Wszystko jednak komplikuje fakt, że Alex wcale nie jest zachwycony rozpoczęciem życia z dala od wygód zoo i dodatkowo budzą się w nim prawdziwe instynkty drapieżcy...
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Madagascar: Escape 2 Africa / Madagaskar 2 (2008)
  Film dla dzieci 1g29m 7,65 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Madagascar: Escape 2 Africa / Madagaskar 2 | Lew Alex, Zebra Marty, Żyrafa Melman, Hipopotamica Gloria, Król Julian, Maurice, Pingwiny i Szympansy wyrzucone na odległy brzeg Madagaskaru snują nowy szalony plan. W obliczu niesprzyjających okoliczności losu, mieszkańcy Manhattanu uknuli plan tak szalony, że może okazać się całkiem skuteczny. Z wojskową precyzją Pingwiny dokonały naprawy starego rozbitego samolotu - tak przynajmniej może się wydawać na pierwszy rzut oka. Niedługo po starcie linii lotniczych Pingwin, z dość zaskakującą załogą na pokładzie, samolot zdołał się utrzymać w powietrzu na tyle długo, żeby przenieść naszych bohaterów do najdzikszego miejsca na ziemi - bezkresnych równin Afryki. W tym właśnie nieplanowanym ‘docelowym porcie lotniczym' członkowie naszej wyrosłej w cieplarnianych warunkach nowojorskiego zoo załogi natrafiają po raz pierwszy na swoich dzikich współbraci...
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: King of Shadows / Ninjago - mistrzowie spinjitzu (2011)
  Film dla dzieci 22m 7,54 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: LEGO Ninjago: Masters of Spinjitzu: King of Shadows / Ninjago - mistrzowie spinjitzu | Czterej młodzi mistrzowie Spinjitzu zjednoczyli się, by pokonać lorda Garmadona. Ale najpierw muszą odzyskać ukrytą Złotą Broń.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Spirit: Stallion of the Cimarron / Mustang z Dzikiej Doliny (2002)
  Film dla dzieci 1g23m 7,53 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Spirit: Stallion of the Cimarron / Mustang z Dzikiej Doliny | Spirit to nieujarzmiony mustang przemierzający prerie Dzikiego Zachodu. Napotykając na swojej drodze po raz pierwszy człowieka, Spirit buntuje się przeciwko zniewoleniu, co nie staje jednak na drodze jego przyjaźni z młodym Indianinem o mężnym sercu i imieniu Mały Strumyk z plemienia Lakota. Niezłomny rumak znajduje również szczęście w postaci pani swego serca - klaczy Rain.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Monsters vs. Aliens / Potwory Kontra Obcy (2009)
  Film dla dzieci 1g34m 7,51 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Monsters vs. Aliens / Potwory Kontra Obcy | Znakomita animacja 3D dla wszystkich. Susan Murphy to nowoczesna dziewczyna z Kalifornii, która podczas swojego wymarzonego ślubu zostaje uderzona przez... meteor, co powoduje że rośnie do niewiarygodnych rozmiarów 49 stóp. Susan trafia do tajnej rządowej placówki, w której spotyka inne dziwne stwory odkryte na przestrzeni lat. Gdy Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów, rząd USA, nie widząc innego rozwiązania, wysyła grupę dziwolągów do walki z najeźdźcą.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Kung Fu Panda: Holiday / Kung Fu Panda. Święta, święta i Po (2010)
  Film dla dzieci 26m 7,49 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Kung Fu Panda: Holiday / Kung Fu Panda. Święta, święta i Po | .. Zbliżają się ulubione święta pandy Po. Okazuje się, że Po zostaje zaproszony na ceremonię w Jadeitowym pałacu i ma pełnić rolę gospodarza. Panda musi się naprawdę postarać by zadowolić mistrza Shifu. Jednak jego ojciec również pokłada w nim wielkie nadzieje i martwi się, że Po coraz bardziej się od niego oddala. Po będzie musiał wybrać. ..
  Polski/e: napisy
  Więcej informacji
  Over the Hedge / Skok przez płot (2006)
  Film dla dzieci 1g23m 7,49 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Over the Hedge / Skok przez płot | Przyszła wiosna. Verne i jego leśni przyjaciele obudzili się po długiej, zimowej drzemce i jakież było ich zaskoczenie, kiedy odkryli, że w samym środku ich kiedyś naturalnego środowiska wyrósł wysoki, zielony żywopłot, a w ich życiu pojawił się RJ, wygadany szop pracz, który twierdzi, że świat za żywopłotem zamieszkiwany przez dziwaczne istoty zwane ludźmi, które zamiast jeść, aby żyć, żyją po to, żeby jeść, jest "przepustką do lepszego życia". Zgodnie z powiedzeniem, że śmieci jednego człowieka są skarbem drugiego - w tym przypadku zwierzęcia - manipulujący otoczeniem, RJ posiada własne powody, aby przekonać przyjaciół z lasu, że nie mają się czego obawiać i mogą skorzystać na obecności nowych, pobłażliwych sąsiadów. Ostatecznie, RJ i Verne wraz z futrzanymi towarzyszami uczą się wykorzystywać ten dziwny, nowy świat zwanym przedmieściem i żyć w jego sąsiedztwie.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Nut Job / Gang Wiewióra (2014)
  Film dla dzieci 1g25m 7,47 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Nut Job / Gang Wiewióra | Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami. Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę. [themoviedb.org]
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: dubbing
  Więcej informacji
  Rango (2011)
  Film dla dzieci 1g47m 7,41 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Rango | Udomowiony kameleon Rango zostaje sam wśród piasków pustyni. Udając twardego gościa, zajmuje stanowisko szeryfa przygranicznego miasteczka, w którym rządzi przemoc.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji Wygasa: 30.06.2018
  Wallace and Gromit: The Curse of the Were-Rabbit / Wallace i Gromit: Klątwa królika (2005)
  Film dla dzieci 1g24m 7,41 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Wallace and Gromit: The Curse of the Were-Rabbit / Wallace i Gromit: Klątwa królika | Miłośnik sera i krakersów Wallace (Peter Sallis) i jego wierny pies Gromit - uwielbiana przez widzów para z nagrodzonych Oskarem animowanych filmów studia Aardaman z serii "Wallace & Gromit" wystąpili w pełnometrażowej komedii w reżyserii Nicka Parka i Steve'a Boxa. Wraz ze zbliżającym się dorocznym konkursem warzywnym, wśród sąsiadów Wallace'a i Gromita nastaje "warzywna mania", a pomysłowy duet ma szansę zbić majątek na swoim najnowszym wynalazku - urządzeniu w humanitarny sposób pozbywającym się szkodników (w tym przypadku królików) usiłujących zaatakować cenne ogrody. Kiedy tajemnicza, buszująca wśród warzyw bestia zaczyna terroryzować okolicę, atakując grządki i niszcząc wszystko na swojej drodze, gospodyni konkursu, Lady Tottington (Helena Bonham-Carter) angażuje Wallace'a i Gromita, aby ci przy użyciu swojego wynalazku unieszkodliwili stwora
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Sinbad: Legend of the Seven Seas / Sindbad: Legenta Siedmiu Mórz (2003)
  Film dla dzieci 1g25m 7,39 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Sinbad: Legend of the Seven Seas / Sindbad: Legenta Siedmiu Mórz | Sindbad musi odszukać Księgę Pokoju, o której kradzież go posądzono. Odzyskanie jej nie jest łatwe. Na drodze żeglarza staje wiele morskich potworów. Podróż dodatkowo utrudnia mu bogini Eris, która za wszelką cenę pragnie przeszkodzić Sindbadowi i jego załodze. W podróży towarzyszy mu piękna Marina, która pokazuje, że kobieta na pokładzie statku nie jest ciężarem lecz członkiem załogi.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Shrek the Third / Shrek Trzeci (2007)
  Film dla dzieci 1g33m 7,32 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Shrek the Third / Shrek Trzeci | Historii zielonego ogra ciąg dalszy. Ojciec Fiony zaakceptował ostatecznie swojego zięcia, zdecydował nawet, że Shrek i Fiona mają pełnić obowiązki panującej pary królewskiej. Oboje nie czują jednak się w tej roli najlepiej, a Shrek z miłą chęcią wróciłby na swoje bagno. Król postanawia więc, że jeśli odnajdą następcę tronu, który obejmie rządy i godnie ich zastąpi, będą mogli opuścić królestwo i żyć własnym życiem. Odpowiednim kandydatem na króla jest siostrzeniec królowej Lilian, książę Artie. Shrek wyrusza, razem ze swoimi wiernymi druhami: Osiołkiem i Kotem w butach, w daleką podróż, aby odnaleźć i przekonać zbuntowanego Artiego, że powinien zasiąść na tronie. Tymczasem, podczas nieobecności Shreka w królestwie, Książę z bajki przeprowadza zamach stanu. Fiona organizuje ruch oporu, który ma przeciwstawić się uzurpatorowi do czasu, aż Shrek, Osiołek, Kot w butach i przyszły król Artur powrócą z podróży.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Flushed Away / Wpuszczony w kanał (2006)
  Film dla dzieci 1g24m 7,3 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Flushed Away / Wpuszczony w kanał | Głównym bohaterem filmu, którego akcja rozgrywa się pod ulicami Londynu, jest Roddy (Hugh Jackman) rozpieszczona mysz domowa, mieszkająca w apartamencie w Kensington. Kiedy, jednak zamieszkujący w kanałach ściekowych szczur Sid (Shane Richie) wyłania nagle się ze zlewu i decyduje, że właśnie nadeszła jego kolej na cieszenie się luksusem. Roddy zamierza pozbyć się szkodnika. Plan Roddy?ego spala jednak na panewce, bo to właśnie on staje się tym, który zostaje spuszczony z wodą do podziemnego, pełnego zgiełku świata. Tam, Roddy odkrywa pulsującą metropolię, w której spotyka Ritę (Kate Winslet), bystrą szczurzycę. Roddy ma zamiar wrócić do domu, jednak na jego drodze staje nikczemna żaba-Al Ropuch (Ian McKellen). Al Ropuch wysyła swoich dwóch nieszczęsnych popleczników - szczury: Szpenka (Andy Serkis) i Chloriana (Bill Nighy), a także kuzyna ? De Żabę (Jean Reno) ? aby dopilnowali, by Roddy i Rita zostali... zamrożeni.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Happy Feet Two / Tupot małych stóp 2 (2011)
  Film dla dzieci 1g39m 7,25 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Happy Feet Two / Tupot małych stóp 2 | Stepujący pingwin Mambo powraca w kolejnym animowanym musicalu. Tym razem to jego syn Eryk będzie starał się odnaleźć swój rytm.
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  The Swan Princess / Księżniczka łabędzi (1994)
  Film dla dzieci 1g29m 7,22 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Swan Princess / Księżniczka łabędzi | Ten film animowany na podstawie „Jeziora łabędziego” opowiada historię Odette, uroczej dziewczynki zamienionej przez złego czarownika w pełnego wdzięku łabędzia.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: napisydubbing
  Więcej informacji
  Strona: 1 z 3       Następna >

  facebook