Netflix Polska: Lista filmów i seriali dostępnych w ofercie oraz aktualny cennik

Poniżej prezentujemy listę wszystkich filmów i seriali dostępnych w ofercie Netflix Polska, z uwzględnieniem:
 • polskiej wersji językowej: napisy, lektor oraz dubbing
 • jakości obrazu: UHD/4K, HDR oraz Dolby Vision
 • jakości dźwięku: Dolby Atmos

 • Netflix wystartował w Polsce 6 stycznia 2016r. proponując swoim klientom trzy wersje abonamentu miesięcznego: BASIC za 7,99€ (SD, 1 urządzenie), STANDARD za 9,99€ (HD, 2 urządzenia) i PREMIUM za 11,99€ (Ultra HD, 4 urządzenia) oraz miesięczny darmowy okres próbny na testy wybranego pakietu.

  Obecny cennik pakietów: Podstawowy za 34,00 zł. (SD, 1 urządzenie), Standard za 43,00 zł (HD, 2 urządzenia) i Premium za 52,00 zł (Ultra HD, 4 urządzenia).

  Wszelkie uwagi lub zapytania prosimy zgłaszać przez formularz kontaktowy.

  Podaj szukany tytuł lub rok produkcji (min. 3 znaki):
  Znaleziono: 55 tytuł/y/ów | Pokazano: 40 tytuł/y/ów
  Wszystkie: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K HDR Dolby Vision Dolby Atmos Dla dzieci z NLC Trailery Testy Filmy TOP Seriale TOP TOP
  Po polsku: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K napisy lektor dubbing NOWE Filmy TOP Seriale TOP TOP   Polskie produkcje
   dla dzieci: Tytuły Filmy Seriale UHD/4K napisy lektor dubbing NOWE Filmy TOP Seriale TOP TOP
  Do spolonizowania: Tytuły Filmy Seriale
  Znikające polskie wersje językowe: Tytuły Filmy Seriale
  Ostatnio dodane: Dziś 3 dni 7 dni 14 dni 30 dni Wszystkie
  USUNIĘTE Do usunięcia

  Wyszukiwanie: Polskie produkcje ->   [pl]


  #WSZYSTKOGRA / #Wszystko Gra (2016)
  Film 1g26m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: #WSZYSTKOGRA / #Wszystko Gra | Romantyczny musical, w którym artystka o światowych ambicjach musi pomóc swojej matce i babci w zachowaniu rodzinnego domu, gdy grozi im eksmisja.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  1983 (2018)
  Serial
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: 1983 | Mroczny thriller ukazujący alternatywną wizję historii. Student prawa i oficer śledczy odkrywają spisek, który od dekad napędza w Polsce tyranię.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  7 rzeczy, ktorych nie wiecie o facetach (2016)
  Film 1g55m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: 7 rzeczy, ktorych nie wiecie o facetach | Siedmiu mężczyzn poszukuje w świecie wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym niełatwo być prawdziwym facetem i coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety. Filip, sympatyczny roztrzepaniec, właśnie traci pracę, gdy ledwie co poznana Zosia oznajmia mu, że jest z nim w ciąży. Z kolei jego przyjacielowi Tomaszowi zawsze wszystko się udaje – narzeczona Basia i własny dom już czekają. Gdyby tylko nie ta panika przed poważnym zobowiązaniem… Producent muzyczny i podrywacz Kordian nie planuje jeszcze życiowej stabilizacji – dla niego życie to szaleństwo i stan wiecznego upojenia. Ricky – gwiazdor wymagający niezwykle intensywnej opieki – tylko on potrafi wyprowadzić Kordiana z tego stanu. Podczas gdy opuszczony przez żonę kierowca autobusu Stefan wszelkimi sposobami stara się odzyskać Julię, zrozpaczony Jarosław cierpi w swojej samotności… [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  80 milionów / 80 Million (2011)
  Film 1g42m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: 80 milionów / 80 Million | Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową akcję wyprowadzenia z wrocławskiego banku 80 milionów związkowych pieniędzy, zanim konto zostanie zablokowane. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa podążają za nimi krok w krok. Rozpoczyna się pasjonująca rozgrywka, w którą zostają zaangażowani duchowni i... cinkciarze. Każda ze stron ma asy w rękawie. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Powidoki / Afterimage (2016)
  Film 1g39m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Powidoki / Afterimage | Film Andrzeja Wajdy opowiada o życiu awangardowego malarza, Władysława Strzemińskiego, i jego walce w obronie swej artystycznej drogi w Polsce okresu stalinizmu.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Stara Baśn. Kiedy słońce było bogiem / Ancient Tale: When the Sun Was God (2003)
  Film 1g42m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Stara Baśn. Kiedy słońce było bogiem / Ancient Tale: When the Sun Was God | Akcja filmu rozgrywa się na sto lat przed przyjęciem chrztu przez Polskę."Stara Basń" przenosi widza w świat magii i pogańskich guseł, w którym bogowie biorą czynny udział w życiu ludzi. W krainie Polan panuje okrutny książę Popiel, którego według legendy zjadły myszy. Poprzez intrygi i zbrodnie pragnie zapewnić sukcesję swemu synowi, co wywołuje bunt ludu. Popiel wzywa na pomoc Wikingów. Ziemowit Piastowic, Młody myśliwy i wojownik, zakochuje się w córce bogatego kmiecia Wisza, lecz piękna Dziwa jest przeznaczona bogom. Losy bohaterów przeplatają się w odwiecznej walce dobra ze złem i w ludzkich namiętnościach: miłości, nienawiści, żądzy władzy. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Baby są jakieś inne (2011)
  Film 1g30m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Baby są jakieś inne | Długa podróż samochodem staje się dla dwóch kumpli mizoginów doskonałą okazją do rozmowy, podczas której wylewają swoje liczne żale na płeć przeciwną.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  1920 Bitwa Warszawska / Battle of Warsaw 1920 (2011)
  Film 1g50m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: 1920 Bitwa Warszawska / Battle of Warsaw 1920 | Warszawa, rok 1920. Ola jest aktorką warszawskiego teatru rewiowego i narzeczoną Jana, lewicującego poety i kawalerzysty. Po otrzymaniu rozkazu wyjazdu na front, Jan postanawia oświadczyć się Oli i natychmiast ożenić. Ślubu w kościele św. Anny w Warszawie udziela młodym ksiądz Ignacy Skorupka. Podczas walk Jan zostaje posądzony o sympatie komunistyczne i bolszewicką agitację. Sąd wojskowy skazuje go na karę śmierci. Tymczasem Olę nachodzi w teatrze natrętny wielbiciel, kapitan żandarmerii Kostrzewa. Wkrótce Ola wstępuje do Ochotniczej Legii Kobiet jako sanitariuszka i przygotowuje się do obrony Warszawy. Wciąż ma nadzieję na odnalezienie męża, po którym wszelki ślad zaginął… Wątek miłosny przeplata się z dramatycznymi wydarzeniami, których nie szczędzi bohaterom historia. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji  Big Love / big love (2011)
  Film 1g35m 6 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Big Love / big love | Nastoletnia Emilia zakochuje się w starszym mężczyźnie, który zostaje jej pierwszym kochankiem. W miarę jak dziewczyna dorasta, ich pasja przeradza się w mroczną obsesję.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji Wygasa: 31.12.2018
  Bruno and Boots: This Can't Be Happening at Macdonald Hall (2017)
  Film 1g29m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Bruno and Boots: This Can't Be Happening at Macdonald Hall | Największe zgrywusy w Macdonald Hall to Bruno i Boots. Gdy zostają przyłapani, stają w obliczu strasznej kary: rozdzielenia do różnych pokojów.
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji
  Four Across / Cztery poziomo (2007)
  Serial 6 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Four Across / Cztery poziomo | Pełen abstrakcyjnego humoru więzienny sitcom opowiadający o czterech osadzonych (skazanych oczywiście za nic) próbujących urozmaicić sobie życie za kratami.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Dzień dobry, kocham cię! (2014)
  Film 1g28m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Dzień dobry, kocham cię! | Szymon jest przystojny, wysportowany i pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego zarówno pacjentki, jak i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest pielęgniarka Pati, jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach – Basia, pracownica korporacji, na którą chłopak wpada – i to dosłownie – na ulicy. Seria nieszczęśliwych zbiegów okoliczności powoduje, że młodzi tracą kontakt i nadzieję na to, że kiedykolwiek ponownie się spotkają. Tymczasem Basia wpada w oko playboyowi Leonowi, który dostał ultimatum od rodziców. Albo się szybko ożeni, albo zostanie wydziedziczony. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Ewa Farna: Skazana na busa (2017)
  Film 1g18m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Ewa Farna: Skazana na busa | Kameralne rozmowy i archiwalne nagrania składają się na portret polsko-czeskiej gwiazdy pop, która przygotowuje się do największego koncertu w swojej karierze.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Płynące wieżowce / Floating Skyscrapers (2013)
  Film 1g29m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Płynące wieżowce / Floating Skyscrapers | Kuba poznaje przystojnego Michała i zaczyna kwestionować całą swoją tożsamość, w tym uczucia wobec wieloletniej dziewczyny.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Bogowie / Gods (2014)
  Film 1g55m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Bogowie / Gods | Opowieść o buntowniku, który rzucił wyzwanie naturze, władzy i własnym ograniczeniom. To film o pierwszym udanym polskim przeszczepie serca dokonanym przez prof. Religę w Zabrzu. Dramat nieudanych operacji, walka o każde uderzenie serca, wielkie ambicje i bolesne porażki, samotność geniusza, który stanął sam przeciwko swoim mentorom i rozpoczął rewolucję w polskiej medycynie. Jaką cenę musiał zapłacić za sukces? [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Zakochani / In Love (2000)
  Film 1g44m 6 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Zakochani / In Love | Piękna Zosia zarabia na życie, rozkochując w sobie bogatych mężczyzn. Jednak kiedy zakochuje się w Mateuszu, ten odpłaca jej pięknym za nadobne.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji Wygasa: 31.12.2018
  Jestem mordercą (2016)
  Film 1g49m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Jestem mordercą | Polska, lata 70. XX w. Młody milicjant podąża śladami terroryzującego cały kraj seryjnego mordercy znanego jako „wampir”. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Job, czyli ostatnia szara komórka / Job, czyli ostatnia szara komorka (2006)
  Film 1g31m 5,87 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Job, czyli ostatnia szara komórka / Job, czyli ostatnia szara komorka | Pele, Adi i Chemik od dziecka mieli szczęście do kłopotów. Trzej kumple próbują jakoś sobie radzić w życiu, ale efektem ich starań są tylko kolejne problemy.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji Wygasa: 31.12.2018
  Karbala (2015)
  Film 1g50m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Karbala | Podczas wojny w Zatoce Perskiej uwięzieni w ruinach ratusza w Karbali polscy i bułgarscy żołnierze toczą nierówną bitwę z przeważającymi siłami wroga.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Katyń / Katyn (2007)
  Film 1g56m 7,26 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Katyń / Katyn | Poruszająca opowieść o straszliwej zbrodni katyńskiej opowiedziana przez wyróżnionego Oscarem reżysera Andrzeja Wajdę.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji
  Kołysanka / Kolysanka (2010)
  Film 1g35m 6 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Kołysanka / Kolysanka | Dziwna rodzina wprowadza się do domu na przedmieściach urokliwej miejscowości. Niedługo potem zaczynają znikać okoliczni mieszkańcy. Policja próbuje wyjaśnić tajemnicę.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji Wygasa: 31.12.2018
  Król Życia (2015)
  Film 1g32m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Król Życia | Edward jest najeżony, zaimpregnowany na otaczający go świat. Wszystko go denerwuje. Jakby chodził ciągle w za ciasnych butach. Złośliwy dla żony, niecierpliwy dla córki, prawie nie ma czasu dla swego starego ojca. Któregoś dnia ulega groźnemu wypadkowi. W wyniku niespodziewanych zdarzeń porzuca swoje dotychczasowe życie, by na nowo odkryć żonę, córkę i otaczający go świat. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów. Na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Edward nigdzie nie wyjeżdża, nie ucieka w podróż dookoła świata, nie jedzie do Amazonii. Mieszka w tym samym mieszkaniu, chodzi tym samym chodnikiem, spotyka tych samych ludzi, ale wszystko jest inne. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Lincz (2010)
  Film 1g17m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Lincz | Zainspirowany głośnymi wydarzeniami we Włodowie thriller o zbrodni, która wstrząsnęła polskimi mediami i wymiarem sprawiedliwości. W niewielkiej mazurskiej miejscowości dochodzi do krwawego morderstwa, którego sprawcą może być niemal każdy z okolicznych mieszkańców. Okazuje się, że ofiara - 60-letni recydywista - od lat okrutnie znęcała się nad sąsiadami. Rozpoczyna się śledztwo, w którym na jaw wyjdą skrzętnie ukrywane tajemnice miejscowych. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Śluby panieńskie / Maiden Vows (2010)
  Film 1g40m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Śluby panieńskie / Maiden Vows | Na podstawie "Ślubów panieńskich" Aleksandra Fredry. Pani Dobrójska, Radost, Albin i ojciec Klary zastanawiają się kogo powinny poślubić Aniela i Klara. Pierwsza ma zostać żoną Gustawa, natomiast niepokorna Klara ma wyjść za mąż za sąsiada Albina. Dziewczęta buntują się przeciw temu i postanawiają złożyć tytułowe śluby, że nigdy nie wyjdą za mąż. [themoviedb.org]
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji
  The Best of Rafał Rutkowski Olka Szczęśniak / Netflix Branded Original Stand Up Special 1 (2016)
  Film 1g3m 6,13 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: The Best of Rafał Rutkowski Olka Szczęśniak / Netflix Branded Original Stand Up Special 1 | Rafał Rutkowski, gwiazda serialu „Przepis na życie”, i Olka Szczęśniak z grupy Comedy Lab dają w warszawskich Hybrydach popis ostrego humoru pełnego celnych obserwacji.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Katarzyna Piasecka Rafał Pacześ Seriously Funny / Netflix Branded Original Stand Up Special 2 (2016)
  Film 1g5m 6,13 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Katarzyna Piasecka Rafał Pacześ Seriously Funny / Netflix Branded Original Stand Up Special 2 | Komicy Rafał Pacześ i Katarzyna Piasecka spotykają się na scenie warszawskiego klubu Hybrydy, by zaserwować widzom masę śmiesznych żartów i anegdot.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Mariusz Kałamaga Karol Kopiec Wiolka Walaszczyk Hilarious Trio / Netflix Branded Original Stand Up Special 3 (2016)
  Film 1g9m 6,13 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Mariusz Kałamaga Karol Kopiec Wiolka Walaszczyk Hilarious Trio / Netflix Branded Original Stand Up Special 3 | Eklektyczny i pełen energii stand-up w warszawskim klubie Hybrydy w wykonaniu Mariusza Kałamagi, Karola Kopca i Wiolki Walaszczyk.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Tomasz Jachimek Jacek Stramik LAUGH AT HYBRYDY / Netflix Branded Original Stand Up Special 4 (2016)
  Film 1g2m 6,13 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Tomasz Jachimek Jacek Stramik LAUGH AT HYBRYDY / Netflix Branded Original Stand Up Special 4 | Tomasz Jachimek, pisarz, aktor i satyryk, oraz komik Jacek Stramik spotykają się w warszawskich Hybrydach, by uraczyć nas pokazem przewrotnego poczucia humoru.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Rafał Banaś Michał Leja LAUGH OUT LOUD / Netflix Branded Original Stand Up Special 5 (2016)
  Film 1g4m 6,13 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Rafał Banaś Michał Leja LAUGH OUT LOUD / Netflix Branded Original Stand Up Special 5 | Dwóch młodych komików, Rafał Banaś i Michał Leja, podczas pełnego energii stand-upu w warszawskim klubie Hybrydy.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Karol Modzelewski Łukasz „Lotek” Lodkowski NO OFFENSE / Netflix Branded Original Stand Up Special 6 (2016)
  Film 1g4m 6,13 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Karol Modzelewski Łukasz „Lotek” Lodkowski NO OFFENSE / Netflix Branded Original Stand Up Special 6 | Charyzmatyczni komicy, Karol Modzelewski i Łukasz „Lotek” Lodkowski, dają popis złośliwego humoru w warszawskim klubie Hybrydy.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Och Karol 2 (2011)
  Film 1g42m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Och Karol 2 | Narzeczona czarującego playboya odkrywa, że jest zdradzana. Wchodzi w układ z innymi kobietami w jego życiu, by dać mu nauczkę.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Jeszcze raz / One more time (2008)
  Film 1g31m 5,94 / 10 Ocena użytkowników Netflixa
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Jeszcze raz / One more time | Rozważna Kasia wyrusza nad morze z trudnym do zniesienia playboyem, a tymczasem jej mama zaczyna własną romantyczną przygodę.
  Można pobrać / tryb Offline
  Polski/e: lektordubbing
  Więcej informacji Wygasa: 31.12.2018
  Pani z przedszkola (2014)
  Film 1g29m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Pani z przedszkola | Podczas psychoterapii mężczyzna wraca wspomnieniami do dzieciństwa i odkrywa związki między swoim życiem miłosnym a dysfunkcyjnym małżeństwem rodziców.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Papusza (2013)
  Film 2g5m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Papusza | Romska pisarka Bronisława Wajs próbuje skraść serca miłośników poezji w XX-wiecznej Polsce. Kłody pod nogi rzucają jej jednak ludzie, których zawsze podziwiała.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Plac Zabaw (2016)
  Film 1g18m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Plac Zabaw | Koniec roku szkolnego w prowincjonalnym mieście. Dla 12-letniej Gabrysi to ostatnia szansa, by wyznać miłość koledze z klasy. Dziewczynka aranżuje sekretne spotkanie i szantażem zmusza chłopca, żeby się na nie stawił. Ale to, co miało być intymną rozmową wymyka się spod kontroli i wiedzie do nieoczekiwanych rezultatów. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Pokaż kotku, co masz w środku / Pokaż kotku, co masz w środku (2011)
  Film 1g31m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Pokaż kotku, co masz w środku / Pokaż kotku, co masz w środku | Suddenly broke, a desperate man takes to desperate measures to rebuild his savings, while the people in his life add no shortage of complications. <b>[PL]</b>
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Polskie Gówno (2015)
  Film 1g33m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Polskie Gówno | Niezależny band Tranzystory z Pruszcza Gdańskiego wyrusza w pierwszą trasę koncertową po Polsce. Podróż ta wystawia na próbę ich przyjaźń oraz ideały, które wyznają. [themoviedb.org]
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Zemsta / Revenge (2002)
  Film 1g40m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Zemsta / Revenge | Osadzona w XVII wieku adaptacja klasycznej komedii Aleksandra Fredry o dwóch podupadłych rodzinach szlacheckich, które muszą wspólnie mieszkać w niszczejącym zamku.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Skrzydlate Świnie (2010)
  Film 1g38m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Skrzydlate Świnie | Gdy lokalny klub piłkarski upada, jego najwierniejsi kibice stają przed szeregiem bolesnych wyzwań, a ich lojalność zostaje wystawiona na wielką próbę.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Facet (nie)potrzebny od zaraz / Sophie Seeks 7 (2014)
  Film 1g24m
  Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Facet (nie)potrzebny od zaraz / Sophie Seeks 7 | Po zerwaniu ze swoim niewiernym facetem trzydziestolatka kontaktuje się z szóstką swoich byłych, licząc na to, że któryś jednak był miłością jej życia.
  Polski/e: napisylektordubbing
  Więcej informacji
  Strona: 1 z 2       Następna >

  facebook