Ankieta zadowolenia z oferty ShowMax Polska (20.03.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.5]

showmaxPL-my-ci-pokazemyShowMax to płatny serwis SVOD, który  zadebiutował w Polsce 15 lutego 2017 r. Od tego czasu minął już ponad miesiąc.

To dobry moment aby zaproponować naszym czytelnikom udział w ankiecie dotyczącej oferty ShowMax Polska. Pytania są identyczne jak w przypadku ankiety o ofercie Netflix Polska z dodatkowymi pytaniami odnośnie jakości nagrań w 720p oraz braku dostępności usługi na sprzętach typu Smart.

Zapraszamy do wyrażenia swojej opinii. Można zaznaczyć maksymalnie 4 odpowiedzi!

 

Czy jesteś zadowolony/a z oferty ShowMax Polska?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

KOMENTARZE:

11 myśli nt. „Ankieta zadowolenia z oferty ShowMax Polska (20.03.2017)

 1. Na razie nie jest u mnie dostępne na żadnym z dwóch Smart TV, na Android Box nie moza obejrzec, bo jest zrootwany, a nie oglądam video z telefonu czy smartfona. Nie wiem, czy na Xboxie dodali tę opcję, ale prawdę mówiąc, szkoda na nich prądu.

 2. Tylko nie przyklejajcie wyników tej ankiety na górze strony na kolejne tygodnie jak to się w przeszłości zdarzało 🙂

  Problemem Showmaxa jest dostępność na Smart TV. Ja akurat mam Android TV więc apka jest. Ale użytkownicy innych platform są w gorszej sytuacji.
  Problem byłby mniejszy gdyby dobrze wspierali Chromecasta. Ale niestety nie obsługują na nim napisów. Co wg mnie jest zupełną amatorszczyzną. Byle programista by im taka obsługę zrobił w pół dnia nawet zakładając, ze trzymają napisy w jakimś egzotycznym formacie.

  • Dokładnie tak. Większość treści leci u mnie przez chromecasta. Bez obsługi napisów nie ma w ogóle o czym rozmawiać.

 3. Trzeba również powiedzieć o samej appce w smart tv oraz samym oglądaniu na komputerze.
  Śmiem twierdzić że jest mało komfortowa , wybieranie opcji, kolorystyka appki tragiczna . Ponadto nie jestem miłośnikiem współczesnych polskich filmów , a tu niestety jest ich sporo.
  Póki co Showmaxowi, mówię do widzenia.

 4. Na plus dokumenty i seriale BBC, dobra cena, obsługa Chromecasta, dobry katalog polskich filmów. Na minus brak lektora do dużej części tytułów, jakość tylko 720p. Życzę im jak najlepiej.

   • Wiesz, na naszym polskim rynku obsługa Chromecasta to jednak zaleta i coś co należy pochwalić, Player nie obsługuje, Ipla też nie, nc+ go nie, w Filmbox Live jak pytałem rok temu to mówili, że wkrótce dodadzą i po dziś dzień cisza. Także dobrze że obsługują, niech jeszcze poprawią napisy i będzie w porządku.

 5. Mnie trochę zdenerwowali tym obiecywaniem naprawienia napisów w Chromecast… najpierw było 3-4 tygodnie maks, a jak wczoraj do nich napisałam na fb, to nagle nie mogą podać żadnej konkretnej daty. Parę dni temu wykupiłam usługę, bo myślałam, że na dniach to naprawią, ale z następną płatnością poczekam jednak na naprawę i przy okazji może już będzie 1080p.

 6. Dla mnie jak na razie może być. Mam problem z rozmiarem napisów. Mam wadę wzroku i chciałbym mieć możliwość zmiany wielkości wyświetlanych napisów na aplikacji (mam taką opcje w netflix). Posiadam samsung smart TV i nie mam problemu z aplikacją.
  Odnośnie ankiety to jest bardzo sugestywna. Od razu po zapoznaniu się z jej treścią było pewne, że większość odpowiedzi będzie negatywna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...