Netflix Polska po miesiącu działania – krótkie podsumowanie i ankieta

Facebooktwitter

netflix-logo-with-shadowNetflix Polska właśnie zakończył miesiąc swojego działania na terenie Polski. Wszyscy oczekiwali od premiery Netflixa wydarzenia roku i małego trzęsienia ziemi na rynku VOD / streamingu w Polsce. Niestety oczekiwania były wygórowane, a wejście Netflixa na nasz rynek nie było wejściem, lecz jedynie odblokowaniem dostępu do usługi przy okazji odblokowania jej na terenie innych państw, a było ich ponad 120.

Polscy konkurenci rynku VOD mogą na razie czuć się bezpiecznie. Netflix Polska udostępnia nam tylko 824 tytułów, w tym 594 filmów i 230 seriali. Nagrań dostępnych po polsku jest lekko ponad 100 (z polskim lektorem i/lub polskim dubbingiem i/lub polskimi napisami). Listę tytułów po polsku prezentujemy tutaj, a tytuły po polsku dla dzieci tutaj. Netflix Polska publikuje swoją listę nagrań dostępnych z polskimi napisami na stronie http://www.netflix.com/browse/subtitle/pl.

Poniżej zamieszczamy ankietę dotyczącą oceny oferty Netflix Polska. Zapraszamy do oddawania głosów. Mamy nadzieję, że wyniki (zawsze będą publicznie dostępne) pokażą co sądzą o usłudze byli/przyszli lub obecni klienci Netflix Polska. Można zaznaczyć maksymalnie 4 odpowiedzi!

 

Czy jesteś zadowolony/a z oferty Netflix Polska?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

KOMENTARZE:

6 komentarzy do “Netflix Polska po miesiącu działania – krótkie podsumowanie i ankieta

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner