Netflix Polska: On My Block — sezon 3 | Oficjalny zwiastun

Facebooktwitter

Netflix Polska zaprezentował oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu On My Block, który zadebiutuje w ofercie już 11 marca 2020r.

Nowy rok. Nowa misja. Wciąż ta sama dzielnica. Premiera 3. sezonu serialu „On My Block” już 11 marca na Netflix.

Wydawało się im, że ich życie w Freeridge wróci do względnej normalności. Tymczasem Monse, Ruby, Jamal i Cesar wkraczają do gry o jeszcze większą stawkę.

On My Block (2018) | serial, sezon 1-2 | UHD, 4K, HDR, Dolby Vision  | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Czwórka zabawnych, inteligentnych i cwanych nastolatków z kiepskiej dzielnicy Los Angeles szykuje się do rozpoczęcia liceum — to będzie wielki test ich przyjaźni.

W rolach głównych: Sierra Capri, Jason Genao, Brett Gray
Twórcy: Lauren Iungerich, Eddie Gonzalez, Jeremy Haft

Sezon 1.: 10 odcinków – Czwórka zabawnych, inteligentnych i cwanych nastolatków z kiepskiej dzielnicy Los Angeles szykuje się do rozpoczęcia liceum — to będzie wielki test ich przyjaźni.

Sezon 2.: 10 odcinków od 30.03.2019 – Po przeżytej tragedii i cennym odkryciu Jamala przyjaciele zbliżają się do siebie jeszcze bardziej. Niestety muszą zmierzyć się z poważnymi konsekwencjami.

Gatunki: Romantyczne dramaty telewizyjne, Romantyczne seriale komediowe, Seriale i programy dla nastolatków, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Błyskotliwy, Wzruszający, Romantyczny


Polecamy również

Nowości w ofercie Netflix Polska na marzec 2020 – materiał wideo

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 29 lutego 2020r

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner