Netflix Polska po miesiącu działania – krótkie podsumowanie i ankieta

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2]

netflix-logo-with-shadowNetflix Polska właśnie zakończył miesiąc swojego działania na terenie Polski. Wszyscy oczekiwali od premiery Netflixa wydarzenia roku i małego trzęsienia ziemi na rynku VOD / streamingu w Polsce. Niestety oczekiwania były wygórowane, a wejście Netflixa na nasz rynek nie było wejściem, lecz jedynie odblokowaniem dostępu do usługi przy okazji odblokowania jej na terenie innych państw, a było ich ponad 120.

Polscy konkurenci rynku VOD mogą na razie czuć się bezpiecznie. Netflix Polska udostępnia nam tylko 824 tytułów, w tym 594 filmów i 230 seriali. Nagrań dostępnych po polsku jest lekko ponad 100 (z polskim lektorem i/lub polskim dubbingiem i/lub polskimi napisami). Listę tytułów po polsku prezentujemy tutaj, a tytuły po polsku dla dzieci tutaj. Netflix Polska publikuje swoją listę nagrań dostępnych z polskimi napisami na stronie http://www.netflix.com/browse/subtitle/pl.

Poniżej zamieszczamy ankietę dotyczącą oceny oferty Netflix Polska. Zapraszamy do oddawania głosów. Mamy nadzieję, że wyniki (zawsze będą publicznie dostępne) pokażą co sądzą o usłudze byli/przyszli lub obecni klienci Netflix Polska. Można zaznaczyć maksymalnie 4 odpowiedzi!

 

Czy jesteś zadowolony/a z oferty Netflix Polska?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

KOMENTARZE:

6 myśli nt. „Netflix Polska po miesiącu działania – krótkie podsumowanie i ankieta

  1. Pozycji jest na tyle dużo że jak na razie nie mam wrażenia że czegoś mi brakuje. Jak zawsze mogłoby być więcej ale będę się martwił jak już wszystko obejrzę, a na razie mam oglądania na rok czasu.

    Jedynie czego brakuje to filmów z napisami polskimi, bo seriali jest pod dostatkiem.

  2. Jak dla mnie to za duzo wampirow i krwiopijcow , i tych futuristic Science Fiction seriali .
    osobiscie uwielbiam Grace and Frankie , The Crown ale przydaloby sie tez moze wiecej historycznych seriali i dokumentalnych filmow.
    Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...